• SİZ YOLU AÇIN. TÜM DÜNYA SİZİ İZLESİN.
 • BMW Z4 Roadster'da kullanılan BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları.
 • İletişim, bilgi ve eğlence. BMW ConnectedDrive tarafından sunulan Hizmet ve Uygulamalarla mobiliteyi tamamen yeni şekliyle keşfedin.
BMW Z Serisi Z4 Roadster Hizmet ve Uygulamalar
 • CONNECTEDDRIVE HİZMETLERİ.
 • ConnectedDrive Hizmetleri size yolda geniş kapsamlı bilgi, eğlence ve hizmet özellikleri sunar.
  Bunlar arasında, hava durumu, haberler, online arama ve ayrıca ofis fonksiyonları gibi güncel, yerel bilgilere ulaşabilmeyi sağlayan BMW Online yer alır. Web kameraları, park bilgisi gibi kişiselleştirilmiş hizmetlerin bir araya getirilmesi de mümkündür.
  Bu seçenek aynı zamanda BMW Connected gibi akıllı telefon uygulamalarına güvenli ve sınırsız erişimi de içerir.
 • BMW Z Serisi Z4 Roadster Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW Z Serisi Z4 Roadster Hizmet ve Uygulamalar
 • GERÇEK ZAMANLI TRAFİK BİLGİSİ.
 • Bugün zaten mevcut olan verilere ek olarak, BMW ConnectedDrive’ın sunduğu yenilikçi hizmette sürekli güncellenen trafik verilerini gerçek zamanlı olarak hesaplamak için belediyenin trafik verileri ile hücresel ağdaki cep telefonlarından gelen anonim hareket profilleri de kullanılır. BMW Z4 otomobilinizde yer alan bu özellik ile rotanızda karşınıza çıkabilecek anlık gelişmelere zamanında tepki verebilirsiniz.
  Navigasyon sistemi bir sorun algıladığında, Kontrol Ekranı aracılığıyla sizi tüm detaylar konusunda bilgilendirir. Örneğin, 500 metrelik bir ölçüm dahilinde nerelerde trafik sıkışıklığı var? Bunun yanı sıra, sistem, trafik durumunun sonucu olarak yaşayabileceğiniz gecikmeyi de hesaplar.
 • Ancak, yüksek kalitedeki bilgilere yalnızca gerçek zamanlı iletim yoluyla değil, aynı zamanda kayıtlı yol ağı kapsamıyla da ulaşılabilir. Otoyol ağının yanı sıra, Gerçek Zamanlı Trafik Bilgileri kasaba ve kentlerdeki neredeyse tüm önemli yollarla birlikte kırsal yol bağlantılarını da içerir.
  Yalnızca opsiyonel ConnectedDrive Hizmetleri donanımı ile birlikte sunulur.
BMW Z Serisi Z4 Roadster Hizmet ve Uygulamalar
 • AUPEO! KİŞİSEL İNTERNET RADYOSU.
 • Aupeo! uygulamasıyla müziğin keyfini çıkarın. Internet radyosu 120 müzik istasyonundan gelen veritabanıyla kişisel müzik zevkinize uyum sağlar. Böylece BMW Z4 Roadster otomobilinizde kişisel müzik keyfini deneyimleyebilirsiniz.
  Özel donanım uygulamaları, iPhone ve AUPEO! ücretsiz Kişisel Radyo uygulamasıyla sadece kendi istediğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Kişiselleştirilebilen Internet radyosu müzik zevkinize uyum sağlar. Mevcut haliyle, 120 farklı türden yaklaşık 1 milyon parça içeren müzik kütüphanesinden parçalar seçebilirsiniz. Kontrol Ekranında yer alan 'Beğen' ve 'Engelle' tuşları müzik zevkinize göre kişiselleştirme yapmanıza olanak sağlar. 'Beğen'
 • tuşu belirli bir parçaya ilgi duyduğunuzu kaydeder ve AUPEO! benzer parçaları çalma listesine ekler. 'Engelle' tuşu, parçayı siler ve AUPEO! böylece benzer parçaları çalmaz. Kısa süre içerisinde yalnızca gerçekten sevdiğiniz parçaları dinleyebilirsiniz. 'BMW Connected' gibi, AUPEO! da Apple App Store'dan ücretsiz olarak temin edilebilir.
  BMW Apps, iPhone 3GS ve iPhone 3S ile uyumludur ve opsiyonel ConnectedDrive Hizmetleri ve Professional Navigation Sistemi donanımını gerektirir.
 • BMW Z Serisi Z4 Roadster Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW Z Serisi Z4 Roadster Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW CONNECTED APP.
 • Uygulamalar ve BMW ConnectedDrive ile daha fazla bağlantının keyfini çıkarın. Artık sürüş sırasında da iPhone'unuzda yer alan uygulamaları kullanabilirsiniz. Bunun için iPhone'unuzu snap-in adaptörü veya orijinal Apple kablosuyla BMW Z4 Roadster otomobilinize bağlamanız ve iDrive Butonu ile uygulamaları taramanız yeterlidir.
  BMW tarafından geliştirilen ücretsiz 'BMW Connected' uygulaması Twitter veya takviminizi otomobil ekranına taşımanın yanı sıra, yeni 'Haberler' işlevi sayesinde (kendi sık kullanılan kaynaklarınız veya önceden tanımlı RSS beslemeleri aracılığıyla) sürüş sırasında dünyanın her yerinden haber güncellemelerini almanızı sağlar. Wiki Local mevcut konumunuz, varış noktanız veya seçtiğiniz adresle ilgili bilgiler sağlar. Bilgiler
 • Kontrol Ekranında görüntülenebilir veya metin okuma işlevi sayesinde sesli okunabilir.
  'Son Mil' işlevi ve Otomobil Bulucu, sizi otomobilin dışında olduğunuzda bile BMW'nizin navigasyon sisteminde belirlenmiş varış noktalarına yönlendirerek geri yolunuzu bulmanıza yardımcı olur. 'BMW Connected' uygulaması düzenli olarak güncellenecektir ve (AUPEO! gibi) 'BMW Apps hazır' uygulamaları da yakında otomobilde kullanıma sunulacaktır.
  Yalnızca opsiyonel ConnectedDrive Hizmetleri donanımı ile birlikte sunulur.