Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
 • SPOR,LÜKS,MODERN VE ÇOK DAHA FAZLASI
 • BMW 4 Serisi Coupé için Line ve paketler
 • SPOR,LÜKS,MODERN VE ÇOK DAHA FAZLASI
 • BMW 4 Serisi Coupé için Line ve paketler
 • BMW Line'ları ve paketleri ile BMW 4 Serisi Coupé otomobilinizi kişisel tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. BMW 4 Serisi Coupé; Sport, Luxury ve Modern BMW Line'ları ile sunulur. Bunun yanı sıra M Sport Paket, ilave donanım paketlerini ve Orijinal BMW Aksesuarlarını da seçebilirsiniz.
Bmw 4 Serisi Coupe Sport Line
Bmw 4 Serisi Coupe Sport Line
Bmw 4 Serisi Coupe Sport Line
Bmw 4 Serisi Coupe Sport Line
Bmw 4 Serisi Coupe Sport Line
 • SPORT LINE BMW 4 SERİSİ COUPÉ.
 • BMW 4 Serisi Coupé Sport Line en üstün dinamizm demektir. Parlak siyah renkli tasarım unsurları, BMW 4 Serisi Coupé'nin sportif versiyonunun karakteristik özelliğidir.
 • Dış tasarım

Çift renkli Ferric Gri ile parlatılmış Çift Kollu 18 inç hafif alaşım jantları ile Sport Line donanım paketi, sportif dinamizmi yansıtır. Havalandırma gibi çarpıcı tasarım unsurları ve merkezi ön hava girişlerindeki ek kaplama gibi belirli özelliklere sahip ön ve arka tamponlar, parlak Siyah renk içinde şık vurgular meydana getirir. Parlak yüzlere sahip BMW böbrek ızgaralarda yer alan dokuz adet çubuk, sportif bir görünüm oluşturur. Dış aynalar, opsiyonel olarak parlak Siyah renkte de mevcuttur. Yan cam grafikleri ve cam girintisi kapakları sportif mat Siyah renktedir. Siyah, krom kaplama bir egzoz çıkışı ve "Sport" logosu, kaliteli görünümü vurgular.
Sport Line içinde alternatif olarak, karma lastiklerle birlikte çift renkli Çift Kollu 19 inç hafif alaşım jantları ve gövde rengindeki Havalandırmayı da seçebilirsiniz.

 • İç tasarım

Sport Line paketi, klasik BMW sürüş dinamiklerinden ilham alan siyah ve kırmızı kontrast iç tasarım elemanları içerir ve yolcuları "BMW Sport" yazısının yer aldığı alüminyumdan kapı eşik kaplamalarıyla karşılar. Hem sürücü hem de ön yolcu kırmızı veya gri vurgulu, Antrasit Track kumaşla, kırmızı vurgulu siyah Dakota deri veya siyah vurgulu Mercan Kırmızısı Dakota deri ile kaplı spor koltuklar ve kontrol panelinin Mercan Kırmızısı alt bölümünün keyfini sürebilir. Opak Mercan Kırmızısı vurgulu parlak Siyah veya opak Mercan Kırmızısı Fırçalanmış Alüminyum iç kaplama otomobilin atletik tavrını kusursuz biçimde öne çıkarır.
Kırmızı kontrast dikişlere sahip spor deri direksiyon, alternatif olarak siyah dikişlerle de sunulur. İç kaplamalar ve kırmızı vurgulu parlak Siyah özel kapı kaplamaları tıpkı parlak Siyah merkez konsol kaplaması gibi sportif tavrı yansıtır. Diğer öne çıkan unsurlar Ortam aydınlatması, Karşılama ışığı, hız göstergesi, kırmızı kadranlı ve kırmızı kontrast renge sahip devir sayacı ile otomatik klima ve radyo kontrolleri üzerindeki krom çevrelerdir. Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla etkinleştirilen Sport+ modu belirgin ölçüde daha dinamik performans için otomobilin çevikliğini artırır. Ayrıntılı kırmızı unsurlara sahip otomobil anahtarı bile Sport Line donanım paketinin olağanüstü karakterini yansıtır.
Siyah vurgulu Breeze İstiridye kumaş/deri döşeme, siyah Sensatec, Veneto Beji Sensatec, kırmızı vurgulu siyah Sensatec, İstiridye Dakota deri veya siyah Dakota deri ya da Veneto Beji Dakota deri (ikisi de özel dikişli veya özel dikiş olmadan sunulur) dahil olmak üzere çeşitli alternatif Sport Line döşeme seçenekleri mevcuttur. Pearl Krom vurgulu koyu Pearl çekici iç kaplama, Pearl Krom veya siyah vurgulu Fırçalanmış Alüminyum ya da her biri Pearl Krom vurgulu Fineline Antrasit, Dişbudak (metal kakmalı) ya da Desenli Ceviz ahşap kaplamalarla iç tasarımı kişiselleştirebilirsiniz.

