BMW 2 Serisi Gran Tourer Surucu Destek
 • İŞİ GÜVENİLİR YARDIMCILARA BIRAKIN.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer'daki BMW ConnectedDrive Sürücü Destek Sistemleri
 • İŞİ GÜVENİLİR YARDIMCILARA BIRAKIN.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer'daki BMW ConnectedDrive Sürücü Destek Sistemleri
 • Çeşitli yenilikçi teknolojiler size farklı şekillerde yardımcı olur ve en üst düzeyde konforu ve güvenliği garanti eder. Böylelikle asıl önemli olan şeye, yani kusursuz sürüş keyfine odaklanabilirsiniz.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer Surucu Destek
 • BMW HEAD-UP DISPLAY.
 • Tam Renkli BMW Head-Up Display, ilgili tüm sürüş bilgilerini sürücünün görüş alanındaki panele yansıtarak sürücünün yola odaklanmasını sağlar. Hız, navigasyon önerileri, Hız Limit Bilgisi ve sollama yapılamaz işareti, telefon ve eğlence listelerinin yanı sıra çeşitli sürücü destek sistemi bilgileri ve uyarıları gibi veriler görüntülenir.
  Gösterge panelinin üstündeki katlanabilir bir panele yansıtılan semboller, trafik işaretlerinin gerçekçi görünmesi için tam renklidir. Panelin hafif renkleri kontrastı arttırır.
  Projeksiyonun parlaklığı otomatik olarak dış ışık koşullarına ayarlanır ve ayrıca kişisel tercihleri yansıtmak için manuel olarak ayarlanabilir. Gündüz ve gece ekranları farklı tasarımlara sahiptir. Mevcut hıza ve sürücü destek sistemlerinden gelen uyarılara ek olarak hangi bilgilerin görüntüleneceğine sürücü karar verebilir. Polarize güneş gözlüğü takarken ekranı görünülebilirliği sınırlıdır.
BMW 2 Serisi Gran Tourer Surucu Destek
BMW 2 Serisi Gran Tourer Surucu Destek
 • Dokunmatik iDrive Butonu özellikli Navigation Plus.
 • BMW Head-Up Display'e sahip Navigasyon Plus, birçok kullanışlı bileşeni bir araya getirir. Bu navigasyon sistemi; yerleşik 8,8 inç renkli LCD ekran, radyo, MP3 oynatıcı, RDS ikili tuner ve 5,7 inç TFT ekranlı gösterge paneline sahiptir. Sesli talimatlarla birlikte bir ok aracılığıyla ya da harita görünümüyle rota rehberi sağlanır. Navigasyon sistemi doğrudan menü kontrolü düğmeleri ve sekiz işlevsel yer işaretlerine sahip iDrive Dokunmatik Butonu ya da otomobilin özelliklerine bağlı olarak ses kontrolü aracılığıyla sezgisel olarak çalışır.
 • Navigasyon Plus, birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra, bazı durumlarda daha uzak yerlerde en hızlı ve doğru rotayı gösterebilir. TMC teknolojisi, trafik sıkışıklıklarının erken tanımlanması için kullanılır ve varış noktasına güvenli bir şekilde gidilmesi için rotaları anında hesaplayabilir.
 • iDrive Dokunmatik Butonu

Navigasyon Plus'ın bir parçası olan iDrive Dokunmatik Butonu, Kontrol Ekranının tek elle kolayca kullanılabilmesini sağlar. Buton içine entegre edilmiş dokunmatik pad sayesinde varış noktası gibi bilgilerin elle yazılarak navigasyon sistemine girilmesi çok kolaydır.
Buton ayrıca birçok işleve erişmek, çeşitli ayarları değiştirmek ve listelerde gezinmek için döndürülebilir ve bastırılabilir. Dokunmatik algıya dayandığı için sezgisel olarak kolayca çalıştırılabilir. Böylelikle trafikte oluşan dikkat kaybını en aza indirdiği için sürücünün hayatını çok daha kolaylaştırır. Buton kullanarak çalıştırılan tüm işlevler Kontrol Ekranından net bir biçimde görülebilir.