BMW X Serisi X4 Line'lar ve Donanim
 • ÇOK YÖNLÜ BİR KARAKTER.
 • BMW X4 için xLine ve Donanım.
 • ÇOK YÖNLÜ BİR KARAKTER.
 • BMW X4 için xLine ve Donanım.
 • BMW X4 yolda belirdiği anda, yollar sahneye dönüşür. Performansı da sizin performansınız haline gelir. Otomobilinizin kişiliğini kendi ihtiyaç ve isteklerinize göre uyarlayabilirsiniz. Otomobilin X genlerini daha fazla vurgulamak mı istiyorsunuz? Veya BMW X4'ün dinamik yapısını pekiştirmek mi istiyorsunuz? xLine, M Sport Paket ve Orijinal BMW Aksesuarları ile kontrol sizde.
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
BMW X Serisi X4 xLine
 • xLINE.
 • xLine donanım paketi ile BMW X4'ünüzün X özelliklerini arttırabilirsiniz. Araziye uygun görünüme sahip alt gövde koruması, iki renkli tasarıma sahip hafif alaşım jantlar ve deri döşemeler gibi tasarım öğeleri hem güçlü hem de ayrıcalıklı bir izlenim sağlar.
 • Dış Tasarım

Çarpıcı Alüminyum ve saten Alüminyum öğeler xLine dış donanım paketini gerçek anlamda öne çıkarır. Önde ve arkadaki gövde altı korumasının yanı sıra sağ ve sol hava girişlerindeki tasarım elemanlarına farklı bir görünüm kazandırır.
Cam çerçeveleri ve egzoz çıkışı kaplaması Alüminyu olarak sunulurken, marşpiyeleri egzoz çıkışları ve BMW böbrek ızgaraları saten Alüminyum kaplamadır. Buna karşılık, B ve C sütunları parlak Siyah renktedir. 18 inç Y kollu stil 607 hafif alaşım jantların yanı sıra karma lastiklerle 19 inç Y kollu stil 608 hafif alaşım jantlar da xLine ile birlikte özel olarak sunulur..

 • İç Tasarım

xLine donanım paketi modern zarafetiyle sürücüleri büyüler. Kapılar açılır açılmaz, "BMW xLine" yazısını taşıyan kapı eşik kaplamaları yolcuları karşılar. Aktif Kırmızı kontrast dikişli Amber/siyah renklerde Carve kumaş/deri koltuk döşemeleri konforlu bir iç mekan vaat eder.
Ayrıca, gri kontrast dikişli Siyah Nevada deri, Aktif Kırmızı kontrast dikişli Mocha Nevada deri ve Spor Kırmızı kontrast dikişli Fildişi Beyazı Nevada deri (sırt dayamalarında aplike ve "X" kabartması bulunan Nevada deri baş dayamaları) seçenekleri de mevcuttur. Savanna Beji, Saddle Kahverengi ve İstiridye deri döşemeler de tercih edilebilir. İç kaplama parlak Koyu Bakır rengiyle oldukça zariftir. Alternatif olarak farklı ahşap kaplama veya Fırçalanmış Alüminyum iç kaplama seçenekleri de mevcuttur. Yükleme eşiğinin üzerindeki paslanmaz çelik kaplama ile saten Alüminyum kaplama detaylı otomobil anahtarı, xLine donanım paketini tamamlar.

BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
BMW X Serisi X4 M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • M Sport pakette yer alan bileşenler dizisi BMW X4'ün hem dış tasarımına hem de iç tasarımına çok daha dinamik bir hava kazandırır. Bunların arasında Karbon Siyahı metalik kaplama, gövde renginde dış tasarım öğeleri ya da çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyon yer alır.
 • Dış Tasarım

Dış tasarım için M Sport Paket, gövde renginde ön ve arka tampon, metalik Koyu Shadow difüzör ekleri ile M Aerodinamik paketi içerir. Eşik kaplamaları, çamurluk davlumbazları kaplaması ve kapı kaplamaları gövde rengindedir. Spor görünüm parlak Siyah kaplama çıtaları, yan çerçeveler, cam girintileri ve dış ayna kolu ve çerçevesiyle birlikte BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama ile tamamlanır.
Bu özellik, yan kısımlarda karakteristik "M" logosu ile ön plana çıkarılır. Yalnızca M Sport Pakete özel: 18 inç, Yıldız kollu, stil 368 M hafif alaşım jantlar. Aynı zamanda karma lastiklerle birlikte 19 inç, Çift kollu, stil 622 M, hafif alaşım M jantlar veya karma lastiklerle birlikte 20 inç, Çift kollu, stil 310 M, hafif alaşım M jantlar da sunulur. Metalik Karbon Siyahı özel renk veya alternatif olarak opak Alp Beyazı, metalik Safir Siyahı, metalik Buz Gümüşü, metalik Kırmızı /Melbourbe ya da metalik Gri / Space seçenekleri mevcuttur.