Bmw 4 Serisi Coupe Luxury Line
Bmw 4 Serisi Coupe Luxury Line
Bmw 4 Serisi Coupe Luxury Line
Bmw 4 Serisi Coupe Luxury Line
Bmw 4 Serisi Coupe Luxury Line
 • LUXURY LINE BMW 4 SERİSİ COUPÉ.
 • BMW 4 Serisi Coupé Luxury Line, özellikle klasik ve seçkin tasarımıyla etkileyicidir. Kaliteli malzemeler ve parlak kromdan üretilmiş tasarım unsurları Line'ın karakteristik özellikleridir.
 • Dış tasarım

Luxury Line donanım paketi saf şıklığı vaat eder. BMW böbrek ızgara, on bir adet dikey çubuk ve parlak krom Havalandırma ile özellikle etkileyici bir görünüme sahiptir. Ayrıca, yüksek kaliteli tasarım unsurları da ayrıcalığı ve sportif beceriyi bir araya getirir. Parlak krom, ön ve arka tamponlara ön yan hava girişleri alanındaki paralel krom çubuk gibi, yan cam çerçevelerine ve cam girinti kapaklarına, ayrıca egzoz çıkışı kapağına çekicilik kazandırır. Şık bir biçimde bükülmüş 18 inç, Çok kollu, hafif alaşım jantların zarif tasarımı, Line'ın lüks görünümünün karakteristik özelliğidir. "Luxury" logosu, otomobilin şık görünümünü vurgular.
Luxury Line içinde alternatif özellikler olarak, Çok kollu tasarıma sahip 19 inç hafif alaşım jantlar ve gövde renginde Havalandırma da seçebilirsiniz.

 • İç tasarım

Luxury Line donanım paketi saf zarafet ve lüksü yansıtır. Özel dikişli Saddle Kahverengi Dakota deri döşemeler Saddle Kahverengi kontrol paneli alt bölümüyle tamamlanır. Kapı açıldığında, "BMW Luxury" yazısının süslediği alüminyum kapı eşik kaplamaları yolcuları karşılar. İç tasarım, her ikisi de Parlak Pearl Krom vurgulara sahip dokulu Fineline Pure ahşap iç kaplama veya kakmalı Desenli Ceviz ahşap kaplamayla donatılır. Parlak Pearl Krom uyumlu kapı kaplaması, detaylarda lüksü yansıtır. Tüm bunlara ek olarak, önde ve arkada değişken Ortam aydınlatması ve Karşılama ışığı mevcuttur. Luxury Line'ın ayrıcalıklı bir özelliği, merkez konsoldaki ve otomatik klima ile radyo kontrolleri çevresindeki krom çevrelerdir. Parlak Pearl Krom ayrıntılarıyla otomobil anahtarı bile, bu lüks donanım seçeneğinin ayrıcalıklı cazibesini yansıtır.
Luxury Line dahilindeki alternatif donanım, her biri özel dikişli veya özel dikişsiz Veneto Beji ya da siyah Sensatec, Veneto Beji ya da siyah Dakota deri ve koyu İstiridye vurgulu İstiridye Dakota deri koltukları içerir. Parlak Pearl Krom vurgu çizgili Desenli Ceviz ahşap kaplama (kakmasız), Parlak Pearl Krom vurgulu Dişbudak ahşap kaplama (metal kakmalı), Parlak Pearl Krom vurgulu Fineline Antrasit ahşap kaplama ve Parlak Pearl Krom veya parlak Siyah vurgulu Fırçalanmış Alüminyum gibi iç kaplama seçenekleri mevcuttur.

Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
Bmw 4 Serisi Coupe M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • BMW 4 Serisi Coupé'nin temel unsurları arasında sportif yapısı yer alır. M Sport paket ile otomobiliniz görsellik ve sürüş dinamikleri açısından çok daha enerjik bir karakter kazanır.
 • Dış tasarım

