BMW 2 Serisi Gran Tourer Line'lar ve Donanim
 • MÜKEMMEL ETKİLEŞİM.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer için Line ve Donanım.
 • MÜKEMMEL ETKİLEŞİM.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer için Line ve Donanım.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer otomobilinizin şıklığını ve sportifliğini Luxury Line, Sport Line veya M Sport donanım paketleriyle arttırın. Orijinal BMW Aksesuarlarının yanı sıra farklı donanım çeşitleri de mevcuttur.
BMW 2 Serisi Gran Tourer Luxury Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer Luxury Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer Luxury Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer Luxury Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer Luxury Line
 • LUXURY LINE.
 • Dışarıdan bakıldığında sofistike krom öğeler hemen göze çarpar. İç tasarımda, birinci sınıf deri döşemeler ve ahşap dekoratif kaplamalar BMW 2 Serisi Gran Tourer Luxury Line için premium görünüş ve his yaratır.
 • Dış tasarım

Saf şıklığı vaat eden Luxury Line donanımda parlak Krom çubuklara sahip BMW böbrek ızgaraları ve zarif bir şekilde tasarlanmış 17 inç hafif alaşım jantlar, line'ın lüks yapısını gözler önüne serer. Ayrıca, yüksek kaliteli tasarım unsurları da ayrıcalığı ve estetik cazibeyi bir araya getirir. Sol ve sağ hava girişlerindeki parlak Krom tasarım öğeleri yan cam çerçeveleri ve arka rüzgarlıkta bulunan öğeler kadar çekicidir.

 • İç tasarım

Özel ön kapı eşik kaplamaları, gösterge paneli ve kapılardaki "Fineline" Stream ahşap iç kaplamalar, Luxury Line tarafından sunulan üst düzey konfora işaret eder. Lüks koltuklar perfore Dakota deri kaplıdır. Gösterge paneli şık kontrast dikişe sahiptir ve merkez konsol, döşemelerin rengine uygun olarak tasarlanmıştır. İç tasarımdaki sıra dışı özel atmosfer, havalandırma kontrollerindeki Pearl Krom ayrıntılarla vurgulanır. Kapı kaplamasındaki özel LED optik fiber ve ilave krom ayrıntılarıyla otomobil anahtarı donanım paketini tamamlar.

BMW 2 Serisi Gran Tourer Sport Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer Sport Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer Sport Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer Sport Line
 • SPORT LINE.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer, tatil için uzun bir mesafe kat ederken veya günlük faaliyetler için kısa mesafeler arasında koşuştururken daima zinde ve formdadır. Özellikle özel hafif alaşım jantlar, dinamik vurgulu kaplamalar, spor koltuklar ve Sport Line'ın diğer birçok farklı özelliğiyle donatıldığında her tür yolculuğa hazırdır.
 • Dış tasarım

Özel 17 inç hafif alaşım jantlarla birlikte Sport Line otomobilin sportif dinamizmini ilk bakışta yansıtır. Tamamı parlak Siyah renkte, benzersiz yan hava girişleri ve böbrek ızgaralarının çubukları dinamik görünümü vurgular ve bu görünüm arka rüzgarlıktaki vurgu kaplamasıyla tamamlanır.

 • İç tasarım

Özel ön kapı eşik kaplamaları otomobilin klasik BMW dinamizminin ilk bakışta görülebilmesini sağlar. Sport Line'a özel 'Race' kumaş döşemelerle spor koltuklar ve gösterge paneli çarpıcı kontrast dikişleriyle göz alıcıdır; merkez konsol ise döşemelerin renginde tasarlanmıştır. Havalandırma kontrollerindeki Pearl Krom ayrıntılar ve gösterge paneli ve kapılardaki parlak Siyah iç kaplamalar, iç tasarımın yüksek kaliteli görünümünü zenginleştirir. Kapı kaplamalarındaki özel LED optik fiberin yanı sıra ilave Krom ayrıntılarıyla otomobil anahtarı otomobilin ayrıcalıklı yapısını vurgular.

