BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanaim
 • KİŞİLİĞİNİZİ YANSITIN
 • BMW 4 Serisi Gran Coupé için Line ve Donanım
 • KİŞİLİĞİNİZİ YANSITIN
 • BMW 4 Serisi Gran Coupé için Line ve Donanım
 • BMW Line'ları ve Donanımlarıyla kendi BMW 4 Serisi Gran Coupé'nizi tasarlayın. Sport, Luxury ve Modern BMW Line'ları, ek bir seçenek olarak etkileyici M Sport Paket ile birlikte üç şık tasarım paketi seçeneği sunar. BMW Individual ve Orijinal BMW Aksesuarları sayesinde, BMW 4 Serisi Gran Coupé'nizi isteğinize göre uyarlamak için çok daha fazla olanağa sahipsiniz.
BMW 4 Serisi Gran Coupe Sport Line
BMW 4 Serisi Gran Coupe Sport Line
BMW 4 Serisi Gran Coupe Sport Line
BMW 4 Serisi Gran Coupe Sport Line
 • SPORT LINE.
 • Sport Line paketi ile BMW 4 Serisi Gran Coupé'nin zarafetine son derece güçlü bir dinamizm duygusu katabilirsiniz. Parlak siyah renkte çarpıcı tasarım elemanları otomobilin atletik doğasını öne çıkarır ve seyredenlerin hayranlık dolu bakışlarını üzerine toplar. İç tasarım Mercan Kırmızısı Deri gibi özel döşemelerle şık bir ortam oluşturur.
 • Dış tasarım

Sport Line donanım paketi iki renk Ferric Gri, 18 inç, Çift kollu parlatılmış hafif alaşım jantlar sayesinde sportif karakterini hemen fark ettirir. Bu görünüm ön merkezi hava girişlerinin parlak Siyah renkli kaplama öğeleriyle daha da öne çıkar. Diğer parlak siyah öğeler arasında dokuz çubuklu BMW böbrek ızgaraları, ön ve arka tamponlardaki Havalandırmalar ve eklentiler yer alır. Dış aynalar da gövde renginde sunulurken, yan cam çerçeveleri ve cam girintileri opak Siyah renktedir. Siyah, krom kaplama egzoz çıkışı ve otomobilin yan kısmındaki Havalandırmanın üzerinde yer alan "Sport" logosu bu sportif görünümü öne çıkarır.
Sport Line aynı zamanda 19 inç, Yıldız kollu, stil 407, çift renkli hafif alaşım jantlar ve karma lastiklerle de sunulur. Dış aynalar parlak siyah renkte de bulunabilir.

 • İç tasarım

Sport Line paketi, klasik BMW sürüş dinamiklerinden ilham alan kontrast siyah ve kırmızı iç tasarım elemanlarını içerir. Sürücü ve ön yolcu için konturlu spor koltuklar kırmızı veya gri vurgulu Antrasit Track kumaşla kaplanmıştır. Kırmızı kontrast dikişlere sahip spor deri direksiyon, alternatif olarak siyah dikişlerle de sunulur. Merkez konsol üzerindeki, parlak Siyah kaplamalar ve kırmızı vurgulu parlak Siyah kaplamalar ve arkaya doğru ilerleyen özel vurgu çizgileri sportif karakteri öne çıkarır. Kapılar açılır açılmaz, "BMW Sport" yazısını taşıyan alüminyum kapı eşik kaplamaları yolcuları karşılar. Buna ön ve arkadaki, ön diz boşluklarındaki, B sütunu ve kapı panellerindeki Ortam ışığının yanı sıra torpido gözündeki beyaz ışık ile ön ve arkadaki Beyaz Karşılama ışığı eklenir. Diğer öne çıkan unsurlar hız göstergesi, kırmızı kadranlı ve kırmızı kontrast renge sahip devir sayacı ile otomatik klima ve radyo kontrolleri üzerindeki krom çevrelerdir. Kırmızı renkte detaylara sahip otomobil anahtarı da Sport Line'ın dinamik görünümünün temsilcisidir. Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla etkinleştirilen Sport+ modu belirgin ölçüde daha dinamik performans için otomobilin çevikliğini artırır.
Sport Line ile Siyah Sensatec, Veneto Beji Sensatec, kırmızı vurgulu siyah Sensatec, siyah veya Veneto Beji Dakota deri (özel dikişli ya da dikişsiz), kırmızı vurgulu siyah Dakota deri, siyah iç tasarım rengi ile Fildişi Beyazı Dakota deri, İstiridye koyu vurgular ve siyah iç tasarım rengi ile İstridye Dakota deri, siyah vurgulu Mercan Kırmızısı Dakota deri ve Mercan Kırmızısı gösterge panelinin alt kısmı gibi birçok döşeme seçeneği sunulur. Ayrıca, iç tasarım, opak Mercan Kırmızısı Fırçalanmış Alüminyum iç kaplama, parlak siyah veya Parlak Pearl Krom vurgu çizgileri, Fineline Antrasit ahşap kaplama, koyu Pearl, metal kakmalı ve Parlak Pearl Krom vurgu çizgili Desenli Ceviz ya da Dişbudak ahşap kaplama ile kişiselleştirilebilir. Vurgu çizgisi kontrol paneli boyunca arka koltuklara doğru devam eder.