M Sport paket seçeneği, "M" logosu sayesinde daha ilk bakışta üstün bir sportif görünüm sunar. 18 inç, Çift kollu, karartılmış stilde, M hafif alaşım jantlar, karma lastiklerle birlikte ve ön rüzgarlık üzerindeki büyük hava girişlerini, ek ışık yansıtıcı kenarı bulunan marşpiyeleri ve metalik Koyu Shadow difüzör parçasına sahip arka rüzgarlığı içeren M Aerodinamik paketi bu izlenimi destekler. Dokuz çubuklu BMW böbrek ızgaraları ve spor Siyah renkte BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplamalı Havalandırma, cam çerçeveleriyle uyumludur. Ek olarak Havalandırma, gövde renginde veya saten Alüminyum cam çerçeveleriyle birlikte de sunulur. Egzoz çıkışında yer alan kontrast oluşturan parlak Krom öğelerle tamamlanır. Bunun yanı sıra M Sport Süspansiyon her kilometrede sportif sürüş keyfinizi artırır.
M Sport Paket dahilinde alternatif özellikler olarak metalik Estoril Mavisi özel renk ve 19 inç, Çift kollu, karartılmış stilde hafif alaşım jantları, karma lastiklerle birlikte tercih edebilirsiniz.

 • İç tasarım

M Sport paket özel atletik tavrıyla iç tasarımda da etkisini hissettirir. M dikişli ve mavi vurgulu Hexagon Antrasit kumaş/Alcantara döşemeli spor koltuklar sürücü ve ön yolcu için ideal yanal desteği sunar. Çok fonksiyonlu tuşlara ve özel olarak şekillendirilmiş baş parmak dayamalarına sahip M deri direksiyon sürücüye üstün bir direksiyon kontrolü sunar. M Sport paket aynı zamanda M kapı eşiği kaplamalarını, Antrasit BMW Individual tavan kaplaması ve opak Estoril Mavi Alüminyum Hexagon iç kaplama ile opak Estoril Mavi uyumlu özel kapı ek panellerini içerir. M ayak dayaması, M logolu kısaltılmış vites kolu (yalnızca 6 ileri düz şanzımanla birlikte) ve Walknappa deriden vites ve el freni körükleri gelişmiş bir dinamik performans duygusunu yansıtır. Diğer öne çıkan özellikler arasında Ortam Işığı ve Karşılama ışığı yer alır. İç tasarımda öne çıkan özellikler parlak Siyah renkteki merkez konsol, kırmızı kadranlı ve kırmızı kontrast renge sahip devir sayacı ile otomatik klima ve radyo kontrolleri üzerindeki krom çevrelerdir. Sport+ modunu içeren Sürüş Deneyimi Kontrolü daha fazla sürüş keyfi için çevikliği artırır. Ayrıntılı mavi unsurlara sahip otomobil anahtarı da Sport Line donanım paketinin olağanüstü karakterini yansıtır.
M Sport paket aynı zamanda siyah Sensatec, Veneto Beji Sensatec, Veneto Beji Dakota deri, siyah Dakota deri veya siyah vurgulu genişletilmiş Mercan Kırmızısı Dakota deri ve kırmızı renkte gösterge paneli alt kısmıyla birlikte de sunulur.
Arasından seçim yapılabilecek diğer iç tasarım kaplamaları arasında parlak Krom vurgulu desenli Ceviz ahşap kaplama, Parlak Pearl Krom vurgulu Fineline Antrasit ahşap kaplama, Parlak Pearl Krom vurgulu Dişbudak ahşap kaplama (metal kakmalı), Parlak Pearl Krom vurgulu Fineline Antrasit ahşap kaplama ve Parlak Pearl Krom vurgulu Fırçalanmış Alüminyum ahşap kaplama yer alır. İç tasarım ve kapı kaplamaları da parlak Siyah vurgulu Fırçalanmış Alüminyum iç kaplama dahil olmak üzere parlak Siyah vurgulu olarak sunulur.

Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
 • BMW INDIVIDUAL.
 • Hareketsizken bile nefes kesici: BMW Individual, BMW 4 Serisi Coupé için çeşitli özel renk seçenekleri sunar.
 • BMW Individual renkleri

Hareketsizken bile nefes kesici: BMW Individual, BMW 4 Serisi Coupé için çeşitli özel renk seçenekleri sunar. Dört etkileyici renkten biri metalik Citrine Siyahı'dır. Bu renk, Coupé modeline sporcu genlerinden ödün vermeden klasik, şık bir görünüm sunar. Değerli Citrine taşından ilham alan bu renk, altın tozundan koyu zeytin siyahına kadar değişen ince Xiralic® pigmentleri sayesinde parlar.

 • BMW Individual Merino deri

Çepeçevre şıklık: Son derece yumuşak , esnek ve açık gözenekli yapısıyla Altın Kahverengi BMW Individual tanecikli Merino deri, Coupé'nin iç tasarımına özel bir hava katar. Hassas biçimde yerleştirilmiş fitil ve kontrast dikiş, deriye modayı izleyen değil belirleyen bir görünüm kazandırır. Altın Kahverengi ile birlikte Opal Beyaz'dan Kaşmir ve Siyah renge kadar büyüleyici bir renk yelpazesi mevcuttur. Bu sebeple kendinize uygun tonu rahatlıkla bulabilirsiniz.

