• KOKPİTİ BİR VIP SALONUNA DÖNÜŞTÜRÜR.
 • BMW X6'da konfor ve işlevsellik.
 • Arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın. Çünkü BMW X6'da ilgi odağı yalnızca sizsiniz. Bu ilgi, ferah ve son derece işlevsel iç tasarıma giriş sağlayan Konfor Erişim Sistemi ile başlar. Ve ardından Bang & Olufsen High End Surround Ses Sistemi veya Professional arka koltuk eğlencesi gibi seçeneklerle devam eder. Böylece siz ve yolcularınız için her bir yolculuk tamamen rahatlatıcı bir deneyime dönüşür.
BMW X Serisi X6 Konfor
 • BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SES SİSTEMİ.
 • Bang & Olufsen high-end Surround Ses sistemi, yeni Dirac Dimensions sinyal işleme sistemi sayesinde olağanüstü akustiğe sahip canlı ve açık bir atmosfer oluşturur. Gösterge panelinden otomatik olarak çıkan merkezi bir hoparlörü de içeren 1.200 W gücünde 16 adet hoparlör sayesinde inanılmaz bir ses çıkışı sağlanır. Merkezi hoparlör, orta aralıkta bir hoparlördür ve tüm koltuklarda eşit ses kalitesi sağlayan Akustik Lens
 • Teknolojisi ile donatılmıştır. Sistem iki ses ayarı seçeneği sunar: "Studio" kusursuz bir ses ayarı sunarken, "Expanded" seçeneği daha geniş bir akustik alan izlenimi verir. Ayrı aydınlatmalara sahip hoparlörler de ses ve görüntü deneyimine eşlik eder.
BMW X Serisi X6 Konfor
BMW X Serisi X6 Konfor
BMW X Serisi X6 Konfor
BMW X Serisi X6 Konfor
 • İŞLEVSELLİK.
 • Kendinizi iyi hissettiren BMW X6'nın iç tasarımında ayrıcalıklı malzemeler ve sıra dışı tasarım göze çarpar ve otomobil beş yolcu için de bol miktarda alan sunar. İki kişilik görünüme sahip şık arka koltukta gerektiğinde üçüncü bir kişi oturabilir. Tüm kapılarda ve arka merkez kol dayamasında ve bagaj bölümü altında bulunan geniş alanlar dahil olmak üzere otomobilin tamamında çok sayıda kullanışlı saklama bölümleri bulunur.
 • Ön merkez kol dayamasında bileğinizle kolayca kapatabileceğiniz kayar bir kapak yardımı ile saklanabilen iki geniş bardak tutucusu vardır. Kapılara yaklaşık 1,5 litrelik şişeleri yerleştirebilirsiniz. Arka koltukta oturan yolcular için merkez kol dayamasında iki bardak tutucu mevcuttur.
 • 40:20:40 oranında bölümlenebilen arka koltuk

Koltuk sırt dayaması dik konumdayken, BMW X6'nın bagaj bölümü 580 litre saklama alanı sunar. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, sırt dayamaların üç kısmı 40:20:40 oranında katlanarak mevcut alanı genişletebilir. Üç kısım da katlanmış durumdayken bagaj alanı 1525 litreye yükselir.

 • Saklama paketi

Planlarınız ne olursa olsun, BMW X6 her zaman sizden önce hazırdır. Opsiyonel saklama paketi ile yüksek işlevsellik çok daha ileri bir seviyeye taşınır. Buna tavan kaplamasındaki gözlük cepleri ve tüm kapı ceplerindeki kaplama paspasları dahildir. Bagaj bölümündeki donanıma torpido gözündeki file, orta konsol bölümündeki kemerler, bagaj filesi, çok fonksiyonlu kancalar ve ayarlanabilir bağlantı noktalarına sahip dört bağlantı rayı dahildir.
Doğrudan bağlantı noktasına sabitlenebilen Pro kayak ve snowboard çantası ideal bir yol arkadaşıdır. Saklama paketinin bir bölümünü oluşturan çanta, dört çift kayak takımı veya üç adet snowboardun temiz ve güvenli bir şekilde taşınması için kullanılabilir. Aynı zamanda iki yolcu da arka tarafta rahatça yolculuk yapabilir. Çanta kolayca çıkarılabilir ve tekerlekleri vardır. Bu sayede kolayca taşınabilir ve otomobil dışında da rahatça kullanılabilir. Bagaj Bölümünün alt kısmında yer kaplamadan saklanabilir.

 • Römork çeki demiri

Römork çeki demiri, arka rüzgarlığın altında elektronik olarak ayarlanabilir tamamen katlanabilir. Bu özellik ayrıca römork denge kontrolünü de içerir. Motora bağlı olarak maksimum römork ağırlığı 3.500 kg'dır.