BMW 4 Serisi Gran Coupe Luxury Line
BMW 4 Serisi Gran Coupe Luxury Line
BMW 4 Serisi Gran Coupe Luxury Line
BMW 4 Serisi Gran Coupe Luxury Line
 • LUXURY LINE.
 • BMW 4 Serisi Gran Coupé'nize daha etkileyici bir hava katın. Luxury Line paketi modası geçmeyen zarif ve kaliteli detaylar içerir. Bu Line'ın karakteristik özellikleri arasında parlak Krom tasarım öğeleri ve özel dikişli Saddle Kahverengisi Dakota deri döşeme yer alır.
 • Dış tasarım

Luxury Line donanım paketi dış tasarıma saf bir şıklık katar. İncelikle işlenmiş 18 inç, Çok kollu, stil 416 hafif alaşım jantlar, Line'ın lüks görünümünün karakteristik özellikleridir. Otomobilin yan kısımlarında yer alan "Luxury" logosu, aynı ön yan hava girişleri üzerinde yer alan parlak Krom öğeler gibi bu zarif görünümü öne çıkarır. Parlak Krom Havalandırma ve ön kısmı parlak Krom on bir çubuklu BMW böbrek ızgaraları özellikle göze çarpar. Tüm bu özellikler ön ve arka tamponlar, yan cam çerçeveleri, cam girintileri, egzoz çıkışları ve diğer tasarım öğeleri üzerinde yer alan parlak Krom kaplamalarla tamamlanır.
19 inç, Çok kollu, stil 399, hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle opsiyonel olarak sunulur.

 • İç tasarım

Luxury Line paketi son derece zarif bir iç tasarım ile eş anlamlıdır. Bu çarpıcı etki "BMW Luxury" yazısını içeren alüminyum kapı eşik kaplamaları, Veneto Beji veya Siyah Sensatec ile kaplanmış koltukların yanı sıra iç mekanı arka bölüme kadar sarmalayan Parlak Pearl Krom vurgulu Fineline Antrasit ahşap kaplama ile öne çıkarılır. Buna önde ve arkada, ön diz boşluklarında, B sütununda ve kapı panellerindeki turuncu/kırmızı veya beyaz değişken Ortam ışığı ve ön ve arkadaki Soğuk Beyaz Karşılama ışığı eklenir. Luxury Line'ın diğer özellikleri arasında merkez konsoldaki özel krom detaylara sahip parlak Siyah kaplama ve klima ve radyo kumandaları etrafındaki krom çerçeveler yer alır. Parlak Pearl Krom ayrıntılarıyla otomobil anahtarı bile, bu lüks donanım seçeneğinin ayrıcalıklı cazibesini yansıtır.
Özel dikişli veya dikişsiz siyah Dakota deri, özel dikişli veya dikişsiz Veneto Beji Dakota deri, İstiridye koyu vurgularla İstiridye Dakota deri, özel dikişli Saddle Kahverengi Dakota deri (Saddle kahverengi gösterge panelinin alt kısmı dahil) ve siyah iç tasarım rengiyle Fildişi Beyazı Dakota deri, alternatif döşeme seçenekleri arasında yer alır. Alternatif iç kaplama seçenekleri arasında Parlak Pearl Krom vurgu çizgili, Desenli Ceviz ahşap kaplama (ahşap kakmalı veya kakmasız), Parlak Pearl Krom vurgu çizgili Dişbudak ahşap kaplama (metal kakmalı), Pearl Krom vurgu çizgili Fineline Pure ahşap kaplama, Parlak Pearl Krom vurgu çizgili Fırçalanmış Alüminyum ve parlak Siyah vurgu çizgili Fırçalanmış Alüminyum yer alır.