BMW 2 Serisi Gran Tourer M Sport Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer M Sport Line
BMW 2 Serisi Gran Tourer M Sport Line
 • M SPORT PAKET.
 • Birinci sınıf M hafif alaşım jantlar, özel renk ve iç tasarımda birçok mükemmel sportif dokunuş ile M Sport paket, şık ve atletik yapıyı son derece dinamik bir şekilde birleştirir.
 • Dış tasarım

M Sport paket, sert spor süspansiyon ayarları olan M Sport Süspansiyon, alçak süspansiyon, özel 17 inç M hafif alaşım jantlar, gövde renginde yan etekler ve tamponlarla M Aerodynamics paketi, sis farları ve metalik Koyu Shadow difüzör ekleri içerir. Dinamik görünüm, benzersiz çift böbrek ızgaralarının yanı sıra parlak Siyah yan çerçeveler, cam girintileri, ayna kolu ve ayna çerçevesi içeren BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama ile tamamlanır. Bu görünüm, yanlardaki klasik "M" amblemiyle son şeklini alır. Metalik Estoril Mavisi renk yalnızca M Sport pakette mevcuttur.
18 inç hafif alaşım jantlar alternatif olarak sunulur.

 • İç tasarım

M Sport paketi iç tasarımında, sürücü ve ön yolcu özel 'Micro Hexagon'/Alcantra kumaş kaplı uyumlu koltukların keyfini çıkarabilir (Temmuz 2015 tarihinden itibaren sunulur). Otomobilin belirgin, dinamik genleri M yazısı bulunan özel ön kapı eşik kaplamaları, özel Alüminyum Hexagon iç kaplamalar, kontrol panelindeki mavi kontrast dikiş, BMW Individual Antrasit, gri tavan astarı veya gösterge panelindeki özel mavi kontrast dikişin yanı sıra M ayak dayamaları, M deri direksiyon ve 6 ileri düz şanzıman ve M logolu kısaltılmış vites kolu ile gözler önüne serilir. Özel M amblemiyle line'a özel otomobil anahtarı ve kapı kaplamalarındaki özel LED optik fiber, tasarımı tamamlar.
Parlak Siyah iç kaplamalar, Alüminyum yüzeyler veya Fineline ahşap iç kaplama alternatif olarak sunulur. Koltuklar ayrıca siyah perfore 'Dakota' deri, mavi dikişler ve M fitil içerir; farklı renklerde deri seçenekleri de mevcuttur.

 • BMW 2 Serisi Gran Tourer Line'lar ve Donanim
 • PAKETLER.
 • BMW 2 Serisi Gran Tourer'ınız için ekstra donanım söz konusu olduğunda, BMW donanım paketleri ilk tercihtir. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu BMW Yetkili Satıcıları’na sorabilirsiiz.
BMW 2 Serisi Gran Tourer Line'lar ve Donanim
BMW 2 Serisi Gran Tourer Line'lar ve Donanim
BMW 2 Serisi Gran Tourer Line'lar ve Donanim
BMW 2 Serisi Gran Tourer Line'lar ve Donanim
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI..
 • Orijinal BMW Aksesuarları BMW 2 Serisi Gran Tourer'ınızın sportif şıklığını artırmanıza yardımcı olur ve günlük kullanım özelliklerine katkıda bulunur. Yüksek kaliteli ve işlevsel ürünlerden bazılarını burada görebilirsiniz.
 • Taşıma