BMW X Serisi X6 Konfor
 • KONFOR ERİŞİM SİSTEMİ.
 • Kullanım kolaylığı sunan yenilikçi Konfor Erişim Sistemi, aktif olarak otomobil anahtarını kullanmadan otomobilin kapılarının açılmasını ve motorun çalıştırılmasını sağlar. Cebinizde veya çantanızda taşıdığınız anahtar, otomobilinize yaklaşırken otomatik olarak tanınır. Kapıların kilitleri otomatik olarak açıldıktan (bagaj kapısı dahil) sonra bir düğme dokunuşuyla motor çalıştırılabilir.
  Bagaj kapağının temassız açılabilmesi için donanım paketinde Akıllı Açma ve Akıllı Kapama fonksiyonları bulunur. Ayağın arka tamponun altında hafifçe hareket ettirilmesi
 • bagaj kapağının açılmasını veya kapanmasını sağlar. Arka tampon üzerinde farklı yüksekliklerde yerleştirilmiş sensörler bagaj bölümünü açmaya çalışan kişiyi algılar. Sistem bir kişiyi tespit ettiğinde ve o kişinin Konfor Erişim Sistemi Anahtarına sahip olduğu sinyalini aldığında erişim yetkisi verilir. Sistemin hayvanlar veya objelerle kazara devreye girmesi güvenli bir şekilde önlenir. Paket aynı zamanda ön ve arka dış kapı kolları çevre aydınlatmasını içerir.
BMW X Serisi X6 Konfor
 • TEMASSIZ AÇILAN VE KAPANAN BAGAJ KAPAĞI.
 • Alışveriş sonrasında eliniz doluyken bagaj bölümünü açmak istediğinizde çantadan anahtarı aramak oldukça zordur. Konfor Erişim Sistemi ile buna artık gerek kalmaz.
  Sistem, otomatik açılır bagaj kapağı özelliğiyle bagaj kapağının temassız olarak açılmasını ve kapanmasını sağlar. Bagaj kapağının bir sensör aracılığıyla açılması veya kapatılması için arka tamponun altında ayağınızı hızlı bir şekilde hareket ettirmeniz yeterlidir.
  Ardından kendiliğinden kilit açılır ve bagaj kapağı açılır veya kapanır. Arka tampon
 • üzerinde farklı yüksekliklerde yerleştirilmiş sensörler ayak hareketini algılar ve bagaj bölümünü açar. BMW ConnectedDrive tarafından sunulan bu yenilikçi özellik bagaj bölümünün açılmasını, yükleme yapılmasını ve kapatılmasını kolaylaştırır. Sistem yalnızca yetki verilmiş bir otomobil anahtarının algılanması üzerine erişim sağlar.
BMW X Serisi X6 Konfor
 • PROFESSIONAL ARKA KOLTUK EĞLENCE SİSTEMİ.
 • Professional arka koltuk eğlence sistemi iki adet renkli HD ekran sayesinde arkada oturan yolcular için mümkün olan en iyi eğlence seçeneğini sunar. Arka taraftaki ek DVD sürücüsü sayesinde iki 9,2 inç monitörlerin her birinde farklı filmler izlenebilir.
  Yolcular ayrıca televizyon programları izleyebilir, internette gezinebilir, diğer çevrimiçi özelliklere erişebilir (cep telefonu sözleşmesine bağlı olarak), MP3 oynatıcısı kullanabilir
 • ve oyun konsoluyla eğlenebilir. Ses, hoparlör veya kulaklıklar aracılığıyla duyulur (kablosuz dahil). Professional arka koltuk eğlence sistemi, uzaktan kumanda ile kolay bir şekilde çalıştırılabilir. Arkadaki yolcular bile navigasyon işlevlerine erişebilir.
 • BMW X Serisi X6 Konfor
 • BMW X Serisi X6 Konfor
 • ÇOK İŞLEVLİ GÖSTERGE EKRANI.
 • Siyah Panel teknolojisine ve 10,25 inç ekrana sahip Çok İşlevli Gösterge Ekranı, sürüş deneyimini oldukça çarpıcı şekilde görselleştirir. Bununla birlikte, bilgileri ekranda görüntüleyerek sürücünün yola odaklanmasını sağlar ve dikkatinin dağılmasını önler. Üç farklı mod ve bu modlara özgü özellikler (her biri kendine özel bir renk şemasına ve grafik tarza sahiptir) gösterge panelinde görüntülenebilir: Comfort, ECO PRO ve Sport modları. Comfort modu büyük oranda alışık olduğumuz görünümü sunar. ECO PRO Modunda,
 • yeni EfficientDynamics ve Ekstra Menzil göstergeleri sürücünün mümkün olan en verimli sürüş stiline ulaşmasına yardımcı olur ve bu modda mavi renk hakimdir. Buna karşın Sport Modu kırmızı renkleriyle kolaylıkla tanınır ve performans ekranını içerir.
  Çok İşlevli Gösterge Ekranı sayesinde ayrıca İleri Rota Asistanı önerileri ve eğlence ve telefon işlevlerinden listelerle birlikte navigasyon bilgileri de gösterilir.
BMW X Serisi X6 Konfor
 • BMW SERVICE INCLUSIVE.
 • BMW Service Inclusive ile müşteriler belli bir süre belirleyebilir ve böylece periyodik bakımlar için masrafların birikmesi endişesi duymalarına gerek kalmaz. Orijinal BMW Parçalarını da içeren bu hizmetlerin tümü BMW Service Inclusive kapsamındadır. Bu opsiyon sadece ilgili ülkede değil dünya çapında katılan tüm BMW atölyelerinde ve BMW Yetkili Servislerinde mevcuttur. BMW otomobilin satılması durumunda, BMW Service Inclusive paketi otomatik olarak otomobilin bir sonraki sahibine aktarılır ve böylece ikinci el
 • satış değeri yükselir. Müşteriler, kendi ihtiyaçlarına uygun bir BMW Service Inclusive paketini seçebilirler. Hizmetler arasında şunlar yer alır: Motor yağı servisi, mikro filtre, yakıt filtresi, hava filtresi ve buji servisi, fren hidroliği değişimi ve otomobil kontrolü.