BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanim
 • TERCİHLERİNİZE AÇIK.
 • BMW 4 Serisi Cabrio için BMw Line ve donanım
 • TERCİHLERİNİZE AÇIK.
 • BMW 4 Serisi Cabrio için BMw Line ve donanım
 • BMW Line'ları ve paketleri ile BMW 4 Serisi Cabrio otomobilinizi kişisel tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz. BMW 4 Serisi Cabrio; Luxury, Modern ve Sport BMW Line'ları ile sunulur. Bunun yanı sıra M Sport Paket, ilave donanım paketlerini ve Orijinal BMW Aksesuarlarını da seçebilirsiniz.
BMW 4 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 4 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 4 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 4 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 4 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 4 Serisi Cabrio Luxury Line
BMW 4 Serisi Cabrio Luxury Line
 • LUXURY LINE BMW 4 SERİSİ CABRIO.
 • Luxury Line donanım paketi ile BMW 4 Serisi Cabrio, modası geçmeyecek, şık bir tasarım tercih ediyorsanız, tam size göre bir seçenektir. Parlak krom tasarım öğeleri bu line'a özgü özelliklerdir.
 • Dış tasarım

Luxury Line donanım paketi özellikle dikkati çeken on bir çubuklu BMW böbrek ızgaraları ve parlak krom Havalandırmalar dahil olmak üzere her yönüyle zariftir. Üst düzey tasarım öğeleri atletik tavrıyla özel bir uyum yakalar. Parlak krom vurgular, ön ve arka tamponları, yan cam çerçevelerini, cam girintisi kaplamalarını ve egzoz çıkışı kaplamasını çok daha cazip hale getirir. 18 inç, Çok kollu, hafif alaşım jantların zarif tasarımı, Line'ın lüks görünümünün karakteristik özelliğidir. "Luxury" logosu otomobilin şık görünümünü daha da öne çıkarır.
Luxury Line aynı zamanda 19 inç, Çok kollu hafif alaşım jantlarla birlikte sunulur.

 • İç tasarım

Kapılar açılır açılmaz, "BMW Luxury" ibaresini taşıyan alüminyum kapı eşik kaplamaları yolcuları karşılar. Pearl Krom vurgu çizgisine sahip Fineline Antrasit iç kaplama otomobile sade bir stil kazandırır. Pearl Krom uyumlu kapı kaplaması, gösterişli tasarımı öne çıkarır. Tüm bunlar, önde ve arkada değişken Ortam aydınlatması ve Karşılama ışığı ile tamamlanır. Luxury Line'ın ayrıcalıklı bir özelliği, merkez konsoldaki ve otomatik klima ile radyo kontrolleri çevresindeki krom çevrelerdir. Pearl Krom ayrıntılarıyla otomobil anahtarı bile, bu lüks donanım seçeneğinin ayrıcalıklı cazibesini yansıtır.
Alternatif özellikler olarak Luxury Line içerisinde özel dikişli veya dikişsiz siyah Dakota deri koltuk seçeneği, özel dikişli veya dikişsiz Veneto Beji Dakota deri, İstiridye vurgulu İstiridye Dakota deri ve özel dikişli Saddle Kahverengi Dakota deri ile gösterge panelinin deri kaplama alt bölümü yer alır. Pearl Krom vurgu çizgili, Desenli Ceviz ahşap kaplama (ahşap kakmalı veya kakmasız), Dişbudak ahşap kaplama (metal kakmalı), Pearl Krom vurgulu desenli Fineline Pure ahşap kaplama ve Pearl Krom veya parlak Siyah vurgulu Fırçalanmış Alüminyum gibi iç kaplama seçenekleri mevcuttur.

BMW 4 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 4 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 4 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 4 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 4 Serisi Cabrio Sport Line
BMW 4 Serisi Cabrio Sport Line
 • SPORT LINE BMW 4 SERİSİ CABRIO.
 • Sport Line, BMW 4 Serisi Cabrio'nun dinamikliğini arttırır. Parlak Siyah çarpıcı tasarım elemanları, sportif özellikleri vurgular ve tüm bakışları üzerinde toplar. İç kısımdaki keyifli atmosfer, özel Mercan Kırmızısı deri döşemeyle yaratılır.
 • Dış tasarım

Sport Line donanım paketi parlak işlenmiş 18 inç, Çift kollu, Ferric Gri iki renkli hafif alaşım jantlarıyla sportif dinamizmi yansıtır. Ayırt edici parlak Siyah tasarım öğeleri sportif ve şık bir stil kazandırır. Bu öğeler arasında, dikey BMW böbrek ızgara çubukları ve ön ve arka tampondaki ek parçalar yer alır. Dış aynalar, parlak Siyah renkte de mevcuttur. Havalandırmalar ve yan cam çerçevesi kaplaması saten alüminyum olarak sunulur. Siyah krom egzoz çıkışı ve Havalandırma üzerindeki "Sport" logosu bu sportif görünümü öne çıkarır.
Sport Line içerisinde aynı zamanda iki renkli 19 inç, Yıldız kollu, hafif alaşım jantları ve karma lastikleri tercih edebilirsiniz.

