Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
 • SÜRÜCÜYE İHTİYACI YOK.EŞLİK EDİN,YETER
 • BMW 2 Serisi Coupé'nin dinamikleri
 • SÜRÜCÜYE İHTİYACI YOK.EŞLİK EDİN,YETER
 • BMW 2 Serisi Coupé'nin dinamikleri
 • Hayatınızı doyasıya yaşarken keyfinizinden taviz vermek istemezsiniz. Bu BMW 2 Serisi Coupé için de geçerlidir. Yol tutuşu, 50:50 ağırlık dağılımı ve sportif arkadan itiş performansı bulunduğu sınıfta benzersizdir. Dinamik ve canlı biçimde yalnızca gerçek sürüş keyfini hedefler.
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
 • SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ
 • Hareketsiz haldeyken bile hamle yapacağı hissine kapılabilirsiniz. Bu BMW 2 Serisi Coupé'nin marş düğmesine basar basmaz bu sözünü yerine getirir. Bu deneyimi bizzat yaşayın.
 • SÜRÜCÜYE DİNAMİKLERİ
 • Hareketsiz haldeyken bile hamle yapacağı hissine kapılabilirsiniz. Bu BMW 2 Serisi Coupé'nin marş düğmesine basar basmaz bu sözünü yerine getirir. Bu deneyimi bizzat yaşayın.
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
 • BMW M235i.
 • Turboşarjlı sıralı 6 silindirli benzinli motor, 326bg gücüyle rekorları hak eden sprint becerisini maksimum verimlilikle sunar. M Aerodinamik paketi, arka spoyler kenarı ve M yürüyen aksam son derece atletik bir görünüm sunar, zemini daha iyi kavrar ve her durumda ideal sürüş tavrına sahiptir. BMW M235i'nin iç tasarımı dahi, sürücü ve ön yolcu
 • için spor koltukları, çoklu fonksiyon düğmelerine sahip M deri direksiyonu ve daha birçok opsiyonel seçenekle yarış dünyası atmosferini benimser. Tüm bu özellikler bir arada nefes kesici ve deneyimlenmesi gereken yüksek bir performans sunar.
 • Dış Tasarım

Özel sıralı 6 silindirli motoru ve sportif motor sesiyle birlikte M Performance, 2 serisi modellerin en sportif karaktere sahip olanıdır. İlk bakışta bile özel olarak geliştirilen 18 inç, M hafif alaşım jantlar, Bi-Xenon Farlar ve "M" logosunu taşıyan metalik Koyu Mavi M Sport frenler otomobilin olağanüstü sportif yapıya verdiği önemi ortaya koyar. Özel olarak ayarlanarak 10 mm alçaltılan M Sport Süspansiyon ve Servotronic içeren değişken spor direksiyon, otomobile gelişmiş bir çeviklik ve sürüş dinamikleri kazandırır. Daha fazla güvenlik ve daha fazla sürüş dinamiği. Opsiyonel dört çeker sistemi BMW xDrive, gücü iki aks arasında esnek olarak dağıtır ve böylelikle en zorlu sürüş koşullarında bile ideal çekişi ve çevikliği sağlar.
Özel ön rüzgarlık ve arka difüzörü içeren M Aerodinamik paketi, bagaj bölümü üzerindeki arka spoyler ile birlikte daha iyi bir aerodinamik ve bastırma kuvveti sağlar. Ferric Gri dış ayna kapakları, siyah krom iki egzoz çıkışı ile birlikte otomobilin sportif görünümünü kusursuz biçimde tamamlar. Modelin benzersiz performansına ilişkin şüpheler arka kısımdaki koyu krom "M235i" model isminin görülmesiyle anında yok olur.

 • İç Tasarım

M Performance modelinin iç tasarımı, "M235i" logosunu taşıyan kapı eşik kaplamaları, klasik M stilinde döşeme dikişli sürücü ve ön yolcu için spor koltuklar ve çok işlevli düğmelere sahip M deri direksiyon ile olağanüstü sportif karakterini ortaya koyar. Sportif Alüminyum Hexagon M iç kaplamalar ve özel kadran tasarımı ile ince bir işçilikle üretilen gösterge panelinin yanı sıra "M235i" logosu ile tamamlanan gelişmiş işleve sahip gösterge paneli uyumlu bir atmosfer yaratır. M Performance modeli aynı zamanda M sürücü ayak dayamasıyla birlikte sunulur.
İç aydınlatma özel turuncu/kırmızı veya beyaz renklerde ayarlanabilir. Üst kısımda Antrasit BMW Individual tavan kaplaması dinamik görünümü tamamlar. Professional Radyo iç tasarımın melodisini tamamlar.

Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
 • KALKIŞ KONTROLÜ
 • KALKIŞ KONTROLÜ
 • BMW 2 Serisi Coupé çalıştırıldığı andan itibaren hareketsiz durumda da olsa etkileyicidir. Buradaki anahtar sözcük, sportif tüm sürücüleri heyecanlandıran maksimum hızlanmadır. Maksimum hızlanmayı sağlayan 8 ileri Steptronic Spor şanzımanın Kalkış Kontrolü adı verilen işlevidir. DSC düğmesine hafifçe basın, vites kolunu "S" kademesine getirin, frene basın ve gaz pedalı ile kick-down fonksiyonunu etkinleştirin; şimdi freni bırakın ve gerçek torku deneyimleyin.
Bmw 2 Serisi Coupe Adaptive M Süspansiyon
 • ADAPTİF M SÜSPANSİYON.
 • Adaptif M süspansiyon otomobilin tüm dinamik potansiyelini artıracak şekilde on milimetre daha aşağıya yerleştirilmiştir. Sürücü konforlu sürüşten son derece atletik bir sürüş stiline kadar o an tercih ettiği sürüş stilini mümkün kılacak şekilde Sürüş Deneyimi Kontrolü özelliğini kullanarak sürüş karakterini ayarlayabilir. Hangi ayar seçilirse seçilsin Adaptif M süspansiyonun elektronik olarak kontrol edilen amortisörleri saniyenin çok kısa bir bölümünde yol koşullarına uyum sağlayacak şekilde kalibre edilir. Sistem aynı zamanda ideal amortisör ve otomobil güvenliğini sağlamak üzere tekerlek titreşimlerinin yanı sıra otomobilin hızını da ölçen çeşitli seziciler kullanır.
 • Rahat bir yolculuk için COMFORT modu seçilebilir. SPORT modu hissedilir derecede sıkı amortisör ayarlarıyla fark edilir şekilde atletik bir süspansiyon ayarını mümkün kılar. Son derece dinamik bir sürüş için SPORT+ modu en iyi seçenektir: Otomobilin dinamik sınırlarını zorlamak üzere itişi gerçekleştiren tekerleklerin biraz daha fazla kaymasına izin veren DTC işlevi (Dinamik Çekiş Kontrolü) etkinleştirilir. Ancak DSC işlevi tamamen devre dışı değildir bunun yerine otomobili dengede tutmak için fiziksel olarak mümkün ve güvenli sınırlar içerisinde daha geç müdahalede bulunur.
Bmw 2 Serisi Coupe Değişan Spor Direksiyon
 • DEĞİŞKEN SPOR DİREKSİYON.
 • Servotronic özellikli değişken spor direksiyon, en düşük seviyede efor harcayarak direkt ve çevik bir sürüş karakteri elde edilebilmesini mümkün kılar. Direksiyon oranını mevcut hızdan bağımsız olarak değiştirerek tepki verir. Böylelikle özellikle keskin bir direksiyon açısı için gereken direksiyon hareketini azaltır. Bu durum özellikle keskin virajlarda ya da
 • bir engelden kaçınmak üzere direksiyonu kırarken çevikliği artırır. Aynı zamanda park, dönüş ve manevralar sırasında konfor seviyesini artırır. Dar direksiyon açılarında sistem kusursuz bir yönlendirme dengesi ve çok üst düzey bir direksiyon hassasiyeti suna
 • Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
 • SÜRÜŞ DENEYİMİ KONTROLÜ.
 • Comfort Modu, ECO PRO Modu ve Sport Modu.
 • Sürüş Deneyimi Kontrolü, sürücünün Comfort Modu, verimliliğe yönelik olarak ECO PRO modu ve çok daha dinamik bir sürüş için Sport Modu arasından seçim yapabilmesini sağlar.
 • ECO PRO Moduyla verimlilik.
 • Yakıt ekonomisi sunan ECO PRO Modu, gaz pedalı ve şanzıman özelliklerini akıllı şekilde uyarlarken ısıtma/klima ayarlarını gerçekleştirir. ECO PRO Modu yakıt tüketimini yüzde 20'ye kadar azaltır. "Seyir" fonksiyonu, İleri Rota Asistanı ve ECO PRO Rota (yalnızca Professional Navigasyon Sistemi ile birlikte sunulur) yakıt tasarrufunu artırmanızı sağlar. İleri Rota Asistanı bölgesel yol koşullarına erişim için navigasyon sistemini kullanır ve önceden ipuçları sunar. Bir sonraki virajda hız limitinde bir değişiklik varsa, sistem dönmeden önce sürücüye yavaşlamasını tavsiye eder.
  ECO PRO Rota fonksiyonu da yakıtı ekonomik olarak kullanmanıza yardımcı olur. Trafik hacmini, bireysel sürüş stilini ve yerel koşulları göz önüne alarak verimlilik açısından optimize edilmiş bir rota tavsiye eder. "Seyir" işlevi sürücünün frene basmadan ayağını gaz pedalından çekmesi durumunda otomobilin 160km/sa hıza kadar yolda seyredebilmesini sağlar. SPORT modunda otomobil çok daha doğrudan tepki vererek daha sportif bir sürüş stili sunar.
Bmw 2 Serisi Coupe Sürüş Dinamikleri
 • YOL TUTUŞU
 • YOL TUTUŞU
 • BMW 2 Serisi Coupé sürücünün ihtiyaçlarını tasarım ve işlevsellik açısından karşılamanın yanı sıra teknolojisiyle de gerçek bir sürüş keyfi sunan bir makine yaratmayı amaçlar. Bu hedefi de gerçekleştirmiştir. BMW arkadan itiş özelliği, Sürüş Deneyimi Kontrolü, sınıfında benzersiz değişken spor direksiyon ve 50:50 oranında kusursuz şekilde dengelenmiş ağırlık dağılımı sayesinde bu spor coupé olağanüstü seviyede çeviktir ve hassas kullanım özelliğine sahiptir. Böylece sınırsız sürüş keyfi sunar.