Bmw 2 Serisi Coupe Paketler ve Donanım
 • KENDİNİZİ İFADE EDİN
 • BMW 2 Serisi Coupé için Line'lar ve Donanım
 • KENDİNİZİ İFADE EDİN
 • BMW 2 Serisi Coupé için Line'lar ve Donanım
 • Lider mi yoksa bir sporcu mu? BMW 2 Serisi Coupé'nizin karakterine siz karar verin. Sport Line ve Modern Line donanım seçenekleri BMW 2 Serisi Coupé'nizin bağımsız tasarımına karar vermenize olanak sağlar. Zaten etkileyici olan sportif karakteri daha da belirginleştirmek isteyenler, BMW 2 serisi Coupé'nin evcilleşmeyen yanını serbest bırakmak üzere M Sport Paketi tercih edebilir. Orijinal BMW Aksesuarları da çeşitli ek kişiselleştirme olanakları sunar.
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • Sporu caddelere taşıyın ve herkese BMW 2 Serisi Coupé'nizin M Sport Paket ile ne kadar vahşi olduğunu gösterin. M Aerodinamik paketiyle (dahildir) birlikte siz amacınızı belirtmeden önce becerisini açıkça ortaya koyan görsel bir ifade haline gelir.
 • Dış Tasarım

M Sport Süspansiyon ve özel ön rüzgarlık, yan eteklikler ve arka rüzgarlıktan oluşan M Aerodinamik paketini içeren M Sport Paket, özellikle spor sürüş tavrına sahip sürücüler düşünülerek tasarlandı. Büyük 17 inç, Çift kollu, stil 460M, M hafif alaşım jantlar otomobilin atletik tavrı öne çıkarır. BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama, dış ayna kolu ve çerçevesi dahil olmak üzere parlak Siyah renkte yan cam çerçevelerine sahiptir. Parlak Siyah renkte sekiz geniş böbrek ızgarası, yan "M" logosu, krom egzoz çıkışı ve özel Estoril Mavisi gövde rengi M Sport Paketin görünümünü tamamlar.
Metalik Gri / Mineral, metalik Safir Siyahı, metalik Buzul Gümüşü, Metalik Beyaz/Mineral, opak Alp Beyazı ve Metalik Kırmızı/Melbourne dahil olmak üzere M Sport Paket için farklı renkler de mevcuttur.
18 inç, Çift kollu, stil 461, M hafif alaşım jantlar ve Chrome Line seçenekleri de sunulmaktadır.

 • İç Tasarım

İç tasarımda M Sport donanım paketi; M kapı eşik kaplamaları ve M line, mavi fitiller ve özel M stiliyle birlikte Hexagon kumaş/Alcantara Antrasit sürücü ve ön yolcu için spor koltuklarla yolcuları karşılar. Ön ve arka Karşılama ışıkları ön, arka, ön ayak boşluğu ve merkez konsol saklama bölümünde yer alan turuncu veya beyaz özel renklerde ayarlanabilen Ortam aydınlatması ile birlikte dinamik bir atmosfer yaratır. Estoril Mavisi veya siyah vurgu çizgilerine sahip Alüminyum Hexagon iç kaplama havalı ve dinamik izlenim sunar. Otomobilin üst bölümünde ise Antrasit BMW Individual tavan kaplaması sportif bir görünüm kazandırır. M Sport Paketin diğer göze çarpan özellikleri arasında M sürücü ayak dayamaları, "M" logosunu taşıyan kısaltılmış vites kolu, çok fonksiyonlu tuşları içeren M deri direksiyonun yanı sıra benzersiz kadran tasarımı ve ince bir işçiliğe sahip ibreleriyle gösterge paneli yer alır. Estoril Mavisi detaylara sahip uzaktan kumandalı anahtar M Sport Paketi tamamlar.
Arzu edildiği takdirde M Sport Paket içerisinde premium siyah Dakota deri, İstiridye koyu vurgulara sahip İstiridye Dakota deri, Terra Dakota deri ya da siyah vurgulu Mercan Kırmızısı Dakota deri gibi kaplama seçenekleri mevcuttur. İç tasarım üstün atmosferini siyah veya Gümüş Oksit vurgulu İnce fırçalanmış alüminyum ya da her biri Gümüş Oksit vurgulu Fineline Stream veya Fineline Pure ahşap kaplamaya borçludur.

Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Line
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Line
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Line
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Line
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Line
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Line
Bmw 2 Serisi Coupe M Sport Line
 • SPORT LINE.
 • Dinamik parlak siyah çarpıcı tasarım öğeleri dış tasarımda kendilerine özgü bir hava yaratır; BMW Sport Line ile dinamiklere yönelik tutku her zaman ön plandadır. Bir sonraki sürüşü sabırsızlıkla bekleyen kırmızı ibrelerin yer aldığı hız ve devir göstergesine göz atmak tüm spor tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.
 • Dış Tasarım

Sport Line paketi, büyük 17 inç, Yıldız kollu alaşım jantlarla sunulur. Özel olarak tasarlanan ön ve arka tamponlar, dış ayna kapağı ve sekiz özel tasarım böbrek ızgara çubuğunun tamamı dinamik parlak siyah renkle tamamlanır. Egzoz çıkışı parlak siyah krom renktedir. Yan kısımda yer alan "Sport" logosu Sport Line paketinin dinamizmini net bir biçimde ifade eder.
Talep üzerine 18 inç, Çift kollu, stil 384 hafif alaşım jantlar da mevcuttur.

 • İç Tasarım

Sport Line paketi, kapı eşik kaplamalarında "BMW Sport" yazısı ve klasik BMW sürüş dinamiklerinden ilham alan kontrast siyah ve kırmızı iç tasarım elemanlarını içerir. Antrasit Track kumaş kaplama konturlu spor koltuklar etkileyici kırmızı veya gri vurgulara sahiptir. Kırmızı kontrast dikişlere sahip spor deri direksiyon, alternatif olarak siyah dikişlerle de sunulur. Kırmızı vurgulu parlak Siyah iç kaplama otomobilin özel dinamik özelliklerini öne çıkarır. Diğer öne çıkan özellikler arasında turuncu/kırmızı ve beyaz değişken iç aydınlatmanın yanı sıra kırmızı vurgu halkalarına sahip gösterge paneli ve hız göstergesi ile takometre üzerindeki kırmızı ibreler yer alır. Ayrıntılı kırmızı unsurlara sahip otomobil anahtarı bile Sport Line donanım paketinin olağanüstü karakterini yansıtır. Özel döşeme çeşitleriyle birlikte, koyu İstiridye ya da Antrasit vurgulu İstiridye Breeze kumaş/deri döşemenin yanı sıra kırmızı vurgulu veya vurgu bulunmayan siyah deri döşeme, koyu İstiridye vurgulu İstiridye deri, siyah vurgulu Mercan Kırmızısı deri ve Terra Dakota deri döşemeler mevcuttur.
Sport Line paketinde, Mercan Kırmızısı, siyah veya Gümüş Oksit vurgu çizgili İnce Fırçalanmış alüminyum ya da Gümüş oksit vurgulu Fineline Stream veya Fineline Pure ahşap kaplama sunulur.

Bmw 2 Serisi Coupe Modern Line
Bmw 2 Serisi Coupe Modern Line
 • MODERN LINE.
 • BMW Modern Line, tartışmasız sportif özellikleri modası geçmeyen renkler ve modern malzemelerle bir araya getirir. Bu durum her açıdan dengeli bir görünüme sahip, heyecan verici bir kontrast yaratır. Saten Alüminyum tasarım öğelerine sahip hafif iç tasarım ve klasik dış tasarım, karakterini gölgede bırakmadan coupé modelinin şık tarafını gözler önüne serer.
 • Dış Tasarım

Modern Line donanım paketi daha ilk bakışta etkileyici bir görünüme sahiptir. Karma lastiklerle birlikte Türbin stili 17 inç, stil 381 hafif alaşım jantlar, otomobilin modern görünümüne mükemmel şekilde uyum sağlar. On bir adet dikey çubuğa sahip BMW böbrek ızgaralar, saten Alüminyum özelliklerle ön ve arka tamponlar da aynı etkiyi yaratır. “Modern” yazısı bu donanım line'ının benzersiz bir öğesidir.
Modern Line aynı zamanda 18 inç, V kollu, stil 387 hafif alaşım jantlarla birlikte sunulur.