 • İç tasarım

Sport Line paketi, klasik BMW sürüş dinamiklerinden ilham alan kontrast siyah ve kırmızı iç tasarım elemanlarını içerir. Sürücü ve ön yolcu; kırmızı vurgulu siyah Dakota deri veya siyah vurgulu Mercan Kırmızısı deri spor koltukları tercih edebilir, gösterge panelinin alt kısmı da Mercan Kırmızısı olarak sunulabilir. Kırmızı kontrast dikişlere sahip spor deri direksiyon, alternatif olarak siyah dikişlerle de sunulur. Opak Mercan kırmızısı vurgulu parlak siyah iç kaplama, opak Mercan Kırmızısı vurgulu Fırçalanmış Alüminyum kaplama ve kapılardaki özel vurgular parlak siyah merkez konsolla birlikte sportif karakteri yansıtır. Kapılar açılır açılmaz, "BMW Sport" yazısını taşıyan alüminyum kapı eşik kaplamaları yolcuları karşılar. Diğer öne çıkan unsurlar Ortam aydınlatması, Karşılama ışığı, hız göstergesi, kırmızı kadranlı ve kırmızı kontrast renge sahip devir sayacı ile otomatik klima ve radyo kontrolleri üzerindeki krom çevrelerdir. Kırmızı renkte detaylara sahip otomobil anahtarı da Sport Line'ın dinamik görünümünün temsilcisidir. Sürüş Deneyimi Kontrolü aracılığıyla etkinleştirilen Sport+ modu belirgin ölçüde daha dinamik performans için otomobilin çevikliğini artırır.
Koyu İstiridye vurgulu İstiridye Dakota deri döşeme ve koyu iç tasarım renk yelpazesi, Veneto Beji deri (özel dikişli veya dikişsiz) ya da siyah Dakota deri döşeme de (özel dikişli veya dikişsiz) Sport Line içindeki alternatif seçeneklerdir. Pearl Krom vurgulu Pearl Krom çekici iç kaplama, Pearl Krom veya siyah vurgulu Fırçalanmış Alüminyum ya da her biri Pearl Krom vurgulu Fineline Antrasit, Dişbudak (metal kakmalı) ya da Desenli Ceviz ahşap kaplamalarla iç tasarımı kişiselleştirebilirsiniz.

BMW 4 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 4 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 4 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 4 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 4 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 4 Serisi Cabrio M Sport Paket
BMW 4 Serisi Cabrio M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • Sportiflik, BMW 4 Serisi Cabrio'nun genlerine kazınmıştır. M Sport paketiyle Cabrio'nuza özel bir atletik ruh katın. Sportif sürüşün rakipsiz keyfi her donanım ve tasarım öğesine yansıtılmıştır.
 • Dış tasarım

M Sport paketi özel metalik Estoeril Mavisi rengiyle daha ilk bakışta dinamik görünümü yansıtır. Bu büyüleyici renk, parlak işlenmiş 18 inç, Çift kollu hafif alaşım jantlar, karma lastikler, ön rüzgarlıkta genişletilmiş hava girişleri, yan eteklikler ve ek bir karakter çizgisine sahip M Aerodinamik paketinin yanı sıra metalik Koyu Shadow difüzöre sahip arka rüzgarlık ve ayrıcalıklı "M" logosuyla tamamlanır. Dokuz çubuklu BMW böbrek ızgaralar ve Havalandırmalar cam kenarlarındaki BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplamayla uyum sağlaması amacıyla parlak Siyah renkte sunulur. Cam kenarları ve Havalandırmalar saten alüminyum seçeneğiyle de sunulur. Tüm görünüm egzoz çıkışında yer alan kontrast oluşturan parlak krom öğelerle tamamlanır. M Sport süspansiyon her virajda sürücünün sürüş keyfini artırır.
M Sport Paket aynı zamanda parlak işlenmiş 19 inç, Çift kollu hafif alaşım jantlar ve karma lastiklerle de sunulur. Özel metalik Estoril Mavi rengin yanı sıra metalik Safir Siyahı, Metalik Kırmızı/Melbourne, metalik Buzul Gümüşü, Metalik Gri/Mineral ve opak Alp Beyazı renkleri de mevcuttur.