 • İç Tasarım

M Sport paket, iç tasarıma sportif ve ayrıcalıklı bir hava kazandırır. Pearlpoint Antrasit kumaş/deri döşemelerle sürücü ve yolcu için spor koltuklar mükemmel yan destek ve olağanüstü konfor sunar. Aynı zamanda Siyah, Savanna Beji, İstiridye ve Saddle Kahverengi renklerde Nevada deriden ve aplikeli ve baskılı olarak Mocha ve Fildişi Beyazı renklerde mevcuttur. Çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyon, M vites topuzu (yalnızca 6 ileri düz şanzımanla birlikte sunulur) ve M ayak dayaması sayesinde birçok fonksiyon kolay erişilir mesafededir. Spor, dinamik görünüm Antrasit BMW Individual tavan kaplamasından ve M kapı eşik kaplamalarından Fırçalanmış Alüminyum iç kaplamalara dek otomobilin tamamında belirgindir. Mavi detaylara sahip otomobil anahtarı özel tasarımı tamamlar.
Alternatif seçenekler arasında Parlak Pearl Krom vurgu çizgisi ile açık ya da Antrasit Fineline ahşap kaplama veya Parlak Pearl Krom vurgu çizgisi ile Desenli Ceviz ahşap kaplama yer alır.

BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
BMW X Serisi X4 Aksesuarlari
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları sayesinde BMW X4 otomobilinizin kendine özgü stilini ön plana çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda çok yönlülüğünü ve esnekliğini arttırabilirsiniz. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • 21 inç BMW M Performance hafif alaşım jantlar

Dövme 21 inç BMW M Performance Çift kollu, stil 599M hafif alaşım jantlar mat Siyah çift renkli görünümleri ve parlatılmış yüzeyleriyle etkileyicidir. Aynı zamanda dört renkli M logosunu taşır. Jant seti run-flat karma lastiklerle sunulur.

 • 20 inç, Y kollu, stil 542 hafif alaşım jantlar

BMW X4'ünüzü run-flat lastiklerle 20 inç Y kollu, stil 542 hafif alaşım jantlar gibi özelliklerle kişiselleştirebilirsiniz. Mükemmel renk koordinasyonuna sahip çift renkli görünüm özellikle dikkatleri çeker.

 • Seyahat ve Konfor Sistemi Apple iPad tutucusu

iPad'ler (1, 2, 3 ve 4. nesil) tutucu kullanılarak Seyahat ve Konfor sisteminin tabanına hızlı ve kolay bir şekilde takılır ve tek bir düğmeyle kolaylıkla yeniden çıkarılabilir. Konum ayarlama, arkada oturan yolcuların keyifle kitaplarını okuyabilmelerine, video izleyebilmelerine veya online iletişim kurabilmelerine (örn. BMW Otomobil Etkin Noktası ile birlikte) izin verir. Tutucu, arka kısmında yer alan entegre destek sayesinde otomobil dışında da kullanılabilir.

 • BMW Click & Drive sistemi iPhone 5 tutucu

BMW tarafından özel olarak geliştirilen bu güvenli akıllı telefon tutucu, BMW'nizin iç tasarımına kusursuz şekilde entegre olur. Ön cama kolaylıkla takılabilir ve hemen ardından isteğe göre dikey ya da yatay olarak kullanılabilir. Eksiksiz çözüm, akıllı telefonunuzu otomobilinizin içinde takmak ve şarj etmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri sunar.
Otomobilde yer alan 12 voltluk güç çıkışını kullanmak istemezseniz, ayrıca sunulan kurulum seti görünürde herhangi bir kablo olmadan takılmasına olanak sağlar.

 • Enfraruj stereo kulaklıklarla tablet DVD sistemi

Bu DVD sistemi iki adet taşınabilir yedi inç ekran ve baş dayama direklerine takılabilen iki tutucudan oluşur. DVD sistemi otomobilin 12 voltluk güç çıkışına kolaylıkla bağlanabilir. Ekranlardan birine entegre DVD oynatıcı, DVDlerin yanı sıra fotoğraf ve ses CD'lerini (MP3 format dahil) oynatır. Ayrıca USB çubuklarından ve hafıza kartlarından JPEG resimler ve müzik dosyaları da oynatılabilir.
Sesler ekranın yerleşik hoparlörlerinden veya BMW'nin enfraruj stereo kulaklıklarından gelebilir. BMW DVD sistemleri için özel olarak tasarlanmıştır ve ayrı ses ayarı, olağanüstü ses kalitesi ve mükemmel taşıma konforu sunar.

 • Tekstil kakmalı her türlü hava koşuluna uygun paspaslar

Kir tutmayan ve su geçirmeyen siyah paspaslar otomobilinizin ön kısmı için ikili set halinde sunulur.

 • Kayak ve snowboard çantası

Kayak ve snowboard çantası, dört adede kadar kayağın veya üç adede kadar snowboard’un otomobili kirletmeden güvenli bir biçimde taşınmasını sağlar. Çanta kolaylıkla otomobilden çıkarılarak ayrı olarak da kullanılabilir.