BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanım
 • ÜSTÜ AÇIK,YEPYENİ BİR STİL.
 • BMW 2 Serisi Cabrio için Line ve Donanım
 • ÜSTÜ AÇIK,YEPYENİ BİR STİL.
 • BMW 2 Serisi Cabrio için Line ve Donanım
 • Şık bir yol arkadaşı, zarif bir atlet ya da ayrıcalıklı bir trendsetter; BMW 2 Serisi Cabrio'nuzun karakterine siz karar verin. BMW Line'ları ve Donanımlarıyla temel donanımlı versiyona ek olarak üç farklı tasarım modeli daha mevcuttur. Ödün vermeyen spor tutkunları için ayrıca M Sport Paket seçeneği mevcuttur. Ek paketler ve Orijinal BMW Aksesuarları kişisel stilinizi öne çıkarmanızı sağlar.
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 2 Serisi Cabrio M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • Sportif görünüm sokaklara taşınıyor. M Sport paket, BMW 2 Serisi Cabrio'nuzun vahşi doğasını öne çıkarmanızı sağlar. M Aerodinamik paketiyle birlikte size yalnızca görsel açıdan değil sportif yolculuğunuzun her adımında ekstra heyecan sunar.
 • Dış tasarım

M Sport paket, M Sport Süspansiyon ile özel ön rüzgarlık, yan eteklikler ve arka rüzgarlığı içeren M Aerodinamik paketi gibi özellikleriyle sportif bir sürüş tarzına sahip olan sürücülere yöneliktir. 17 inç, stil 460 M hafif alaşım M jantların çift kollarına ek olarak M Sport fren ve mavi renkli fren kaliperleri de çarpıcı bir stil kazandırır. Dinamik görünüm, sekiz adet geniş böbrek ızgara çubuğu ve Krom egzoz çıkışının yanı sıra BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama tasarım elemanları ile metalik Estoril Mavisi özel renkle kusursuz şekilde tamamlanır.
M Sport pakette Metalik Gri / Mineral, metalik Safir Siyahı, metalik Buzul Gümüşü, Metalik Beyaz / Mineral, opak Alp Beyazı ve Metalik Kırmızı / Melbourne dahil olmak üzere farklı renkler de mevcuttur.
18 inç, Çift kollu, stil 461 M, Gümüş ve metalik Ferric Gri M hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle birlikte alternatif olarak sunulur.

 • İç tasarım

M Sport paket, M kapı eşik kaplamaları ve sürücü ve ön yolcu için Kraliyet Mavisi kontrast dikişli ve özel M stilinde, kumaş/Alcantara kombinasyonuna sahip "Hexagon" Antrasit Spor Koltukların yer aldığı iç tasarımıyla yolcuları karşılar. Ön ve arka Karşılama ışıkları ön, arka, ön ayak boşluğu ve merkez konsol saklama bölümünde yer alan turuncu-kırmızı veya beyaz özel renklerde ayarlanabilen ortam aydınlatması ile birlikte dinamik bir atmosfer yaratır. Estoril Mavisi veya Siyah vurgu kaplamalarıyla Alüminyum Hexagon iç kaplamalar şık, dinamik bir etki bırakır. Otomobilin üst bölümünde ise Antrasit BMW Individual tavan kaplaması sportif bir görünüm sunar. M Sport paketin diğer öne çıkan özellikleri arasında kaydırılarak ayarlanabilen kol dayamaları, M sürücü ayak dayaması, sürücü ayak boşluğunun sağ tarafında diz yastığı, M logolu kısaltılmış vites kolu, çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyonun yanı sıra benzersiz kadran tasarımı ve incelikle işlenmiş ibreleriyle gösterge paneli yer alır. Sürüş Deneyimi Kontrolü aynı zamanda Sport+ modunu içerir. M Sport paket, Estoril Mavisi detaylara sahip otomobil anahtarıyla tamamlanır.
Arzu edildiği takdirde M Sport Paket içerisinde premium siyah "Dakota" deri, İstiridye koyu vurgulara sahip İstiridye "Dakota" deri, Terra "Dakota" deri ya da siyah vurgulu Mercan Kırmızısı "Dakota" deri gibi kaplama seçenekleri mevcuttur. İç tasarım üstün atmosferini siyah veya Gümüş Oksit vurgulu İnce fırçalanmış alüminyum ya da her biri Gümüş Oksit vurgulu "Fineline" Stream veya "Fineline" Pure ahşap kaplamaya borçludur.