 • İç tasarım

M Sport paket özel atletik tavrıyla iç tasarımda da etkisini hissettirir. Mavi vurgulu ve M fitilli spor deri koltuklar ideal yan desteği sağlar. Çoklu fonksiyon düğmeleri ve özel olarak şekillendirilmiş baş parmak dayamalarına sahip M deri direksiyon sürücüye hassas bir direksiyon kontrolü sunar. M kapı eşik kaplamaları, opak Estoril Mavisi vurgulu Alüminyum Hexagon iç kaplama ve opak Estoril Mavisi kapı kaplamaları M Sport paketini tamamlar. M ayak dayaması, M logolu kısaltılmış vites kolu (yalnızca 6 ileri düz şanzımanla birlikte) ve Walknappa deriden vites ve el freni körükleri gelişmiş bir dinamik performans duygusunu yansıtır. Bir diğer öne çıkan özellik de değişken ortam aydınlatmasıdır. İç tasarımda öne çıkan özellikler parlak Siyah renkteki merkez konsol, kırmızı kadranlı ve kırmızı kontrast renge sahip devir sayacı ile otomatik klima ve radyo kontrolleri üzerindeki krom çevrelerdir. Mavi detaylara sahip otomobil anahtarı M Sport paketinin benzersiz iç tasarımını kusursuz biçimde tamamlar.
M Sport paketi içindeki alternatif donanım kapsamında siyah vurgulu Veneto Beji Dakota deri, siyah Dakota deri, İstiridye Dakota deri, Mercan Kırmızısı Dakota deri döşeme ve gösterge panelinin kırmızı renkli alt bölümü yer alır. İç kaplama parlak Siyah vurgulu Alüminyum Hexagon, parlak siyah vurgulu Fırçalanmış Alüminyum, Parlak Pearl Krom vurgulu Fineline Antrasit ve Parlak Pearl Krom vurgulu Desenli Ceviz ahşap kaplama olarak seçilebilir.

BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
 • BMW INDIVIDUAL.
 • Kişiliğin benzersizliği her ayrıntıda görülür. İşte gerçek ayrıcalığın kaynağı. Kusursuzluk arayışınızda kendinizi ifade edin.
 • BMW Individual renkleri

Yeryüzü ve gökyüzünden esinlenilen stil: BMW Individual, BMW 4 Serisi Cabrio için çeşitli özel renk seçenekleri sunar. Dört etkileyici renkten biri metalik Prit kahverengidir. Cabrio otomobilinizin kaslı çizgileri boyunca koyu bir ışıltı yaratır. Prit taşının metalik ışıltısından ilham alan rengin gümüş-altın pigmentasyonu gizemli bir derinlik duygusu katar.

 • BMW Individual Merino deri

Hem yola hem de bulutlara yakın sürüş keyfi: Tavan açık durumdayken, son derece hafif BMW Individual Opal Beyazı ince tanecikli Merino deri benzersiz cazibesini gözler önüne serer. Kadifemsi yüzeyi, özenle işlenmiş fitilleri ve kontrast dikişleri ile benzersiz bir ferahlık ve açıklık duygusu yaratır. Opal Beyaz, Kaşmir'den Siyah renge geniş bir renk yelpazesinin bir parçasını oluşturur. Bu sebeple kendinize uygun tonu rahatlıkla bulabilirsiniz.

 • BMW Individual iç kaplama

Opal Beyaz ince tanecikli Merino derinin tonuna uygun BMW Individual Dişbudak Beyazı ahşap iç kaplama aydınlık atmosferi mükemmel şekilde tamamlar. Ahşap elle seçilerek ustalıkla yerleştirilmiştir. Doğal ahşap deseni parlak cilalı kaplamadan zarif bir şekilde yansır. Yalnızca lider piyano üreticilerinin sunduğu parlaklıkta yüzeyiyle Piano Siyahı iç kaplama, iki seçkin ahşap kaplama seçeneği için bir alternatif oluşturur.