 • İç Tasarım

Modern Line'ın alüminyumdan "BMW Modern" yazısını taşıyan kapı eşik kaplamaları, iç tasarıma çekici bir özellik katar. İstiridye veya Antrasit Breeze kumaş/deri döşeme konfor ve estetik bir görünüm sunar. Kontrol panelinin üst kısmı ve spor deri direksiyon siyah renktedir. Gümüş Oksit vurgulu koyu Pearl iç kaplama merkez konsol kaplamasını mükemmel şekilde tamamlar. B sütununda ek aydınlatmayla birlikte turuncu/kırmızı veya beyaz iç aydınlatma, karanlıkta otomobilin içerisinde aradığınızı kolayca bulabilmenizi sağlar ve bu özellik iDrive Butonu aracılığıyla kontrol edilebilir. Krom detaylarıyla birlikte siyah renkli anahtar, iç tasarım için Modern Line donanımını tamamlar.
Modern Line içerisinde bir alternatif olarak aşağıdaki döşeme seçenekleri mevcuttur: Koyu İstiridye, siyah veya Terra vurgulu İstiridye Dakota deri. İç tasarım, en ince ayrıntısına kadar Gümüş Oksit vurgulu koyu Pearl iç kaplama, Gümüş Oksit veya siyah vurgulu Zımparalanmış Alüminyum ya da Gümüş Oksit vurgulu Fineline Pure veya Fineline Stream ahşap kaplama ile kişiselleştirilebilir.

Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
Bmw 2 Serisi Coupe Orjinal Aksesuarları
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları BMW 2 Serisi Coupé'nizin sportif çevikliğini vurgulamanıza yardımcı olur ve çok yönlülüğü ile esnekliğine katkıda bulunur. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • Arkaya monte edilebilen bisiklet taşıyıcısı

Yeni, cazip BMW Group tasarımına sahip bisiklet taşıyıcısı yalnızca römork çeki demirinin bilyalı bağlantısına monte edilir ve iki bisiklet ve e-bisiklet taşımaya uygundur. Kullanışlı katlama özelliği otomobilin arka bölümüne daha kolay erişim sağlar. Bisiklet taşıyıcısı gerekli olmadığında katlanarak çok küçük bir boyuta getirilebilir. Üçüncü bir bisiklet için genişletme kiti de mevcuttur.

 • Her türlü hava koşuluna uygun paspaslar, Spor

Tüm hava koşullarına uygun BMW Sport Line paspaslar kir tutmaz ve su geçirmez özelliktedir. Tasarım çizgileri otomobilin dinamik özelliklerini vurgular. Her türlü hava koşuluna uygun Spor paspaslar %100 geri dönüştürülebilir ve aynı zamanda diğer line'lara uygun renklerde de sunulur.

 • Snap-in adaptörü

Snap-in adaptörü Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony ve RIM/BlackBerry tarafından üretilen cep telefonları için yerleşik hızlı şarj fonksiyonuna sahip güvenli ve dengeli bir bağlantı sistemidir. Harici anten bağlantısı, elektromanyetik radyasyonu yolcu bölümünün dışına yönlendirir ve sinyal alım gücünü artırır. Otomobilin donanımı, ilgili cep telefonu ve snap-in adaptörüne bağlı olarak BMW aracılığıyla akıllı telefon uygulamaları entegre edilebilir.