BMW 4 Serisi Gran Coupe M Sport Paket
BMW 4 Serisi Gran Coupe M Sport Paket
BMW 4 Serisi Gran Coupe M Sport Paket
BMW 4 Serisi Gran Coupe M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • Nefes kesici dinamiklerle yaratılan estetik. M Sport paket, BMW 4 Serisi Gran Coupé'nizin atletik doğasını öne çıkarmanızı sağlar. Estoril Mavi vurgu çizgisi ya da kumaş/Alcantara döşeme kombinasyonlarıyla, her bir donanım detayı ve tasarım öğesi spor sürüşten elde edilen sonsuz keyfi yansıtır.
 • Dış tasarım

M Sport Paket, otomobilin yan kısmındaki "M" logosuyla tamamlanan, 18 inç, Çift kollu, stil 441 M hafif alaşım M jantlarla birlikte karma lastiklerle ilk bakışta fark edilen dinamik bir izlenim oluşturur. Üstelik, M Sport süspansiyon daha fazla sürüş keyfi için daha fazla yol tutuşu ve çeviklik sunar. Bu sportif görünüm ön rüzgarlıktaki geniş hava girişleri, ek bir çizgiye sahip yan eşikler ve Koyu Shadow metalik difüzör ekine sahip arka rüzgarlıkla daha da vurgulanır. Havalandırma ve BMW böbrek ızgaraları üzerinde yer alan dokuz adet çubuğun ön kısımları parlak Siyah kaplamadır. Bu özelliği parlak Siyah cam çerçevelerini de içeren BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplamanın atletik zarafetiyle mükemmel bir uyum içindedir. Dış ayna kapakları gövde rengindedir. Tüm görünüm egzoz çıkışında yer alan kontrast oluşturan parlak krom öğelerle tamamlanır. Yalnızca M Sport paketle sunulan iki renk seçeneği mevcuttur: Metalik Estoril Mavi ve metalik Karbon Siyahı.
Bu donanım paketi aynı zamanda karma lastiklerle birlikte parlak işlenmiş, 19 inç, Çift kollu, stil 442 M, hafif alaşım M jantlar veya karma lastiklerle birlikte parlak işlenmiş, 19 inç, Yıldız kollu, stil 403 M, hafif alaşım M jantlarla da sunulur. Ek olarak, Havalandırma ve cam çerçeveleri parlak Siyah veya saten Alüminyum olarak da seçilebilir.

 • İç tasarım

M Sport Paket, otomobilin dinamik karakterini ön plana çıkaran olağanüstü bir iç tasarım atmosferi yaratır. M dikişli ve mavi vurgulu özel Hexagon Antrasit kumaş/Alcantara döşemeleri içeren sürücü ve ön yolcu için spor koltuklar iç tasarımı daha cazip hale getirir. Çok fonksiyonlu tuşlara ve özel olarak şekillendirilmiş baş parmak dayamalarına sahip M deri direksiyon sürücüye üstün bir direksiyon kontrolü sunar. M Sport paket aynı zamanda M kapı eşik kaplamalarını, Antrasit BMW Individual tavan kaplaması ve opak Estoril Mavi veya parlak Siyah vurgu çizgilerine sahip Alüminyum Hexagon iç kaplama ile vurgu çizgilerinin renginde uyumlu özel kapı kaplamasını içerir. M ayak dayaması, M logolu kısaltılmış vites kolu (yalnızca 6 ileri düz şanzımanla birlikte) ve Walknappa deriden vites ve el freni körükleri gelişmiş bir dinamik performans duygusunu yansıtır. Diğer öne çıkan özellikler arasında Ortam Işığı ve Karşılama ışığı yer alır. İç tasarımda öne çıkan özellikler parlak Siyah renkteki merkez konsol, kırmızı kadranlı ve kırmızı kontrast renge sahip hız göstergesi ve devir sayacı ile otomatik klima ve radyo kontrolleri üzerindeki krom çevrelerdir. Daha fazla sürüş keyfi için BMW'nin çevikliğini artırmak üzere Sürüş Deneyim Kontrolü aracılığıyla ek Sport+ modu etkinleştirilebilir. Ayrıntılı mavi unsurlara sahip otomobil anahtarı da Sport Line donanım paketinin olağanüstü karakterini yansıtır.
Veneto Beji Dakota deri, siyah iç tasarım rengiyle Fildişi Beyazı Dakota deri, Siyah Dakota deri gibi çeşitli döşeme seçeneklerinin yanı sıra, kontrol panelinin alt kısmındaki kırmızı bölümü de içeren siyah vurgulu mercan Kırmızısı Dakota deri de mevcuttur. İç kaplama ve kapı kaplamaları seçenekleri arasında Parlak Pearl Krom vurgu çizgileri ile Desenli Ceviz ahşap kaplama, parlak Siyah vurgu çizgili Fırçalanmış Alüminyum iç kaplama, Fineline Antrasit ahşap kaplama ve her biri Parlak Pearl Krom vurgu çizgili metal kakmalı Dişbudak ahşap kaplama ve Fırçalanmış Alüminyum iç kaplama yer alır.

BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
 • BMW INDIVIDUAL.
 • Kişiliğin benzersizliği her ayrıntıda görülür. İşte gerçek ayrıcalığın kaynağı. Kusursuzluk arayışınızda kendinizi ifade edin.
 • BMW Individual renkleri

Yüksek kişisel standartlarınızı gerçeğe dönüştüren BMW Individual, ilk BMW 4 Serisi Gran Coupé için çeşitli özel renk seçenekleri sunar. Dört etkileyici renkten biri Metalik Gri / Moonstone rengidir. İlhamını ay ışığından alan BMW Individual gövde rengi otomobilin dış yüzeyini farklı gümüş renkleriyle süsler. Işığa bağlı olarak renk farklılıkları altın sarısından mavi-griye değişerek yüzeye büyüleyici bir görsel derinlik kazandırır.

 • BMW Individual Merino deri

Kendini serbestçe ifade etme olanağı sunan BMW Individual Hindistan cevizi tanecikli Merino deri, iç tasarıma saf bir lüks görünümü verir. Kadife kadar yumuşak, saf yüzeyler yüksek kaliteyi elle tutulur hale getirirken incelikle işlenmiş şerit ve dikişler olağanüstü işçiliği ve detay tutkusunu ortaya çıkarır. Bu renkle birlikte, Opal Beyazından Kaşmir Bejine ve Siyaha kadar hayranlık verici bir renk spektrumu mevcuttur böylelikle her zaman uygun rengi bulabilirsiniz.

 • BMW Individual iç kaplama

Dikkat çekici bir iç tasarım oluşturan Dişbudak Beyaz renkli BMW Individual ahşap kaplama, iç mekanın genel görünümüne ve hissine mükemmel uyum sağlar ve ayrıcalık hissi verir. Doğal ahşap deseni parlak cila altında belli belirsizdir ve ilk BMW Individual 4 Serisi Gran Coupé'nin benzersiz görünümünü vurgular. Karakterli iki ahşap kaplamaya alternatif olarak parlak yüzeyi yalnızca önde gelen piyano üreticilerinin ürünleriyle boy ölçüşebilecek Piyano Siyahı iç kaplama mevcuttur.

 • İlave BMW Individual donanımı

BMW Individual 19 inç, V kollu, stil 626 l hafif alaşım jantlarının tasarımı, daha ilk bakışta dinamik bir etki yaratır. Lazerle işlenmiş, göze batmayan BMW Individual yazısı estetik bir detay oluşturur.
Mükemmel bir kavramaya sahip kaliteli deri malzemesiyle keyif veren Individual deri direksiyonla sürüş keyfi avucunuzun içindedir. Göze çarpmayan bir plaka üzerindeki BMW Individual sembolü bir diğer çarpıcı öğedir.
Göze hitap eden, deri kaplı BMW Individual kontrol paneli, söz konusu kalite olduğunda iç tasarımı yeni bir boyuta taşır.

