• SİZ YOLU AÇIN. TÜM DÜNYA SİZİ İZLESİN.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupé'nin BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları.
 • BMW ConnectedDrive Hizmet ve Uygulamaları, iletişim, bilgi ve eğlenceyi bir araya getirerek size yeni bir mobilite deneyimi sunuyor. Örneğin BMW 6 Serisi Gran Coupé otomobilinizin klimasını akıllı telefonunuz üzerinden önceden ayarlayabilirsiniz.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • CONNECTEDDRIVE HİZMETLERİ.
 • ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği, sürücüye yolda çeşitli bilgiler, eğlence ve hizmet özellikleri sunan BMW ConnectedDrive işlevlerinin temelini oluşturur.
  Bunlar arasında, hava durumu, haberler, GoogleTM üzerinden online arama ve ayrıca ofis fonksiyonları gibi güncel, yerel bilgilere ulaşabilmeyi sağlayan BMW Online yer alır. "Uygulamalar" menüsünde web kameraları, yakıt fiyatı bilgileri, park bilgileri gibi kişiselleştirilmiş hizmetlerin bir araya getirilmesi de mümkündür.
  Seçili akıllı telefon aplikasyonlarına güvenli ve sınırsız erişim de sağlanabilir. Ayrıca ConnectedDrive Hizmetleri, kullanıcıların kişisel gereksinimlerine uyum sağlamak için hizmetlerin ve uygulamaların her an, her yerde sipariş edilebildiği ve genişletilebildiği BMW ConnectedDrive Store'a erişim sağlar. ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği, tüm bu özellikleri ve daha da fazlasını sunarak BMW otomobillerle yapılan her seyahati gerçek bir deneyime dönüştürür.
 • Uygulamalar

Apps donanım özelliği, belirli akıllı telefon uygulamalarının BMW otomobillerinde kolay biçimde kullanılmasına olanak sağlar. Müşterileri için çeşitli uygulamaları sunmak adına BMW, BMW Connected ve M Laptimer gibi kendi uygulamalarını geliştirmenin yanında Napster, GoPro, Deezer, Spotify ve Audible gibi ortaklarla da çalışarak uygulamalarının otomobilde güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.
Otomobile uyumlu bir akıllı telefonu, bir snap-in adaptörü (mevcutsa) ya da USB kablosuyla bağlamanız yeterlidir. Uygulamanın tüm işlevleri iDrive Butonu ile kumanda edilebilir. Otomobilde kullanılabilen uygulama seçenekleri, BMW ve birçok farklı tedarikçi arasındaki yakın ortaklıklar sayesinde sürekli genişlemektedir. Daha fazla bilgi için: www.bmw.com/apps.

 • BMW Otomobil Etkin Noktası LTE

WLAN aracılığıyla BMW Otomobil Etkin Noktası LTE, hareket halindeyken bile inanılmaz derecede hızlı bir İnternet bağlantısının tadını çıkarmanız için fırsat sunar. Bunun için iPod™'ve iPad™'den dizüstü bilgisayarlara ve çok farklı üreticilere ait cep telefonları gibi çok farklı cihazlar kullanılabilir.

BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW CONNECTED DRIVE STORE.
 • Tüm ihtiyaçlara uygun hizmetler ve uygulamalar BMW ConnectedDrive Store'dan istediğiniz zaman satın alınabilir. Bu hizmetler, BMW otomobili satın alındıktan sonra bile esnek şekilde seçilebilir ve sipariş edilebilir. Bu sayede müşteriler bireysel ihtiyaçlarına göre her zaman doğrudan otomobillerinden BMW ConnectedDrive hizmetlerine ve uygulamalarına erişebilir.
  BMW ConnectedDrive Store'dan alınabilen hizmet ve uygulamalar BMW sürücülerinin ihtiyaç ve isteklerine uymak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Ayrı hizmetlerin süresi de ayrıca seçilebilir. Bu sayede müşteriler örneğin sadece tatilleri için belli bir süre hizmet sipariş edebilirler.
  BMW ConnectedDrive Store'a yolculuk sırasında BMW'nizin içinden veya My BMW ConnectedDrive online müşteri portalı üzerinden erişilebilir. Yeni sipariş edilen hizmetler ve uygulamalara da satın alma sonrasında kısa bir süre içinde erişebilirsiniz. BMW ConnectedDrive Store her zaman mevcut hizmet ve uygulamalarla ilgili güncel bilgiler sunar.
BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • UZAKTAN ERİŞİM.
 • Uzaktan Erişim ve ücretsiz My BMW Remote Uygulaması ile (Apple App Store ve Google Play Store'da mevcut) otomobilin kilitlenmesi veya kilitlerinin açılması gibi otomobille ilişkili fonksiyonlar uzaktan kullanılabilir. Ayrıca seçili varış yerlerinin doğrudan aktarılması da mümkündür.
  Bunun yanında otomobilin konumu 1,5 km yarıçap dahilinde gösterilir. Kullanım için www.bmw-connecteddrive.com.tr adresinde "My BMW ConnectedDrive" müşteri portalinde Uzaktan Erişimin bir seferlik aktive edilmesi gereklidir.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • GERÇEK ZAMANLI TRAFİK BİLGİSİ.
 • Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi (RTTI), her zaman en güncel trafik bilgisini sağlar. Sıkışık noktaların zamanı ve süresiyle ilgili kesin bilgilerin yanı sıra otoban, şehir dışı yollar ve bir çok şehir içi yola dair neredeyse anlık bilgiler elde edebilirsiniz. Akıllı alternatif rota önerileri sürücünün varış noktasına en verimli şekilde ulaşabilmesine yardımcı olur. Yol durumu otomobil filolarının hareket profillerinden anonim olarak alınan datanın yanı sıra, akıllı telefon uygulamalarından, polis raporlarından ve trafiğin yoğun olduğu saatlerdeki genel trafik bilgilerinden derlenir.
  Bu trafik bilgisi yollar yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renklerle işaretlenerek sürücüye açık bir şekilde iletilir.
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW 6 Serisi Gran Coupe Hizmet ve Uygulamalar
 • AKILLI ACİL DURUM ÇAĞRISI.
 • Akıllı acil durum çağrısı yurt dışında bile sürücünün kendi dilinde, yirmi dört saat boyunca hızlı, hedefe yönelik yardımın yanı sıra, eğitimli personel tarafından destek hizmetlerini içerir. Bir hava yastığının açılmasına veya emniyet kemeri gergilerinin etkinleşmesine neden olan ciddi bir kaza meydana geldiğinde, otomatik olarak bir akıllı acil durum çağrısı yayınlanır. Otomobilin kesin konumu, kazanın şiddeti ve yolcuların olası yaralanma riski gibi bilgiler otomobilde bulunan yerleşik SIM kart aracılığıyla, yani cep telefonundan bağımsız olarak BMW Çağrı Merkezine iletilir. BMW Çağrı Merkezi en yakın kurtarma koordinasyon merkezini durumdan haberdar eder ve kurtarma hizmetleri ulaşana dek telefonla yardım sağlar. Acil durum çağrısı yolda başkalarının başına bir kaza gelmesi durumunda da manüel olarak çalıştırılabilir.