• ÜSTÜ AÇIK OTOMOBİLLE SORUNSUZ SÜRÜŞ KEYFİ.
 • BMW 2 Serisi Cabrio'da konfor ve güvenlik.
 • Siz yalnızca üstü açık sürüş özgürlüğünün keyfini çıkarın ve geri kalan her şeyi BMW 2 Serisi Cabrio'nun sayısız destek sistemine bırakın. Destek sistemleri, ideal görüşü garanti eder ve mümkün olan en iyi desteği sağlar. Akıllı yükleme ve saklama fonksiyonları en büyük hacimli eşyaların bile sığdırılabilmesini sağlar. BMW Servisi tarafından sunulan kapsamlı teklifler sayesinde bakım ve onarımı dert etmenize gerek kalmaz.
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • ADAPTİF FARLAR.
 • Gelişmiş uyum sağlama becerisi sayesinde viraj ışıkları ve ayarlanabilir Bi-Xenon Farlar içeren, değişken şehir içi ve otoyol aydınlatma özelliğine sahip adaptif farlar otomobilin ilerisindeki yolun ideal şekilde aydınlatılabilmesini sağlar. Özellikle gece otomobil kullanırken sürücü direksiyonu çevirdiği anda virajın ilerisini görebilir.
 • Kısa mesafeli görüş kabiliyetinin artırılması amacıyla otomobil hareketsiz haldeyken bile sinyal lambası etkinleştirildiğinde veya direksiyon çevrildiğinde viraj ışıkları otomatik olarak etkinleştirilir. Adaptif farlar her sürüş durumunda yolu en iyi şekilde aydınlatarak aktif güvenliği artırır.
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • KATLANAN ARKA KOLTUK.
 • Tüm arka koltuk sırt dayaması katlandığında, spor ekipmanları gibi uzun nesnelerin kolay taşınmasını sağlayan, 450 mm genişliğinde ve 246 mm uzunluğundaki geniş ve kullanışlı katlanma boşluğu ortaya çıkar. Böylelikle arka koltuk sırt dayamasının arka kısmı bir saklama alanı olarak kullanılabilir. Softtop kapalı durumdayken (örnek olarak) iki golf çantası taşınabilir; açıldığında ise geniş katlanma boşluğu sayesinde uzun nesneler yerleştirilebilir.
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • BMW SEÇİCİ FAR.
 • BMW Seçici Far geceleri otomobil kullanmayı daha rahat ve daha güvenli hale getirir. Diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasına neden olmadan karanlıkta mükemmel bir görüş kabiliyeti sunar. Sistem yoldaki diğer sürücüleri algılar ve onları seçip ayırarak uzun huzmeli far ışığından korur. 400 m'lik bir far mesafesi risklerin erken algılanmasını sağlar ve yönelimli izleme işlevini geliştirir.
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • SERVOTRONIC.
 • Servotronic ile her türlü sürüş durumunda ideal direksiyon takviyesinin keyfini çıkarın. Takviyeli direksiyonu mevcut hıza uyum sağlayacak şekilde ayarlar ve yüksek hızlarda bile direkt, hassas bir direksiyon tepkisi sunar. Aynı zamanda direksiyon için gereken fiziksel çabayı en aza indirerek üstün bir konfor sağlarken, park, manevra veya dar ya da virajlı yollarda ilerlerken çevikliği en üst düzeye çıkarır.
  Bir kontrol ünitesi her sürüş durumu için gerekli olan direksiyon takviyesini belirlemek üzere elektronik hız ölçümlerini kullanır.
 • Direksiyon hidrolik mekanizmasındaki elektromanyetik olarak kontrol edilen valf, güç takviyesi ayarlarının motor devriyle yönlendirilen geleneksel takviyeli sistemlere göre çok daha hassas şekilde yapılabilmesini mümkün kılar.
  Bu durum düşük devirlerde direksiyon için daha az fiziksel gayret anlamına gelir. Hız arttıkça yolla daha direkt bir temas kurmak ve böylelikle ideal yönlendirme dengesini sağlamak üzere gerekli olan direksiyon desteği sürekli olarak azaltılır.
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • TAKLA KORUMASI.
 • Göze çarpmadan entegre edilen gömme devrilme koruma sistemi otomobilin pasif güvenliğini etkili biçimde artırır. Otomobilin devrilmesi durumunda otomatik olarak açılan takla barları, güçlendirilmiş ön cam çerçevesiyle birlikte yolcuları korur.
  Sistemin özel devrilme sezicileri arka baş dayamalarının arkasına gömülü olarak monte edilen iki takla barının anında açılmasını ve yerine oturmasını sağlar. Aynı zamanda hava
 • yastığı, kontrol ünitesi aracılığıyla kemer gergilerini tetikler ve otomobildeki yolculara son teknoloji güvenlik sunar. Devrilme koruma modüllerinin otomobile gömülü olarak yerleştirilmesi otomobilin şık ve dinamik tasarımının estetik olmayan öğelerden etkilenmemesini sağlar.
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • KONFOR ERİŞİM SİSTEMİ.
 • Kullanım kolaylığı sunan yenilikçi Konfor Erişim Sistemi, anahtar kullanmadan otomobilin kapılarının açılmasını ve motorun çalıştırılmasını sağlar. Cebinizde veya çantanızda taşıdığınız anahtar, otomobilinize yaklaşırken otomatik olarak tanınır. Kapı kilidi otomatik olarak açıldıktan sonra, sürücü içeri girebilir ve Start/Stop düğmesine basarak motoru çalıştırabilir.
  Konfor erişim sistemi güvenliğin sağlanması için anahtarın tanınmasını temel alır.
 • BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • BMW 2 Serisi Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • BMW YETKİLİ SERVİSLERİ.
 • Bir BMW satın aldığınızda rakipsiz dinamik özellikleri ve sürüş keyfinin yanı sıra kusursuz hizmet ve kapsamlı bakımı da tercih etmiş olursunuz. Çünkü BMW'nizi en iyi BMW Yetkili Servisleri’ndeki profesyoneller tanır. İster servis veya muayene, ister onarım ya da bakım olsun, ihtiyacınıza özel servis ve onarım teklifleri sunan uzmanlarımızın birinci sınıf beceri ve bilgisine güvenebilirsiniz. BMW'nizin her zaman en iyi durumda olmasını sağlarız ve her zaman maksimum sürüş keyfini elde etmenize yardımcı oluruz.
 • BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive ile sürüş keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Artık seçtiğiniz dönem boyunca bakım, muayene veya aşınma, yıpranma gibi maliyetleri düşünmenize gerek yok. BMW Service Inclusive sayesinde bu çalışma hem yeni hem de kullanılmış otomobiller için geçerlidir ve BMW Orjinal Parçalarını da içerir. Dünya çapında katılan tüm BMW Servis Merkezlerinde geçerlidir.

