• GÜCÜ TAM KONTROL ALTINDA.
 • BMW M5 Sedan'da güvenlik ve konfor.
 • BMW M5 Sedan, rahat ve güvenli sürüş için en üst düzey koruma ve konfor sunar. Aynı zamanda BMW Service Inclusive paketinde yer alan temel servis ve bakım işlemleriyle, sınırsız sürüş keyfine ilk adımı atarsınız.
 • KOLTUKLAR.
 • BMW M Serisi M5 Sedan Guvenlik ve Konfor
 • BMW M5 Sedan'ın mükemmel ergonomik koltukları, en üst düzeyde yüksek hızlı sürüş deneyimi için vazgeçilmezdir. Sürücüye tam olarak uyum sağlar ve yolculuk keyfini artırır.
  Hatları belirgin yan destekleri olan ve elektrikli ayarlanabilir sırt dayamasına sahip M koltuklar, BMW M5 Sedan'ın eşsiz sürüş deneyiminin önemli bir bileşenidir.
  İsteğe bağlı olarak sunulan M çok fonksiyonlu koltuklar ek olarak, aktif koltuk havalandırması ve masaj işlevinin aktif koltuğa entegre edilmesi seçeneğini sunar. Bu, sürücünün hızlı yorulma riskini önemli ölçüde azaltır.
BMW M Serisi M5 Sedan Guvenlik ve Konfor
BMW M Serisi M5 Sedan Guvenlik ve Konfor
 • AKTİF VE PASİF GÜVENLİK.
 • Bu özelliğin amacı BMW M5 Sedan'da seyahat edenler ve yolda bulunan diğer insanlar için mümkün olan en yüksek korumayı sağlamaktır. Sistem, akıllı teknoloji ve yeni nesil çeliklerden oluşan etkin bir birleşimle uygulanır.
  BMW M5 Sedan'da bulunan ve BMW ConnectedDrive kapsamındaki isteğe bağlı koruyucu konsept olan Aktif Koruma, olağanüstü durumlarda sürücü ve yolcuları
 • yaralanmaya karşı korumak için ileriye dönük teknolojiler kullanır. Ön koltuklara monte edilmiş emniyet kemeri gergileri, kemerlerin fonksiyonunu aktif olarak artırırken, otomatik kayar diskler yan hava yastıklarının en uygun şekilde çalışmalarını sağlar.
  Yayaya çarpma durumunda otomatik sistem, etkiyi azaltmak için motor bölümü kapağını kaldırır.
 • KONFOR ERİŞİM SİSTEMİ.
 • BMW M Serisi M5 Sedan Guvenlik ve Konfor
 • Sade, güvenli ve gelişmiş bir özellik olan isteğe bağlı Konfor Erişim Sistemi, anahtarınızı cebinizden çıkarmadan BMW M5 Sedan’ınıza binmenize ve motoru çalıştırmanıza olanak verir.
  Otomobilinize yaklaştığınızda, anahtarınız bir tanımlama sinyali iletir. Kapı koluna dokunur dokunmaz kapı kilitleri açılır ve otomobile güvenli bir şekilde binebilmeniz için çevre aydınlatması kapı eşiğini 20 saniye süreyle aydınlatır. Maksimum konfor için bagaj kapağı da yenilikçi teknolojilerle donatılmıştır. Dahili sensör tamponun altında (römork ve çeki demiriyle bağlantılı değildir) kısa ve kasıtlı bir ayak hareket algıladığı anda kapak otomatik olarak açılır. Her şey hazır olduktan sonra, Start/Stop düğmesine kısa bir dokunuş yolculuğa başlamak için yeterlidir.
  Ayrıca, Konfor Erişim Sistemi BMW M5 Sedan’ınızı kilitlemeyi de basitleştirir. Otomobilinizden çıktığınızda dış kapı koluna kısa bir süre basmanız, otomobilinizin otomatik olarak kilitlenmesi için yeterlidir. Oldukça kullanışlı bir özellik olarak, anahtarınız kabinde olduğu sürece kilitleme mekanizması devre dışıdır. Bu sayede anahtarlarınız otomobilin içindeyken otomobili yanlışlıkla kilitlemek mümkün değildir.
BMW M Serisi M5 Sedan Guvenlik ve Konfor
BMW M Serisi M5 Sedan Guvenlik ve Konfor
 • BMW SERVICE INCLUSIVE.
 • BMW Service Inclusive, sınırsız sürüş keyfinin ilk adımıdır. Tüm temel servis ve bakım işlemlerini kapsayan bir servis paketidir. Belirlenen bir süre veya km boyunca BMW Service Inclusive, BMW'nizin ihtiyaç duyduğu her tür hizmeti, ihtiyaç duyulan sıklıkta karşılar. Ve bu dünya çapında geçerlidir.
  Hizmetler arasında şunlar yer alır: Motor yağı servisi, mikro filtre, yakıt filtresi, hava filtresi, buji servisi, fren hidroliği değişimi ve otomobil kontrolü.