BMW 2 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 2 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 2 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 2 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 2 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 2 Serisi Cabrio Sport Line
 • SPORT LINE.
 • Parlak Siyah renkte çarpıcı dış tasarım öğeleri mesajı anında iletir: BMW Sport Line paketi ile dinamizm tutkusu ön plandadır. Kilometre ve devir sayacına tek bir bakış, spor tutkunlarının nabzını hızlandırmaya yeter. Kırmızı ibreler bir sonraki yolculuğu sabırsızlıkla beklediğini gösterir.
 • Dış tasarım

Sport Line donanım paketi, büyük 17 inç, Yıldız kollu hafif alaşım jantlarla başlar. Sekiz adet, özel olarak tasarlanan böbrek ızgara çubuğunun ön kısımları, tıpkı dış ayna kapakları ile ön ve arka rüzgarlıklardaki özel öğeler gibi dinamik parlak Siyah renktedir. Egzoz çıkışı parlak siyah Krom renktedir. Yan kısımdaki "Sport" yazısı bu Line'ın dinamizmini açıkça yansıtır.
Talep üzerine 18 inç, Çift kollu, stil 384 hafif alaşım jantlar da mevcuttur.

 • İç tasarım

Klasik BMW sürüş dinamiklerinden ilham alan Sport Line donanımı, kapı eşik kaplamaları üzerinde "BMW Sport" ibaresini taşır. Antrasit 'Track' kumaş kaplama, konturlu spor koltuklar etkileyici kırmızı veya gri vurgulara sahiptir. Kırmızı kontrast dikişlere sahip Spor deri direksiyon, alternatif olarak siyah dikişlerle de sunulur. Parlak Siyah iç kaplamalar opak Mercan Kırmızısı vurgu kaplamalarına sahiptir. Diğer öne çıkan özellikler arasında turuncu/kırmızı ve beyaz değişken iç aydınlatmanın yanı sıra kırmızı vurgu halkalarına sahip gösterge paneli ve hız göstergesi ve devir sayacı üzerindeki kırmızı ibreler yer alır. Kırmızı detaylara sahip otomobil anahtarı, görünümü tamamlar.
Spor koltuklar aynı zamanda Antrasit veya İstiridye "Breeze" kumaş/deri kombinasyonu, kırmızı vurgulu siyah "Dakota" deri veya siyah vurgulu Mercan Kırmızısı "Dakota" deri, vurgu bulunmayan Terra veya Siyah "Dakota" deri ile birlikte koyu İstiridye vurgulu İstiridye "Dakota" deri döşemeli olarak da mevcuttur.
İç kaplamalar alternatif olarak koyu Pearl "Fineline" Pure ve "Fineline" Stream ahşap kaplama, parlak Siyah veya Fırçalanmış Alüminyum (her biri mat Gümüş Oksit vurgu kaplamalı) ve parlak Siyah veya opak Mercan Kırmızısı vurgulu Fırçalanmış Alüminyum olarak sunulur.

BMW 2 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 2 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 2 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 2 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 2 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 2 Serisi Cabrio Luxury Line
 • LUXURY LINE.
 • Premium parlak Krom tasarım öğeleri daha ilk bakışta mesajı net bir şekilde iletir. BMW Luxury Line şıklığa ve sofistike özelliklere odaklanmıştır. Buna ek olarak Park Mesafe Kontrolü, otomobilinizi en dar park alanlarına manevra yaparak yerleştirebilmenize yardımcı olur ve size lüks anlayışınıza uygun bir özgürlük sunar.
 • Dış tasarım

Luxury Line donanım paketi daha ilk bakışta etkileyici bir görünüme sahiptir. 17 inç, Y kollu, stil 380 hafif alaşım jantları, on bir adet çubuğa sahip BMW böbrek ızgaraları, BMW Chrome Line tasarım öğeleri, özel ön ve arka tamponlar ve parlak krom egzoz çıkışı otomobilin modern görünümüyle kusursuz bir uyum içindedir. Yan kısımdaki "Luxury" yazısı, bu donanımın amacını açıkça ifade eder.
18 inç, V kollu, stil 387 hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle Luxury Line içinde alternatif olarak sunulur.

 • İç tasarım

"Luxury" yazısını taşıyan alüminyum kapı eşik kaplamaları ile Luxury Line donanım paketi iç tasarıma çekici bir hava katar. Koyu İstiridye vurgulu İstiridye "Dakota" deri ve açık renk ya da siyah iç tasarım rengi konfor ve estetik çekicilik sunar. Gösterge panelinin üst kısmı ve Spor deri direksiyon siyah renktedir. Mat Gümüş Oksit vurgulu "Fineline" Stream ahşap iç kaplamalar merkez konsol kaplamasını kusursuz biçimde tamamlar. B sütununda ek aydınlatmayla birlikte turuncu/kırmızı veya beyaz değişken iç aydınlatma karanlıkta otomobilin içerisinde aradığınızı bulabilmenizi sağlar ve iDrive Butonu aracılığıyla kontrol edilebilir. Krom detaylara sahip otomobil anahtarı Luxury Line iç donanımını tamamlar. "Dakota" deri döşeme Luxury Line dahilinde alternatif olarak Siyah veya Terra seçeneğiyle sunulur. İç tasarım siyah veya Gümüş Oksit vurgulu İnce fırçalanmış alüminyum ya da Gümüş Oksit vurgulu "Fineline" Pure ahşap iç kaplamalarla kişiselleştirilebilir.

 • BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
 • PAKETLER.
 • BMW'niz için ekstra donanım.
 • BMW 2 Serisi Cabrio'nuz için ekstra donanım söz konusu olduğunda, BMW donanım paketleri ilk tercihtir. Uzun yılların deneyimi tüm bileşenlerin seçilmesini, denetlenmesini ve ardından otomobile monte edilmesini mümkün kılar. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu Kosifler Oto Yetkili Satıcıları’na sorabilirsiniz.
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
BMW 2 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanımlar
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları BMW 2 Serisi Cabrio'nuzun sportif çevikliğini vurgulamanıza yardımcı olur ve çok yönlülüğü ile esnekliğine katkıda bulunur. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • Taşıma ve bagaj

Yolculuk seti, elde taşınabilir boyutta bir tekerlekli bavul ve arka koltukta fazladan bir saklama alanı yaratabilmenize yardımcı olan bir taşıma çantası içerir. Bavulunuz bağımsız olarak taşınabilir veya emniyet kemerleriyle üst üste konarak sabitlenebilir. Hırsızlığa karşı kilit mevcuttur.
Seyahat ve Konfor Sisteminin üniversal kancası giysilerin veya hafif çantaların sırt dayamaların arka kısmına asılabilmesini mümkün kılar ve bu eşyaları ayak boşluğundaki tozdan korur. Fişli bağlantı sayesinde gerekli temel taşıyıcıyı monte etmek son derece kolaydır. Taşıyıcı, baş dayamasının sütunları arasına takılır ve modüler Seyahat ve Konfor Sistemi içindeki tüm sistem bileşenleri için güvenli bir zemin oluşturur. Giysi askısı, katlanır masa, üniversal kanca ve Apple iPad™ ve Samsung Galaxy Tab tutucusu, fişli bağlantı sayesinde kolayca yerine kilitlenebilir.
Bisiklet/e-bisiklet taşıyıcısı hafif ancak sağlamdır ve maksimum 60kg yük taşıyabilir. Römork çeki demirine hızlı ve güvenli şekilde monte edilebilen bisiklet taşıyıcısı, iki bisiklet veya e-bisiklet taşıyabilir (üç bisiklet taşıyacak şekilde genişletilebilir). Yatırma özelliği bagaj bölümüne istediğiniz zaman kolayca erişmenizi sağlar.

 • Dış tasarım ve iç tasarım aksesuarları

Connect snap-in adaptörü, Samsung Galaxy S4 model telefonunuzun güvenli biçimde saklanmasını ve şarj edilebilmesini sağlar. Ayrıca, kayıtlı müzikler otomobilin hoparlör sisteminden çalınabilir ve Albüm kapakları otomobilin ekranında görüntülenir.
Kişisel müzik zevkiniz için Apple iPod™ veya iPhone™, otomobilin işletim sistemine entegre edilebilir ve sağlam USB adaptörü sayesinde aynı anda şarj edilir. Cihaz iDrive Butonu, direksiyon üzerindeki çok fonksiyonlu tuşlar veya radyo üzerinden kolaylıkla çalıştırılabilir.
Kaliteli deriden yapılma anahtar kesesi, şık bir metal kelepçe ile anahtara sağlam bir şekilde tutturulur. Çizilme, toz ve neme karşı koruma sağlar ve düğmelere yanlışlıkla basılmasını önler. Bununla birlikte Sport Line'a uyumlu siyah ve kırmızı renkte özellikler kullanılmıştır.

 • İş hayatına yönelik ürünler

Connect snap-in adaptörü, Samsung Galaxy S4 model telefonunuzun güvenli biçimde saklanmasını ve şarj edilebilmesini sağlar. Ayrıca, kayıtlı müzikler otomobilin hoparlör sisteminden çalınabilir ve Albüm kapakları otomobilin ekranında görüntülenir.
Kişisel müzik zevkiniz için Apple iPod™ veya iPhone™, otomobilin işletim sistemine entegre edilebilir ve sağlam USB adaptörü sayesinde aynı anda şarj edilir. Cihaz iDrive Butonu, direksiyon üzerindeki çok fonksiyonlu tuşlar veya radyo üzerinden kolaylıkla çalıştırılabilir.
Kaliteli deriden yapılma anahtar kesesi, şık bir metal kelepçe ile anahtara sağlam bir şekilde tutturulur. Çizilme, toz ve neme karşı koruma sağlar ve düğmelere yanlışlıkla basılmasını önler. Bununla birlikte Sport Line'a uyumlu siyah ve kırmızı renkte özellikler kullanılmıştır.