 • BMW TeleServices

Yağ değişimi, otomobil kontrolü ya da yeni fren balataları artık dert etmenizi gerektirmeyecek ayrıntılardır. BMW'niz ne zaman ve ne tip bir servise ihtiyaç duyduğunu bilir ve otomobile ilişkin bilgileri otomatik olarak BMW'ye gönderir. Tercih ettiğiniz BMW Yetkili Servisi sizinle hemen temasa geçer. Bu servise ihtiyacınız yoksa istediğiniz zaman iptal edilebilir.

 • Duruma Bağlı Servis

Akıllı bakım sistemi Duruma Bağlı Servis (CBS), yağ seviyelerini ve bireysel otomobil bileşenlerinin yıpranma derecesini sürekli olarak takip eder. Bu bilgiyi analiz eder ve size bir sonraki servis zamanını bildirir. iDrive Kontrol Ekranı size hangi parçanın kontrolden geçmesi gerektiğinin kesin bilgisini verir. Bu doğrultuda servis randevunuzu önceden planlayabilirsiniz ve gereksiz bakım işlerinden kaçınmış olursunuz.

 • BMW Arıza ve Kaza Yönetimi

Sürekli olarak yılda 365 gün günde 24 saat uzmanların elindesiniz. BMW Arıza ve Kaza Yönetimi acil durumda sizinle ilgilenilmesini sağlar. Arıza durumunda BMW Mobile Service ile temasa geçerek telefon veya BMW Servicemobile aracılığıyla yerinde yol yardımı alabilirsiniz. Bir kaza olması durumunda BMW Kaza Yönetimi uzmanları sizin adınıza orada olarak polis, acil durum hizmetleri, çekici hizmeti, onarım hizmeti ve sigorta gibi daha birçok konuyla ilgilenecektir.