BMW 3 Serisi Sedan Tasarım
 • HER ZAMANKİDEN DAHA SPORTİF.HER ZAMANKİDEN DAHA ŞIK
 • BMW 3 Serisi Sedan'ın Tasarımı
 • HER ZAMANKİDEN DAHA SPORTİF.HER ZAMANKİDEN DAHA ŞIK
 • BMW 3 Serisi Sedan'ın Tasarımı
 • Ayırt edici tasarım öğeleri sayesinde BMW 3 Serisi kendi otomobil sınıfının en sportif üyesidir. Klasik üç kutulu tasarımın çağdaş bir şekilde yorumlayan otomobil, uzun motor bölümü kapağı, kısa aks dışı mesafe, uzun aks aralığı ve geriye doğru yerleştirilmiş yolcu bölmesi ile BMW markasının tasarım geleneğini sürdürür. Böylece tüm zamanların en çok satan BMW Serisi segmentine öncülük etmeye devam eder.
BMW 3 Serisi Sedan Dış Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Dış Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Dış Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Dış Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Dış Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Dış Tasarım
 • DIŞ TASARIM.
 • Sportif ve şık dış tasarım uyumlu yapısıyla daha ilk bakıştan itibaren estetik ve dinamik özelliklerini yansıtır. Yatay çubuklarıyla, ön rüzgarlıkta yer alan incelikle tasarlanmış hava girişleri ön farlarla bir araya gelerek otomobilin yolda geniş duruşunu vurgular. Opsiyonel olarak entegre korona halkaları ile çift yuvarlak farlar LED teknolojisi ile sunulur.
  Ancak dikkati çeken diğer unsurlar da bulunur. Çekici bir şekle sahip arka tampon iki yatay çizgiyi barındırır ve LED teknolojisine sahip stop lambaları birbirinden uzağa
 • yerleştirilmiştir, böylece BMW 3 Serisi Sedan'ın benzersiz görünümünü geceleri de korumasını sağlar.
  Metalik Mavi / Mediterranean Sport Line modeli ve 19 inç hafif alaşım jantlar, BMW 3 Serisi Sedan'da her biri otomobilin eşsiz sportif karakterini öne çıkaran çok sayıda kişiselleştirme seçeneği arasında yer alır.
BMW 3 Serisi Sedan Led Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Led Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Led Tasarım
 • LED FAR TASARIMI.
 • LED teknolojisine sahip standart stop lambalarına ek olarak, BMW 3 Serisi Sedan'da yer alan farlar ve sis farları da LED ışık seçeneği ilesunulur.
 • LED farlar

Gündüz farları, park lambaları ve sinyal lambalarına sahip LED farlardaki tüm işlevlerin gücü LED teknolojisinden gelir. Uzun ve kısa huzmeli farlar yüksek güçlü 10 LED'den oluşur. Farlar otomatik far mesafe kontrolü özelliğiyle birlikte sunulur, otomobilin önündeki yolu çok iyi aydınlatır ve böylece geceleri ve kötü hava koşullarında güvenliği artırır.
LED'ler (Işık Saçan Diyot’un kısaltması) uzun kullanım ömürleri ve geleneksel ışık ampullerine göre yüzde 50 daha az enerji tüketmeleriyle ön plana çıkar. Böylece yakıt tüketimini ve emisyon çıkışını azaltmaya da yardımcı olur. Üstelik ürettikleri ışık gün ışığına çok benzerdir bu yüzden özellikle gözleri yormaz. LED farların düz dış hatları otomobilin atletik stilini de vurgular.

 • Adaptif LED farlar

Adaptif LED farlar otomobilin önündeki yolu dinamik olarak aydınlatarak, sürüş hızına göre otomatik olarak ayarlanan ışık dağıtımı ile ön plana çıkar. Sinyal lambaları ve gündüz farlarına ek olarak, değişken şehir içi ve otoyol aydınlatma, viraj ışıkları ve otomatik olarak kısa ve uzun farlar arasında geçiş yapan BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) özelliklerine sahip Adaptif Far işlevini de içerir. Bu durum sisteme her koşulda yolu en iyi şekilde aydınlatma becerisi sunar.
Hareket edebilen farlar direksiyon çevrildiği anda sürücünün karanlıkta virajın öte tarafını görebilmesini sağlar. Kısa mesafeli görüş kabiliyetinin artırılması amacıyla otomobil hareketsiz haldeyken bile sinyal lambası etkinleştirildiğinde veya direksiyon çevrildiğinde viraj ışıkları otomatik olarak etkinleştirilir. Adaptif farlar yolun ideal şekilde aydınlatılmasını sağlayarak aktif güvenliği önemli ölçüde artırır.
BMW Seçici Far sürücünün ihtiyaç duyduğu zaman uzun huzmeleri açık bırakmasını sağlayarak geceleri en ideal görüş koşullarının elde edilmesini kolaylaştırır. Sistem önde ilerleyen araçları veya karşıdan gelen trafiği algılar ve uzun huzmeli farları yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önleyecek şekilde ayarlar

 • LED sis farları

LED sis farları sisli veya yağışlı havalarda kısa mesafeli görüşü güçlendirerek gece otomobil kullanma sırasında güvenliği artırır. Geniş ışık açısıyla birlikte gün ışığına son derece benzeyen ışık renkleriyle, uzun kullanım ömürleri ve düşük enerji tüketimleriyle de dikkat çekicidir.
Aynı zamanda, farların alt kısmındaki LED sis farları BMW 3 Serisi'nin zaten çarpıcı olan ön kısmına teknik açıdan gelişmiş, modern bir renk verir.

 • LED teknolojisine sahip stop lambaları

LED teknolojisine sahip stop lambaları, karakteristik BMW "L" şekline sahip yüksek performanslı LED aydınlatma öğelerinden oluşur. Bu sayede arka tasarımda BMW kimliğinin gücü ortaya çıkar ve otomobilin karanlıkta bile bir BMW olduğu anlaşılır.
Geniş sinyal göstergeleri ve hızlı tepki veren LED fren ışıkları da BMW 3 Serisi'nin güvenliğini arttırır..

BMW 3 Serisi Sedan Ic Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Ic Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Ic Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Ic Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Ic Tasarım
 • İÇ TASARIM.
 • BMW 3 Serisi Sedan otomobilin iç tasarımında sürücü odaklı tasarımı ve olağanüstü malzeme kalitesi anında fark edilir. İç tasarım, kullanışlı saklama olanakları ve işlevsel, düzenli kontrol paneli ile son derece ferahtır. Aynı zamanda şıklığı ve dinamikleri ile ön plana çıkar. Çok sayıda Krom vurgular ve parlak Siyah yüzeyler olağanüstü kalitesini vurgular. Tipik BMW stilinde tasarlanmış kokpit sistematik olarak sürücüye dönük tasarlanmıştır ve böylece kullanımı son derece kolaydır.
  Her bir ergonomik unsur en yüksek dikkat ve özeni göstererek yerleştirilmiştir.
 • Örneğin opsiyonel Professional Navigation Sisteminin 8,8 inç Kontrol Ekranı merkez konsolun üst kısmında bağımsız olarak durur ve premimum kalitede görünüm ve hissi yansıtır. Merkez konsolda iki içecek için bardak tutucu bulunur ve makaralı kapağı kapandığında saklama yüzeyi olarak kullanılabilir. Bu özellikler sportiflik ve modernliği mükemmel şekilde bir araya getiren genel konseptin iki örneğini oluşturur.
BMW 3 Serisi Sedan Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Tasarım
BMW 3 Serisi Sedan Tasarım
 • KALİTELİ MALZEMELER.
 • Gelişmiş tasarım ve kaliteli işçilik iç tasarımda ilk andan itibaren kendini belli eder. Örneğin opsiyonel spor koltuklar İstiridye 'Dakota' deri seçeneğiyle sunulur. Spor koltuklar dört kapının iç kısmına doğru uzanan parlak Siyah vurgu kaplamalarıyla uzunlamasına ince zımparalanmış Alüminyum iç kaplamalarla tamamlanabilir.
  Kokpit, klasik gösterge paneli ve havalandırma kontrolü dahil olmak üzere çeşitli krom çerçevelerle zenginleştirilmiştir. Klima ve radyo kontrol ünitelerinin çevresindeki
 • kaplamalar parlak Siyah renktedir. Opsiyonel Aydınlatma Paketinin bir parçası olan ortam aydınlatması doğrudan ve dolaylı ışık kaynaklarının kombinasyonuyla otomobilin içini şık ve rahatsızlık vermeden aydınlatır.
  BMW Individual özellikleri de maksimum ayrıcalık sağlar. Dişbudak Beyaz ahşap kaplama veya Kaşmir Beji veya Amaro Kahverengi BMW Individual genişletilmiş 'Merino' deri kaplama iç tasarıma sofistike bir stil kazandırır ve kalitesini bir üst seviyeye çıkarır.