 • BMW Click & Drive sistemi

BMW Click & Drive sistemi temel bir taşıyıcı ve değiştirilebilir yuva çerçevelerinden oluşan, yeni modüler bir yuva konseptidir.
Bu sistem, Samsung Galaxy akıllı telefonunuzun yanı sıra temel taşıyıcıya takılan değiştirilebilir çerçeveler sayesinde iPhone veya BMW Taşınabilir Navigasyon cihazınızı da sabitlemenizi sağlar.
BMW Click & Drive sistemi otomobil içerisinde bir akıllı telefonun ya da taşınabilir bir navigasyon cihazının kolay ve güvenli şekilde taşınmasını ve şarj edilebilmesini mümkün kılar. Bir yapışkan ped aracılığıyla ön cama takılan temel taşıyıcı BMW'nizin iç tasarımına uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Yerleşik USB arayüzü cep telefonunuzu veya taşınabilir navigasyon cihazınızı otomobilinizin içinden şarj edebilmenizi sağlar. Temel bir taşıyıcı ve değiştirilebilir çerçevelerden oluşan modüler yuva konseptiyle, bu özelliği gelecekteki diğer akıllı telefonlara uyumlu hale getirmek çok kolay olacaktır. Bu yönden esnek ve gelecekte de geçerliliğini koruyan bir çözüm sunar.

 • USB multimedya bağlantısı adaptörü

Bu adaptör Apple iPod™ / iPhone™, MP3 çalar veya başka bir marka akıllı telefonu yerleşik USB arayüzü üzerinden ses sistemine bağlamanıza izin verir, aynı zamanda şarj fonksiyonuna ve parça adlarıyla, çalma listelerini görüntüleme özelliğine sahiptir. Çok işlevli direksiyon, iDrive Butonu veya radyo aracılığıyla kolay kumanda.

 • BMW Çocuk Koltuğu 1

Çocuk Koltuğu Grubu 1, 10 aylık-3.5 yaş (yaklaşık 9-18 kg) arası çocuklar için uygundur. Beş noktalı emniyet kemeri ve aynı zamanda Bebek Koltuğu 0+ ve Çocuk Koltuğu 1 için de kullanabilen ISOFIX taban ile bir koltuk yuvasından oluşur. Koltuk iskeleti ISOFIX tabanla birlikte otomobile takılabilir. Koltuğun öne bakar şekilde takılabilmesi de mümkün olmasına rağmen, çocuklar koltuk arka yöne bakar durumdayken en emniyetli konumdadır. Entegre hava minderleri yan darbelere karşı başı korur ve günlük kullanım için de son derece yumuşak ve rahattır. Mıknatıslı kilitleme ve konforlu beş noktalı emniyet kemeri kolay takılmasını sağlarken, tek elle gerçekleştirilebilen yükseklik ayarı rahatlık sunar. Siyah/Antrasit veya Siyah/Mavi renklerde mevcuttur.

 • Giysi askılı Seyahat ve Konfor sistemi

Ceket askısı kıyafetlerin kırışmadan taşınmasını sağlar. Ayrıca, bağlantıdan çıkarılıp otomobil dışında da taşınabilir. Modüler Seyahat ve Konfor sistemi baş dayama çubuklarının arasına kolaylıkla sabitlenebilen ayrı bir taban desteği temelinde tasarlanmıştır. Bir giysi askısı, katlanır masa, üniversal kanca veya bir Apple iPad™ taşıyıcısı da takılabilir.

 • M Sport anahtar kesesi

M Sport anahtar kesesi yüksek kalitede deriden üretilir ve anahtarı döndürerek kolaylıkla çıkarabileceğiniz metal bir çerçeveye sahiptir. Kese BMW otomobilinizin anahtarını çizilmelere, toza ve sıçramalara karşı koruyarak işlevini her zaman tam olarak yerine getirebilmesini sağlar. Örneğin Siyah ve Kırmızı Sport anahtar kesesi gibi, farklı line'lara uygun bir dizi renkte sunulur.