 • BMW Individual iç kaplama

Koyu Plane Kestane rengi BMW Individual ahşap kaplama, Altın Kahverengi Merino deriyle çekici bir uyuma sahiptir. Parlak yüzeyin altındaki düzensiz yapılı tanecikleri ve benzersiz renkleriyle büyüleyicidir. Ahşap kaplama elle seçilir ve titiz bir işçilikle yerine yerleştirilir. Yalnızca lider piyano üreticilerinin sunduğu parlaklıkta yüzeyiyle Piyano Siyahı iç kaplama, iki seçkin ahşap kaplama seçeneği için bir alternatiftir.

 • BMW Individual hafif alaşım jantlar

BMW Individual 19 inç, V kollu, stil 626 l hafif alaşım jantlarının tasarımı, daha ilk bakışta dinamik bir etki yaratır. Lazerle işlenmiş, göze batmayan BMW Individual yazısı estetik bir detay oluşturur.

 • Individual Merino deri direksiyon

Sürüş keyfini hissedin: Sıkı bir tutuşa sahip Individual deri direksiyon, kaliteli derisiyle ilham verir. Göze çarpmayan bir plaka üzerindeki BMW Individual sembolü bir diğer çarpıcı öğedir.

 • BMW Individual deri kaplı kontrol paneli

Göze hitap eder: Deri kaplı BMW Individual kontrol paneli, söz konusu kalite olduğunda iç tasarımı yeni bir boyuta taşır.

 • PAKETLER.
 • BMW 4 Serisi Coupé otomobiliniz için özel aksesuarlar söz konusu olduğunda ilk seçiminiz BMW donanım paketleridir. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu BMW Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
Bmw 4 Serisi Coupe Line'lar ve Donanim
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları ile, BMW 4 Serisi Coupé'nizin tasarımını arzu ettiğiniz şekilde uyarlayabilirsiniz. Burada size özel üretilmiş ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • Her türlü hava koşuluna uygun spor paspas

Kir tutmaz ve su geçirmez. BMW'nin sunduğu her türlü hava koşuluna uygun paspaslar kullanıldıktan sonra tamamen geri dönüştürülebilir. Sport Line görünümünde dinamik tasarım çizgilerine sahiptir. Farklı Line renkleri de mevcuttur.

 • Yardımcı ısıtma

Yolculuğunuz başlamadan önce otomobilinizin içinde keyifli bir sıcaklık yaratır. Motor, çalıştırma safhasında ön ısıtmalı soğutma devresiyle korunur ve yakıt tüketimi azaltılır. Kontrol Ekranı veya radyo uzaktan kumandasıyla etkinleştirilebilir. Bu kontroller bağımsız havalandırma fonksiyonunun etkinleştirilmesi için de kullanılabilir.

 • İç aydınlatma paketi

Enerji verimliliği açısından bir ışık demeti. BMW'nin iç aydınlatmasında kullanılan LED son derece düşük enerji tüketimi ve çok uzun kullanım ömrü sayesinde etkileyicidir. Gün ışığı beyazı rengi, modern bir atmosfer yaratır ve keyif verici seviyede parlaktır. Özel olarak hesaplanarak üretilmiş mercek, bir ampulünkiyle kıyaslanabilecek bir ışık karakteri yaratır. LED modülleri doğrudan mevcut bağlantılara yerleştirilebilir.

 • Snap-in adaptörü

Snap-in adaptörü Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony ve RIM/BlackBerry tarafından üretilen cep telefonları için yerleşik hızlı şarj fonksiyonuna sahip güvenli ve dengeli bir bağlantı sistemidir. Temassız bir anten bağlantısı otomobilin içerisindeki radyasyonu azaltırken aynı zamanda sinyal alımını artırır.
Akıllı telefon uygulamaları, otomobilin donanımına, kullanılan cep telefonuna ve özel snap-in adaptörüne bağlı olarak BMW Apps aracılığıyla entegre edilebilir.

 • El freni kavraması, Sport

Sport el freni kavramasının dört bir yanında yüksek kalitede deri kullanılır. Kırmızı orta bölüm el frenine dinamik ve sportif bir görünüm kazandırır. Farklı Line renkleri de mevcuttur.

 • Anahtar kılıfı/anahtar kesesi, Sport

BMW'nizin ID vericisi için cazip ince deri kılıf. Farklı Line renkleri de mevcuttur.