 • Daha fazla BMW Individual donanımı

BMW Individual 19 inç, V kollu, stil 661 l hafif alaşım jantlarının tasarımı, daha ilk bakışta dinamik bir etki yaratır. Lazerle işlenmiş, göze batmayan BMW Individual yazısı estetik bir detay oluşturur. Sürüş keyfini hissedin: Sıkı bir tutuşa sahip Individual deri direksiyon, kaliteli derisiyle ilham verir. Göze çarpmayan bir plaka üzerindeki BMW Individual sembolü bir diğer çarpıcı öğedir.
Göze hitap eder: Deri kaplı BMW Individual kontrol paneli, söz konusu kalite olduğunda iç tasarımı yeni bir boyuta taşır.

 • PAKETLER.
 • BMW 4 Serisi Coupé otomobiliniz için özel aksesuarlar söz konusu olduğunda ilk seçiminiz BMW donanım paketleridir. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu BMW Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
BMW 4 Serisi Cabrio Line'lar ve Donanimlar
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları, BMW 4 Serisi Cabrio'nuzun sportif şıklığını artırmanıza yardımcı olur ve çok yönlülük ve esneklik özelliklerine katkıda bulunur. Burada yüksek kaliteli ve kullanışlı ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • Taşıma

Arka taşıyıcı, römork çeki demirine takılan kullanışlı kelepçe sistemi sayesinde maksimum üç adet bisikletin kolaylıkla taşınmasını sağlar. Temel versiyonunda taşıyıcı iki bisiklet taşımaya uygundur. Üçüncü bisiklet için bir uzatma seti de mevcuttur. Arka taşıyıcı ve bisikletler hırsızlık önleyici bir cihazla güven altına alınır. Arka taşıyıcı bagaj bölümü kapağının açılmasına izin verecek şekilde arkaya katlanabilir. Yalnızca ayrı olarak satılan römork çeki demiri donanım seçeneğiyle birlikte kullanılır.

 • Eğlence

Snap-in adaptörü Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson ve RIM/BlackBerry tarafından üretilen cep telefonları için yerleşik hızlı şarj fonksiyonuna sahip güvenli ve dengeli bir bağlantı sistemidir. Temassız anten bağlantısı daha iyi kalitede sinyal iletimi ve alımını mümkün kılarken, otomobilin içindeki radyasyonu azaltır. Otomobilin donanımına, ilgili cep telefonuna ve snap-in adaptörüne bağlı olarak BMW'niz aracılığıyla akıllı telefon uygulamaları entegre edilebilir.

 • Dış tasarım

BMW M Performance 20 inç, dövme Çift kollu, iki renkli, stil 405 M hafif alaşım jantların ağırlığı optimize edilmiştir. Jantlar, Orbit Grisi renkte boyanır ve dış yüzeyi karartılır, ayrıca M logosuna ve dikkat çekici bijonlara sahiptir.

 • İç tasarım

Önde lüks kumaştan zemin paspasları tam olarak zemine oturur, kir tutmaz ve suya karşı dirençlidir. Açık renkli dikişleriyle siyah renktedir ve BMW harflerini taşıyan metalden bir ek parçaya sahiptir. Farklı Line renkleri de mevcuttur.
Lüks el freni kavramasının dört bir yanında yüksek kalitede deri kullanılır. Saddle kahverengisi merkezi bölüm, el freni koluna dinamik ve ayrıcalıklı bir görünüm kazandırır. Farklı Line renkleri de mevcuttur. Luxury Line anahtar kesesi, BMW otomobil anahtarınız için çekici bir deri taşıyıcıdır.
Takılı bagaj bölümü paspası iyi görünümlü bir parçadır. Kaymayan, düz, hassas şekilde oturan paspas yıpranmaya karşı dayanıklı plastikten üretilir. Eldivenler gibi küçük eşyaların taşınmasına uygun sağ ve sol yanlardaki şekilli cepler yağ ve solventlere dayanıklıdır. Farklı Line renkleri de mevcuttur.
Yaklaşık 3 - 12 yaş arasındaki çocukların her yolculuktan keyif alması için en güvenli yol. BMW Çocuk Koltuğu Grubu 2/3, otomobile uygun şekilde farklı açılarda kullanılabilir; bu nedenle maksimum 150 cm boyundaki çocuklar için idealdir. Koltuk aynı zamanda entegre konektörler kullanılarak otomobilin gövdesindeki ISOFIX bağlantılarına sabitlenebilir. Yandan çarpma durumunda başı korumak üzere güvenli, rahat entegre hava pedleri mevcuttur, günlük kullanıma uygundur. Siyah/Mavi veya Siyah/Antrasit renklerde sunulur.