 • PAKETLER.
 • BMW 4 Serisi Gran Coupé otomobiliniz için özel aksesuarlar söz konusu olduğunda ilk seçiminiz BMW donanım paketleridir. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu BMW Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
BMW 4 Serisi Gran Coupe Line'lar ve Donanim
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları, BMW 4 Serisi Gran Coupé'nizin sportif şıklığını artırmanıza yardımcı olur ve çok yönlülük ve esneklik özelliklerine katkıda bulunur. Yüksek kaliteli ve işlevsel ürünlerden bazılarını burada görebilirsiniz.
 • Dış tasarım

Örneğin iki renkli Ferric Gri, 20 inç, Çift kollu, stil 361 hafif alaşım jantlar veya parlak 20 inç, stil 624 M alaşım jantlarla BMW 4 Serisi Gran Coupé'nizi daha fazla kişiselleştirebilirsiniz.

 • İç tasarım

Yaklaşık üç ile on iki yaş arasındaki çocuklar için güvenli sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. BMW Çocuk Koltuğu 2/3'ün sırtlık açısı otomobile kusursuz şekilde uyar. Çocuk koltuğu aynı zamanda entegre konektörler aracılığıyla ISOFIX sabitleme noktalarına bağlanabilir. Entegre hava minderleri yan darbelere karşı başı korur ve günlük kullanım için de son derece yumuşak ve rahattır. BMW Çocuk Koltuğu 2/3 Siyah/Antrasit veya Siyah/Mavi renklerde mevcuttur.
Katlanır masa, arkadaki yolcular için eşyalarını koyabilecekleri kullanışlı bir yüzey sunar, eğimi ve yüksekliği ayarlanabilir. Ayrıca şık krom halkasıyla, katlanabilir bir bardak tutucuyu da içerir.
Luxury tekstil ön zemin paspası kir ve su geçirmez, açık renk dikişler ve BMW logolu metal eklentiyle birlikte Siyah renkte sunulur. Diğer Line renklerinde de mevcuttur.

 • Taşıma

BMW port bagaj 460 yenilikçi ve iki taraftan açılabilen sistemi sayesinde rahat ve kolay yüklemeyi garanti eder ve her iki yandan hırsızlığı önleyici üçlü merkezi kilitle korunur. Siyah alt gövde Siyah, Gümüş, Titanyum Gümüş veya Beyaz renkli bir üst gövdeyle bir arada sunulur. BMW Port Bagaj 460 üzerinde kayak malzemelerinin taşınmasına uygun opsiyonel kayak bağlantıları da mevcuttur.
E-bisiklet arka taşıyıcısı otomobili bagaj kapısından yüklerken geriye doğru katlanabilir. Kullanılmadığında katlanarak bagaj bölümünde saklanabilir. Yüksek dayanıklılığa sahip alüminyum ağırlığı minimum seviyede tutar. Ayarlanabilir ışıklar, e-bisiklet taşıyıcısının tüm genel BMW otomobil genişliklerine uyarlanabilmesini sağlar.
Kaliteli bagaj bölümü düzenleyiciyle otomobilinize güvenle ve akıllı şekilde yükleme sağlayabilirsiniz. Siyah bagaj bölümü paspası yerine tam oturur, kaymaz ve dayanıklı plastikten üretilmiştir. Ek olarak sol ve sağda yer alan cepler, eldivenler gibi küçük eşyaların saklanmasını sağlar.

 • Eğlence

Snap-in adaptörü Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson ve RIM/BlackBerry tarafından üretilen cep telefonları için yerleşik hızlı şarj fonksiyonuna sahip güvenli ve dengeli bir bağlantı sistemidir. Temassız anten bağlantısı daha yüksek kalitede sinyal alımını sağlarken, otomobilin içerisindeki radyasyon miktarını da azaltır. Otomobilin donanımına, kullanılan cep telefonuna ve snap-in adaptör türüne bağlı olarak, akıllı telefon uygulamaları BMW'nize entegre edilebilir.
iPadler (1., 2., 3. ve 4. nesil), tutucu ile hızlı ve kolay bir şekilde Seyahat ve Konfor Sistemine entegre edilebilir ve bir düğmeye basarak çıkarılabilir. Konum ayarlama, arkada oturan yolcuların keyifle kitaplarını okuyabilmelerine, video izleyebilmelerine veya online iletişim kurabilmelerine (örn. BMW Otomobil Etkin Noktası ile birlikte) izin verir. Tutucu, arka kısmında yer alan entegre destek sayesinde otomobil dışında da kullanılabilir.