BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
 • HER YOLU KIRMIZI HALIYA DÖNÜŞTÜRÜR.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupé tasarımı.
 • İLHAM VEREN TASARIM.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupé.
 • Etkileyici mükemmelliği ve hayranlık uyandıran zıtlıkları BMW 6 Serisi Gran Coupé'nin ayrıcalıklı havasını yansıtır. Sedan ve spor coupé gibi birbirine zıt gibi görünen iki farklı otomobil konseptini zahmetsiz bir şekilde bir araya getirir. Lüks tarafı, yenilikçi tarafına göre daha ön plandadır; ancak verimlilik ve dinamikler eşit oranda bir araya getirilir. Böylece öncü tasarım, taviz vermeyen sportiflik ve dinamik şıklığın benzersiz bir bileşimi elde edilir.
BMW 6 Serisi Gran Coupe Dis Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Dis Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Dis Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Dis Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Dis Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Dis Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Dis Tasarim
 • DIŞ TASARIM.
 • Ön kısımdan başlayan geniş, karakteristik çizgi, uzatılmış motor bölümü kapağı boyunca uzanarak cam sileceklerine ulaşır ve daha sonra tavandan güçlü arka kısma kadar ilerler. Yan tarafta zarifçe uzanan karakter çizgisi, etkileyici ışık ve gölge oyunları yaparak BMW 6 Serisi Gran Coupé'nin ayrıcalıklı ve dinamik zerafetini vurgular.
  Krom kaplama egzoz çıkışı, dış aynalar ve böbrek ızgaralar şık, sportif bir görünüm sunar. Özellikle sayısı azaltılan böbrek ızgaralarının çubukları çarpıcı şekilde biçimlendirilmiştir ve yeniden tasarlanan rüzgarlıktaki geniş hava girişleri ile birlikte otomobilin ön kısmını çok daha hacimli gösterir. Otomobilin odaklı LED farları, tüm bakışları üzerinde toplayan diğer bir özelliktir. BMW Individual renklerinden burada gösterilen metalik Donuk Parlak Beyaz gibi yeni gövde renkleriyle her zaman etkileyici bir duruşu garantiler.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
 • ADAPTİF LED FARLAR.
 • Entegre kısa huzme ve uzun huzme işlevine sahip Adaptif LED Farlar, sürüş hızına uygun olarak ışık dağıtımını ayarlar, böylelikle otomobilin önündeki yolu dinamik olarak aydınlatır. Sinyal lambaları ve gündüz farlarına ek olarak, değişken şehir içi ve otoyol ışık dağılımı özelliğine sahip Adaptif far fonksiyonunu, viraj ışıkları ile kısa ve uzun huzme arasında otomatik geçiş yapan BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) özelliğini içerir. Bu durum sisteme her koşulda yolu en iyi şekilde aydınlatma becerisi sunar.
  Hareket edebilen farlar direksiyon çevrildiği anda sürücünün karanlıkta virajın öte tarafını görebilmesini sağlar. Kısa mesafeli görüş kabiliyetinin artırılması amacıyla otomobil
 • hareketsiz haldeyken bile sinyal lambası etkinleştirildiğinde veya direksiyon çevrildiğinde viraj ışıkları otomatik olarak etkinleştirilir. Adaptif farlar otomobilin çevresinin de ideal şekilde aydınlatılmasını mümkün kılarken aktif güvenliği de artırır.
  BMW Seçici Far özelliği sürücünün uzun huzmeyi sürekli açık bırakmasını mümkün kılarak geceleri ideal görüş koşullarının oluşturulmasını kolaylaştırır. Sistem önde ilerleyen araçları veya karşıdan gelen trafiği algılar ve uzun huzmeli farları yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önleyecek şekilde ayarlar.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
 • 20 İNÇ, ÇOK KOLLU, STİL 616 HAFİF ALAŞIM JANTLAR.
 • Yeni 20 inç, Çok kollu, stil 616, hafif alaşım jantlar, karma ve runflat lastiklerle birlikte otomobile sportif bir hava katar. Sadece görsel olmanın ötesinde, mükemmel dengesi ve düşük ağırlıklarıyla bu jantlar kullanımı gözle görülür biçimde kolaylaştırır. İnce ve kalın tekerlek kollarından oluşan detaylı desen, fren sistemine optimum hava desteği sağlar.
