BMW X Serisi X6 Donanim
 • YOLU SAHNEYE DÖNÜŞTÜRÜR.
 • BMW X6 için donanim.
 • YOLU SAHNEYE DÖNÜŞTÜRÜR.
 • BMW X6 için donanim.
 • En iyi başrol oyuncusu: BMW X6. Enerjik duruşuyla bu Spor Aktivite Coupe otomobil gittiği her yerde heyecan uyandırır. Hangi rolü üstleneceği ise size kalmıştır. Pure Extravagance paketinin tasarımı eşsiz detaylarla doludur. M Sport Paket, BMW X6'nın çok daha atletik bir duruşa sahip olmasını sağlar. BMW Individual ile otomobile lüks bir ayrıcalık hissi kazandırabilirsiniz. Görünümü daha da mükemmel hale getirmek amacıyla başka bir ihtiyacınız olduğunda Orijinal BMW Aksesuarları'nda aradığınızı bulabilirsiniz.
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
BMW X Serisi X6 Design Pure Extravagance
 • DESIGN PURE EXTRAVAGANCE.
 • Design Pure Extravagance paketi ile BMW X6'nın bağımsız tasarımı tüm yönleriyle ortaya çıkar. Seryum Grisi özel detaylar, gelişmiş dış tasarım geometrisi ve BMW böbrek ızgaraları sunulan birçok özellikten sadece bir kaç tanesidir. İç tasarımda bu güçlü karakter üst kalite renk ve malzeme kombinasyonları ile kendini belli etmeye devam eder.
 • Dış tasarım

Design Pure Extravagance paketi BMW X6'nın kaliteli dış tasarım görünümünü daha da pekiştirir. Eşsiz 20 inç, V kollu, stil 597 hafif alaşım jantlar güçlü bir duruş sergiler. Sütun kaplamaları ve ayna kolları parlak Siyah renktedir. Bununla birlikte yan cam çerçeveleri ve dış ayna kapaklarından BMW böbrek ızgaralarına ve bagaj kapağındaki vurgulara kadar Seryum Grisi çok sayıda detay crossover modelin çarpıcı görünümünü vurgular. Tüm kapılardaki kapı eşik kaplamaları otomobilin diğer kısımlarından farklı olan ancak tamamlayıcı renklere sahiptir. Öndeki ikisi aydınlatılmıştır ve BMW yazısını barındırır. Seryum Grisi alüminyum yan basamaklar ve ön ve arkada dışarıdan görünen paslanmaz çelik gövde altı koruması off-road otomobil tasarımını öne çıkaran detaylardır. LED teknolojisine sahip yüksek teknoloji sis farları gün ışığına benzer farklı ve parlak bir ışıkla ayırt edilir.
19 inç ve 20 inç boyutlarında farklı tasarımlara sahip hafif alaşım jantlar da alternatif olarak tercih edilebilir.

 • İç tasarım

Pure Extravagance donanım paketi BMW X6'nın iç tasarımında özellikle lüks bir ortam yaratır. Kapı açıldığında BMW harflerinin bulunduğu aydınlatmalı kapı eşik kaplamaları dikkat çeker. Fildişi Beyazı/Siyah renkleri ve gri kontrast dikişleri ile iki renkli özel deri döşemeler şıklığı yansıtır. Kapı panellerinde de siyah Yumuşak Nappa derisi döşemeler bulunur. Kontrol panelinin Fildişi Beyazı rengindeki alt kısmı ve American Oak ahşap iç kaplamalar yüksek kaliteli deri görünümünü tamamlar.
Alternatif olarak iç kaplamalar için Fineline Pure ahşap kaplama, Fineline Şeritli veya Poplar tanecikli seçenekleriyle Fırçalanmış Alüminyum ve Küllü Volkan Kahverengi ahşap kaplama, Sen Açık Kahverengi ahşap kaplama veya BMW Individiual tasarımı Siyah Piano Kaplama seçenekleri sunulur. Otomobilin yakınında olmadığınızda bile Pearl Krom detaylara sahip özel BMW otomobil anahtarınız Pure Extravagance iç tasarımın premium şıklığını hatırlatır.
Pure Extravagance iç tasarım, M Sport Paket ile mükemmel şekilde birleştirilebilir.

BMW X Serisi X6 M Sport Paket
BMW X Serisi X6 M Sport Paket
BMW X Serisi X6 M Sport Paket
BMW X Serisi X6 M Sport Paket
BMW X Serisi X6 M Sport Paket
BMW X Serisi X6 M Sport Paket
BMW X Serisi X6 M Sport Paket
BMW X Serisi X6 M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • Çarpıcı güç. M Sport Pakette bulunan donanım sayesinde BMW X6'nızın dinamik ruhu yeni bir boyuta taşınır.
 • Dış tasarım

M Sport Paket donanım seçeneği daha ilk bakıştan dinamik bir izlenim sunar. M stili otomobil anahtarı bile tek başına dinamik sürüş deneyimi heyecanını yaşatır. Karma lastiklerle kullanılan Çift kollu 19 inç, stil 623 M hafif alaşım jantlar tasarıma mükemmel uyum sağlar. Aynı şekilde belirgin ön rüzgarlığı, geniş hava girişleri ve ekstra bir karakter çizgisine sahip marşpiyelerle M Aerodinamik paketi de bu etkiyi güçlendirir.
Arka tasarıma ilişkin BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama tüm detaylar sportif parlak Siyah renkte sunulur. Parlak krom kaplı egzoz çıkışları V8 tasarımının dinamik görüntüsünü tamamlar. Adaptif M süspansiyon sayesinde sürüş dinamikleri sportif dış tasarıma mükemmel bir şekilde uyar. "Dynamic" adaptif süspansiyon paketi de opsiyonel olarak sunulur.
M Sport Paket içerisindeki opsiyonel donanım; karma lastiklerle 20 inç, Çift kollu, stil 469 M hafif alaşım jantlar ve saten Alüminyum BMW Individual Exterior Line kaplama unsurlarını içerir.

 • İç tasarım

M Sport Paket donanımı, iç tasarıma heyecan verici, dinamik bir atmosfer kazandırır. M stili otomobil anahtarı bile tek başına dinamik sürüş deneyimi heyecanını yaşatır. Şeritlerde M etiketine sahip hafızalı Antrasit Alcantara/deri döşeme spor koltuklar elektronik olarak ayarlanabilir ve sürücü ve önde oturan yolcuya optimum yanal destek sunar. Comfort ön koltuklar ayrıca Dakota deri, Özel Nappa derisi ve BMW Individual ince tanecikli Merino deri döşeme ile de sunulur.
M deri direksiyonda özellikle kolay kullanımları ile öne çıkan çok fonksiyonlu tuşlar ve entegre vites kulakçıkları bulunur. Bununla birlikte delikli M ayak dayamalar sportifliği arttırır. M logosuna sahip kapı eşik kaplamaları, antrasit BMW Individual tavan kaplaması ve Alüminyum Hexagon iç kaplamalar M Sport Paketinin tamamlayıcı unsurlarıdır.
İç tasarım ve kapı kaplamaları opsiyonel olarak Fırçalanmış Alüminyum ve American Meşesi, Fineline Çizgili, BMW Individiual Küllü Volkan Kahverengi veya Individiual açık kahve ahşap kaplama olarak da sunulur. İç kaplamalar aynı zamanda BMW Individual Siyah Piano kaplama seçeneği ile de sunulur.

BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları sayesinde BMW X6 otomobilinizin kendine özgü stilini ön plana çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda çok yönlülüğünü ve esnekliğini arttırabilirsiniz. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • 21 inç BMW M Performance Çift kollu, stil 599 M hafif alaşım jantlar

Premium kalite, çift renkli mat Orbit Grisi ve dış kısmı parlatılmış 21 inç hafif alaşım jantlar çelik yatağa sahiptir ve üzerlerinde M logosu bulunur. Run-flat karma lastiklerle eksiksiz RDC jant seti, ön jant boyutu 285/35 R21 105 Y RSC lastiklerle 10 J x 21, arka jant boyutu 325/30 R21 108 Y RSC lastiklerle 11,5 J x 21.

 • Lüks kayak ve snowboard çantası

Gelişmiş kayak ve snowboard çantası, dört adede kadar kayak takımını veya üç adede kadar snowboardu güvenli bir biçimde taşımanıza olanak sağlar. Yaylı kancalara sahip bağlantı şeritleri kullanılarak bağlantı noktalarına sabitlenebilir. Çantada bulunan entegre tekerlekler sayesinde çanta otomobilin dışında kolayca taşınabilir.

 • Bagaj bölümü paspası

Sağlam, kaymayı önleyen ve dört yanında yükseltilmiş kenarlara sahip su geçirmez paspas, bagaj bölümünü toz ve neme karşı korur. Siyah renkli paspasın üzerinde paslanmak çelikle kakma BMW yazısı bulunur. Sol ve sağ taraflara dikilmiş bir kumaş cep bulunur.

 • Her türlü hava koşuluna uygun paspaslar

Kenarları kalkık ve şık bir tasarıma sahip olan sağlam paspaslar ayak boşluğunu nem ve toza karşı koruyarak ayakların kuru olmasını sağlar. Siyah renkte sunulur ve premium kalite metal çerçeveler kullanılmıştır.

 • BMW LED kapı eşik kaplamaları

Aydınlatmalı BMW yazısıyla sofistike kapı eşik kaplamaları, kapılar açıldığında otomatik olarak hafif bir ışık yayar. LED lambalar için kullanılan yüksek performanslı piller üç yıla kadar dayanıklıdır ve pillerin değiştirilmesi kaplamaların takılması kadar kolaydır.

 • Anahtar kutusu

Kaliteli deriden yapılma anahtar kutusu paslanmaz çelik bir kelepçe ile anahtara sağlam bir şekilde tutturulmuştur. Çizilme, toz ve neme karşı koruma sağlar ve düğmelere yanlışlıkla basılmasını önler. Bununla birlikte BMW'nin iç tasarımına uyumlu siyah renk kullanılmıştır.

 • Üniversal Snap-in Adaptör Bağlantısı

Mikro USB bağlantı noktasına sahip tüm uyumlu telefonlar için snap-in adaptör. Şarj etmenin yanında çekim gücünü artırır ve güvenli bir saklama gözü olarak kullanılır. USB bağlantı noktası sayesinde telefonda bulunan müzik parçaları BMW ses sisteminde dinlenebilir.

BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
BMW X Serisi X6 Donanim
 • BMW INDIVIDUAL.
 • Kişiliğin benzersizliği her ayrıntıda görülür. İşte gerçek ayrıcalığın kaynağı. BMW X6 için BMW Individual donanımıyla kusursuzluğa ulaşma arayışınızda kendinizi ifade edin.
 • BMW Individual renkleri

Göz alıcı renkleriyle araziye hükmeder. Yeni BMW X6'nın çarpıcı görünümünü vurgulamak isteyenler için dört adet BMW Individual renk seçeneği olağanüstü olanaklar sunar. Kelimenin tam anlamıyla gerçek bir vurgu BMW Individual metalik Pirit Kahverengi ile sağlanır. Mikroskobik kristal pigmentler ışıkla birlikte altın ve gümüş arası bir ışıltı yayar. Bu görüntü dinamik oranları daha da vurgular.

 • BMW Individual Merino deri

En uç noktalarda bile saf lüks. Bunu sağlayan başlıca etken BMW Individual'dan beş çarpıcı renkte sunulan ince tanecikli Merino deridir. Konfor ve ayrıcalık açısından yeni standartlar belirleyen bu seçenekler ayrıca eşsiz kompozisyonlar oluşturmak için sayısız imkanlar sunar. Buna ek olarak koltuk yüzeylerindeki ince dekoratif unsurlar, kontrast renklere sahip dikişler, fitiller, deri kaplama kontrol paneli ve Alcantara tavan kaplaması sayesinde BMW X6'nın iç tasarımında eşsiz bir kalite hissi yaratılır.

 • BMW Individual iç kaplama

Çarpıcı görünüm. El yapımı BMW Individual iç kaplamalar ince tanecikli Merino deriyi mükemmel şekilde tamamlar. Sen Açık Kahverengi ince tanecikli ahşap kaplama, heyecan verici Küllü Volkan Kahverengisi ahşap kaplama veya siyah Piano kaplama seçeneklerinin tümü yeni BMW X6'yı öne çıkaran unsurlardır.

 • Daha fazla BMW Individual donanımı

BMW Individiual deri kaplama kontrol paneli iç tasarımda yapılan iyileştirmelere yeni bir boyut katar.
Seçilen BMW Individual iç kaplamayla uyumlu ahşap kakmalı Individual deri direksiyon, yeni BMW X6'nın iç tasarım stilini tamamlar.
20 inç, V kollu, stil 551 I BMW Individual hafif alaşım jantlar çarpıcı boyutları ile çok daha hükmedici bir görünüm ortaya koyar. BMW Individual yazısı lazerle kazınmıştır.
BMW Individual soğutucu kutusu sürüş keyfine ekstra bir boyut kazandırır. Ayrıca bagaj bölümü kapasitesinin gerektiğinde tamamının kullanılabilmesi için kolayca ve hızlı bir şekilde sökülebilir.
İlk kez üç renk seçeneğiyle sunulan kadife yüzeye sahip BMW Individual Alcantara tavan kaplaması otomobilin iç tasarımında keyifli ve ferah bir ortam yaratır.