Yüksek kaliteli 19 inç çift renkli Ferric Gri hafif alaşım jantlar parlatılmıştır ve göz alıcı sportif bir görünüme sahiptir. Run-flat lastiklerle eksiksiz jant seti, 8J x 19 jant boyutu, 225/40 R19 89W RSC lastik boyutu.
Aletsiz monte edilen tavan rafı tüm BMW tavan destek sistemleri ve port bagajlarla bir arada kullanılabilir. Kolaylıkla takılır ve kalite ve güvenlik bakımından en yüksek standartlara uygundur.
Son derece dengeli, kilitlenebilir touring bisikleti tutucusu, 22,5 kg'a kadar olan yarış, touring, çocuk veya dağ bisikletlerinin güvenle taşınmasını sağlar. Siyah ve antrasit renklerdeki modern port bagaj, 460 litre kapasiteye sahiptir ve tüm BMW port bagaj sistemleriyle uyumludur.
Yaklaşık 13 kg (yaklaşık 15 aylık) altındaki çocuklar için patentli hava yastıklarıyla siyah/mavi bebek koltuğu (Bebek Koltuğu Grubu 0+) ayrıca temin edilen ISOFIX taban aracılığıyla veya emniyet kemeriyle takılabilir.
ISOFIX tabana sahip siyah/mavi BMW Group 1 Çocuk Koltuğu yaklaşık 12 aylık ile 4 yaş arası çocuklar (yaklaşık 9-18 kg) için güvenli bir seçim sunar. Daha iyi yan darbe koruması için hava yastıkları içerir.
Bu siyah/mavi koltuk çocuk büyüdükçe "büyütülebilir" ve çocuklar yaklaşık üç ila on iki yaşına gelene kadar (yaklaşık 15-36 kg) oldukça uzun bir süre kullanılabilir. Değişken sırt dayaması açısı ve baş bölgesinin etrafındaki hava yastıklarıyla ideal yan darbe koruması sağlar.
Hem BMW Bebek Koltuğu Grup 0+ hem de BMW Çocuk Koltuğu Grup 1, ISOFIX tabana (ayrıca temin edilir) güvenle takılabilir. ISOFIX bağlantıları ve destek ayağıyla sunulur.

 • Dış tasarım ve iç tasarım aksesuarları

Premium kaliteye sahip 17 inç çift renkli Orbit Grisi hafif alaşım jantlar parlatılmıştır ve kar zinciri takılarak kullanılabilir. İki tonlu görünümü otomobilin dinamik yapısını vurgular. Eksiksiz kış jantları, 7J x 17 jant boyutu, 195/55 R17 88H lastik boyutu. Aydınlatmalı "BMW" yazısıyla premium kapı eşik kaplamaları, kapılar açıldığında otomatik olarak hafif bir ışık yayar. LED aydınlatma için güçlü pilleri üç yıla kadar dayanıklıdır. Pillerin değişimi, eşik kaplamalarını yerleştirmek kadar kolaydır.
Kaliteli deriden yapılma anahtar kutusu paslanmaz çelik bir kelepçe ile anahtara sağlam bir şekilde tutturulmuştur. Çizilme, toz ve neme karşı koruma sağlar ve düğmelere yanlışlıkla basılmasını önler. Bununla birlikte BMW'nin iç tasarımına uyumlu siyah renk kullanılmıştır.
Çocuklarla seyahat etmek için idealdir. Ön koltuğun arka kısmına siyah/bej bir çanta takılıdır. Çanta, kapanır iç cepler ve yalıtımlı şişe bölmesiyle her türlü nesne için geniş saklama hacmi sunar. Katlanabilir ve taşıması kolaydır.

 • Otomobil koruması

Kenarları kalkık ve şık bir tasarıma sahip olan sağlam paspaslar diz boşluğunu nem ve toza karşı koruyarak ayakların kuru olmasını sağlar. Siyah yüzeyleri ve bej kenarlarıyla iç tasarıma mükemmel uyum sağlar.
Arka aks için sağlam siyah çamurluklar otomobili ve arkasında yolculuk eden diğer otomobili çamurdan ve gevşek çakıldan korur. Çamurluklar otomobilin tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlar.