BMW X Serisi Line'lar ve Donanim
 • SONSUZ ÇEŞİTLİLİK.
 • BMW X3 için xLine ve Donanım.
 • SONSUZ ÇEŞİTLİLİK.
 • BMW X3 için xLine ve Donanım.
 • BMW X3 çok yönlü esneklik sunar. Otomobiliniz için donanım seçimi söz konusu olduğunda da çok yönlüdür. Örneğin otomobilinizin SAV karakterini daha çok vurgulamayı arzu ederseniz xLine tam size göre bir seçenek olacaktır. Ya da BMW X3'ünüzün daha dinamik görünmesini isterseniz M Sport Paket'te aradığınız bileşenleri bulabilirsiniz. Orijinal BMW Aksesuarlarının isteğe göre uyarlanmış ürünleri sayesinde de daha fazla esneklik elde edebilirsiniz.
BMW X Serisi X3 xLine
BMW X Serisi X3 xLine
BMW X Serisi X3 xLine
BMW X Serisi X3 xLine
BMW X Serisi X3 xLine
BMW X Serisi X3 xLine
BMW X Serisi X3 xLine
BMW X Serisi X3 xLine
 • xLINE.
 • xLine BMW X3'ünüzün tipik SAV karakterini öne çıkarır. Alüminyum görünümlü dış detaylar, iki renkli hafif alaşım jantlar ve iç donanımın çarpıcı son rötuşları ilk bakıştan genel yüksek kalite izlenimini destekler.
 • Dış tasarım

Çarpıcı Alüminyum ve saten Alüminyum öğeler xLine dış donanım paketini gerçek anlamda öne çıkarır. Önde ve arkadaki gövde altı korumasının yanı sıra sağ ve sol hava girişlerindeki tasarım elemanlarına farklı bir görünüm kazandırır.
Cam çerçeveleri ve egzoz çıkışı kaplaması Alüminyum olarak sunulurken, marşpiyeleri egzoz çıkışları ve BMW böbrek ızgaraları saten Alüminyum kaplamadır. Buna karşılık, B ve C sütunları parlak Siyah renktedir. 18 inç Y kollu stil 607 hafif alaşım jantların yanı sıra karma lastiklerle 19 inç Y kollu stil 608 hafif alaşım jantlar da xLine ile birlikte özel olarak sunulur.

 • İç tasarım

xLine donanım paketi modern zarafetiyle sürücüleri büyüler. Kapılar açılır açılmaz, "BMW xLine" yazısını taşıyan kapı eşik kaplamaları yolcuları karşılar. Aktif Kırmızı kontrast dikişli Amber/siyah renklerde Carve kumaş/deri koltuk döşemeleri konforlu bir iç mekan vaat eder. Ayrıca, gri kontrast dikişli Siyah Nevada deri, Aktif Kırmızı kontrast dikişli Mocha Nevada deri ve Spor Kırmızı kontrast dikişli Fildişi Beyazı Nevada deri (sırt dayamalarında aplike ve "X" kabartması bulunan Nevada deri baş dayamaları) seçenekleri de mevcuttur. Savanna Beji, Saddle Kahverengi ve İstiridye deri döşemeler de tercih edilebilir. Ayrıcalıklı iç kaplama parlak Koyu Bakır rengiyle oldukça zariftir. Alternatif olarak farklı ahşap kaplama veya Fırçalanmış Alüminyum iç kaplama seçenekleri de mevcuttur. Yükleme eşiğinin üzerindeki paslanmaz çelik kaplama ile saten Alüminyum kaplama detaylı otomobil anahtarı, xLine donanım paketini tamamlar.

BMW X Serisi X3 M Sport Paket
BMW X Serisi X3 M Sport Paket
BMW X Serisi X3 M Sport Paket
BMW X Serisi X3 M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • M Sport paketin dış bileşenleriyle bu çevik karakteri destekleyebilir ve otomobile atletik bir duruş katabilirsiniz. Geniş, hakim hava girişleriyle güçlü ön rüzgarlık, en spor modeliyle 20 inç hafif alaşım jantlar ve diğer çarpıcı detaylar bir dizi optik özelliği öne çıkarır.
 • Dış tasarım

Dış tasarım için M Sport Paket, gövde renginde ön ve arka tampon, metalik Koyu Shadow difüzör ekleri ile M Aerodinamik paketi içerir. Eşik kaplamaları, çamurluk davlumbazları kaplaması ve kapı kaplamaları gövde rengindedir. Spor görünüm parlak Siyah kaplama çıtaları, yan çerçeveler, cam girintileri ve dış ayna kolu ve çerçevesiyle birlikte BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama ile tamamlanır.
Bu özellik, yan kısımlarda karakteristik "M" logosu ile ön plana çıkarılır. Yalnızca M Sport Pakete özel: 18 inç, Yıldız kollu, stil 368 M hafif alaşım jantlar. Aynı zamanda karma lastiklerle birlikte 19 inç, Çift kollu, stil 622 M, hafif alaşım M jantlar veya karma lastiklerle birlikte 20 inç, Çift kollu, stil 310 M, hafif alaşım M jantlar da sunulur. Metalik Karbon Siyahı özel renk veya alternatif olarak opak Alp Beyazı, metalik Safir Siyahı, metalik Buz Gümüşü, metalik Kırmızı /Melbourbe ya da metalik Gri / Space seçenekleri mevcuttur.

 • İç tasarım

M Sport Paket iç tasarımı sportif ve ayrıcalıklı bir ortam yaratır. Pearlpoint Antrasit kumaş/deri döşemelerle sürücü ve yolcu için spor koltuklar mükemmel yan destek ve olağanüstü konfor sunar. Çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyon, M vites topuzu (yalnızca 6 ileri düz şanzımanla birlikte sunulur) ve M ayak dayaması sayesinde birçok fonksiyon kolay erişilir mesafededir. Spor, dinamik görünüm Antrasit BMW Individual tavan kaplamasından ve M kapı eşik kaplamalarından Fırçalanmış Alüminyum iç kaplamalara dek otomobilin tamamında belirgindir. Mavi detaylara sahip otomobil anahtarı özel tasarımı tamamlar. Sürücü ve yolcu için spor koltuklar Siyah, Savanna Beji, İstiridye ve Saddle Kahverengi renklerde Nevada deriden ve aplikeli ve baskılı olarak Mocha ve Fildişi Beyazı renklerde mevcuttur.
Farklı şekilde iç kaplama olarak da mevcuttur: Her biri Parlak Pearl Krom vurgulu, Parlak Pearl Krom veya desenli Ceviz ahşap kaplamalı Fineline Antrasit veya Fineline hafif ince ahşap kaplama.

BMW X Serisi X3 Orjinal Aksesuarlari
BMW X Serisi X3 Orjinal Aksesuarlari
BMW X Serisi X3 Orjinal Aksesuarlari
BMW X Serisi X3 Orjinal Aksesuarlari
BMW X Serisi X3 Orjinal Aksesuarlari
BMW X Serisi X3 Orjinal Aksesuarlari
BMW X Serisi X3 Orjinal Aksesuarlari
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • BMW X3 genel kullanım amacına uygun mükemmel bir otomobildir. Orijinal BMW Aksesuarları üzerinde geliştirilen akıllı çözümler, ihtiyaçlarınıza uygun donanım seçenekleriyle otomobilin çok yönlülüğünü ve esnekliğini daha da artırmanızı sağlar. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • 20 inç, Yıldız kollu, stil 311 Krom hafif alaşım jantlar

Dökme 20 inç hafif alaşım jantlar önde 8,5 J x 20; arkada 9 J x 20 boyutundadır. Tek jant, lastiksiz.

 • BMW Çocuk Koltuğu 1

Çocuk Koltuğu Grubu 1, 10 aylık-3.5 yaş (yaklaşık 9-18 kg) arası çocuklar için uygundur. Beş noktalı emniyet kemeri ve aynı zamanda Bebek Koltuğu 0+ ve Çocuk Koltuğu 1 için de kullanabilen ISOFIX taban ile bir koltuk yuvasından oluşur. Koltuk yuvası ISOFIX tabanla birlikte otomobile sabitlenebilir. Koltuğun öne bakar şekilde takılabilmesi de mümkün olmasına rağmen, çocuklar koltuk arka yöne bakar durumdayken en emniyetli konumdadır. Entegre hava minderleri yan darbelere karşı başı korur ve günlük kullanım için de son derece yumuşak ve rahattır. Mıknatıslı kilitleme ve konforlu beş noktalı emniyet kemeri kolay takılmasını sağlarken, tek elle gerçekleştirilebilen yükseklik ayarı rahatlık sunar. Siyah/Antrasit veya Siyah/Mavi renklerde mevcuttur.

 • Seyahat ve Konfor Sistemi Apple iPad tutucusu

iPad'ler (1, 2, 3 ve 4. nesil) tutucu kullanılarak Seyahat ve Konfor sisteminin tabanına hızlı ve kolay bir şekilde takılır ve tek bir düğmeyle kolaylıkla yeniden çıkarılabilir. Konum ayarlama, örneğin arkada oturan yolcuların keyifle kitaplarını okuyabilmelerine, video izleyebilmelerine veya online iletişim kurabilmelerine (örn. BMW Otomobil Etkin Noktası ile birlikte) izin verir.
Tutucu, arka kısmında yer alan entegre destek sayesinde otomobil dışında da kullanılabilir.

 • Snap-in adaptörü

Apple, Nokia, Samsung (resimdeki) ve BlackBerry gibi üreticilere ait piyasadaki cep telefonlarına uygun bir yuva sistemidir. Bluetooth arayüzüne sahip cep telefonu hazırlığıyla adaptör aynı zamanda telefonu da şarj eder. Otomobilin harici anteni aracılığıyla en ideal ağ sinyali alımı sağlanır. Otomobil donanımına bağlı olarak snap-in adaptörün belirli cep telefonlarıyla birlikte kullanılması durumunda cep telefonunda kayıtlı müzik dosyalarını da çalabilir, ilgili albüm kapağını görüntüleyebilir ve BMW Uygulamalarını çalıştırabilirsiniz. BMW X3'ün Bluetooth uyumluluğu hakkında en güncel bilgileri www.bmw.com/bluetooth adresinde bulabilirsiniz.

 • Arkada BMW DVD sistemi ve kızılötesi stereo kulaklıklar

Sistem, merkez konsola yerleştirilmiş bir 7 inç renkli monitör ve bir DVD sürücüsünden oluşur. DVD sistemi DVD videolarını ve müzik CD'lerini mükemmel bir kalitede çalar. Ayrıca JPEG resimleri, müzik parçalarını (MP3 formatı dahil) ve CD, USB bellekler veya USB bağlantılı sabit disklerde genel kullanıma uygun formatlarda saklanan video dosyalarını görüntülemenizi ve dinleyebilmenizi sağlar. Monitör kullanılmadığında 180° döndürülerek katlanır ve kol dayamasına yerleştirilerek her türlü hasara karşı korunmuş olur. Oyun konsolları veya video kameralar gibi harici cihazlar ek AV soketi aracılığıyla bağlanabilir.
Kızılötesi stereo kulaklıklar BMW DVD sistemiyle birlikte özel olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır, son derece rahattır ve olağanüstü ses kalitesinin yanı sıra bağımsız ses kontrolüne de sahiptir.

 • Her türlü hava koşuluna uygun paspaslar

BMW'nin sunduğu her türlü hava koşuluna uygun paspaslar su geçirmez, kir tutmaz ve kullanıldıktan sonra tamamen geri dönüştürülebilir. Antrasit rengindedir ve hem ön hem de arka için iki parçalı set olarak sunulur.