BMW 6 Serisi Gran Coupe Ic Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Ic Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Ic Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Ic Tasarim
 • İÇ TASARIM.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupé, sportif zerafet özelliğinin çok daha özel bir yorumunu oluşturma hedefine odaklıdır. Bu durum iç tasarıma da yansıtılmıştır. Uzun çizgiler ve şık yüzeyler ayrıcalıklı bir ferahlık hissi yaratır. BMW Individual Beyaz Dişbudak ahşap kaplama veya BMW Individual Amaro Kahverengisi tamamen deri kaplama bu ayrıcalıklı karakteri tamamlar.
  Sürüş ile ilgili önemli bilgiler yüksek çözünürlükte, cam kaplama ve galvaniz çerçeveli, bağımsız duran Kontrol Ekranı'nda sürücüye gösterilir. Ekran ve çerçeve arasındaki düz sınır, çok daha premium bir görünüm ve his katar. Orta konsolda Siyah Paneldeki parlak yüzeyler, oldukça dikkat çekicidir. Vites seçici ve iDrive Touch Butonu seramik süslemelere sahiptir.
 • Otomobilin arka kısmındaki kişisel olarak uyumlu hale getirilmiş iki koltuk sizi rahatlamaya davet eder. Merkez kol dayaması katlandığında, kısa seyahatlerde beşinci kişi için alan sağlar. Design Pure Experience ve Design Pure Excellence paketleri ise diğer yeni özellikler arasında yer alır. Konyak/Siyah, Fildişi Beyazı/Siyah renklerde genişletilmiş içeriğe sahip yeni, özel 'Nappa' derinin yanı sıra sayısız diğer birçok ayrıntı ile bu koltuklar otomobilin sportif ve şık görünümüne katkı sağlar.
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
 • RENKLER VE MALZEMELER.
 • Buzul Gümüşü, Kaşmir Gümüşü ve Metalik Kahverengi / Jatoba gibi yeni metalik renkler daha klasik bir görünüm sunarken, Metalik Kırmızı / Melbourne ve Metalik Mavi / Mediterranean gibi diğer yeni metalik gövde renkleri BMW 6 Serisi Gran Coupé'nin sportif karakterini öne çıkarır.
  Otomobilin iç tasarımında Konyak/Siyah, Fildişi Beyazı/Siyah renklerde genişletilmiş içeriğe sahip yeni, özel 'Nappa' deri koltuklar dikkat çeker. Sırt dayamaları ve koltuklardaki kontrast dikiş ve siyah uygulamalarla, sportif şıklık ve lüks estetik anlayışı bir araya getirilmiştir. Piyano Siyahı BMW Individual iç kaplama, özellikle son derece ayrıcalıklı bir stil kazandırır.
 • Tamamen benzersiz bir görünüme ulaşan daha önemli bir seçenek de BMW Individual seçenekleriyle sunulur. Örneğin, BMW Individual Donuk Parlak Beyaz renge ek olarak beş metalik seçeneğin de yer aldığı on gövde rengi daha mevcuttur. BMW 6 Serisi Gran Coupé'nin iç tasarımına daha da şıklık katmak için BMW'nin sunduğu en özel deri olan ince tanecikli "Merino"yu da seçebilirsiniz.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Tasarim
 • BANG & OLUFSEN HIGH END SURROUND SES SİSTEMİ.
 • Bang & Olufsen high-end surround ses sistemi, yeni Dirac Dimensions sinyal işleme sistemi sayesinde olağanüstü akustiğe sahip canlı ve açık bir atmosfer oluşturur. Gösterge panelinden otomatik olarak çıkan merkezi bir hoparlörü de içeren 1.200 W gücünde 16 adet hoparlör sayesinde inanılmaz bir ses çıkışı sağlanır. Merkezi hoparlör, orta aralıkta bir hoparlördür ve tüm koltuklarda dengeli bir ses kalitesi sağlayan Akustik
 • Lens Teknolojisi ile donatılmıştır. Sistem iki ses ayarı seçeneği sunar: "Studio" kusursuz bir ses ayarı sunarken, "Expanded" seçeneği daha geniş bir akustik alan izlenimi verir. Ayrı aydınlatmalara sahip hoparlörler de ses ve görüntü deneyimine eşlik eder.