• YOLCULUĞUNUZ İÇİN KULLANIŞLI ASİSTANLAR.
 • BMW 3 Serisi Gran Turismo'da güvenlik ve konfor.
 • Konforlu destek sistemleri ve kapsamlı güvenlik fonksiyonları ile BMW, her yerde sizi korur ve size yardımcı olur.
BMW 3 Serisi Gran Turismo Guvenlik ve Konfor
 • TEMASSIZ AÇILAN VE KAPANAN BAGAJ KAPAĞI.
 • Bagaj kapağının temassız açılmasını ve kapanmasını sağlayan Konfor Erişim Sistemi de daha fazla kolaylık sunar. Elleriniz dolu olduğunda tek yapmanız gereken ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmektir. Böylece bagaj bölümünde hızlı ve kolay bir şekilde yükleme ve boşaltma yapabilirsiniz.
  Seziciler yayaları algılamak ve ayak hareketlerini tespit etmek amacıyla arka tampon
 • panelinde farklı yüksekliklerde monte edilmiştir.
  BMW ConnectedDrive tarafından sunulan bu yenilikçi donanım otomobilin arka bölümünde çalışırken veya yükleme yaparken konforu artırır. Ancak sistem kişinin taşıdığı otomobil anahtarını tanımlamadan erişim yetkisi vermez.
BMW 3 Serisi Gran Turismo Guvenlik ve Konfor
 • HARMAN KARDON SURROUND SES SİSTEMİ.
 • Harman Kardon surround ses sistemi, herhangi bir konser salonuyla yarışacak bir dinleme deneyimi sunar. 600 W çıkış ve bireysel olarak seçilebilir dengeleyici ile dengeleyici dijital amfi, mükemmel kalitede ses sağlar.
  Yedi orta aralık, yedi yüksek frekanslı hoparlör ve iki merkezi bas olmak üzere toplam 16 hassas ayarlı hoparlör, otomobil içinde akustik vurgular sağlarken, ayna üçgen panelleri üzerinde yer alan alüminyum 'harman/kardon' yazısı ses kalitesini görsel bir şekilde tamamlar.
BMW 3 Serisi Gran Turismo Guvenlik ve Konfor
 • ADAPTİF FARLAR.
 • Bi-Xenon teknolojisi, değişken şehir içi ve otoyol aydınlatma ve BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) özelliğine sahip Adaptif Farlar otomobilin önündeki yolu ideal şekilde aydınlatır.
  Hareketli farlar dönüş sırasında sürücünün virajın ilerisini görebilmesini sağlar. Kısa mesafeli görüş kabiliyetinin artırılması amacıyla otomobil hareketsiz haldeyken bile sinyal lambası etkinleştirildiğinde veya direksiyon çevrildiğinde viraj ışıkları (donanım paketine dahildir) otomatik olarak etkinleştirilir. Adaptif Farlar yolun her durumda ideal şekilde
 • aydınlatılmasını sağlayarak aktif güvenliği önemli ölçüde artırır.
  BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) ortamdaki ışığa ve trafik durumuna bağlı olarak uzun huzmeli farları otomatik olarak kontrol eder ve gece otomobil sürerken kusursuz bir görüş kabiliyeti sunar. Sistem önde ilerleyen araçların varlığını algılar ve uzun huzmeli farları yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önleyecek şekilde sürekli olarak ayarlar. Aynı zamanda vurgu ışıkları ve karakteristik LED ışık halkaları ilk bakışta otomobilin bir BMW olduğunun anlaşılmasını sağlar.
 • BMW 3 Serisi Gran Turismo Guvenlik ve Konfor
 • PASİF GÜVENLİK.
 • BMW 3 Serisi Gran Turismo'daki akıllı güvenlik önlemleri paketi, kaza riskini azaltmaya yardımcı olur ve her zaman ideal şekilde korunduğunuzu hissettirir.
  Olağanüstü dayanıklı ve büyük hacimli çapraz elemanlar ve dayanıklılığı yüksek ve son derece yüksek çok aşamalı çeliklerin akıllı kullanımı sayesinde, ağırlık düşük tutulurken gövde sacı için maksimum koruma sağlanır. Darbe enerjisi, alt gövde, yan çerçeve, ön ve tavan gibi yolcu bölmesinin çevresindeki diğer alanlara yönlendirilir ve önde ve arkada bulunan deformasyon bölgeleri tarafından emilir. Yandan çarpma durumunda, koruma B-sütununda ve eşiklerde bulunan güçlendirilmiş yapılar, kapılardaki dayanıklılığı yüksek yan darbe dengeleyicileri ile koltuk alanlarındaki sağlam çapraz elemanlar tarafından sağlanır.

  BMW 3 Serisi Gran Turismo'nun ön kısmında yayaları korumaya yönelik çeşitli cihazlar mevcuttur. Tampon taşıyıcısı ve panel arasına entegre edilmiş bir amortisör çarpışma anında bacak yaralanmalarını azaltır. Üstelik motor bölümü kapağı darbe enerjisini azaltacak deformasyon elemanlarıyla donatılmıştır ve kırılma bölgesi olarak görev yapar.