Bmw 1 Serisi 5 Kapı Donanım
 • YENİ TREND ARTIK İYİ STİL
 • BMW 1 Serisi için Line ve Donanim.
 • YENİ TREND ARTIK İYİ STİL
 • BMW 1 Serisi için Line ve Donanim.
 • Trendler herkes içindir. Ancak stil tamamen kişisel bir konudur. BMW 1 Serisi'nde stilinizi tam anlamıyla ifade edebilirsiniz. Sport ve Urban çeşitlerinde BMW Line'larıyla, M Sport paketin atletizmi ile ve çok daha kişisel bir görünüm için Orijinal BMW Aksesuarları ile stilinizi otomobilinize yansıtın.
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Urban Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Urban Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Urban Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Urban Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Urban Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Urban Line
 • URBAN LINE.
 • Urban Line ile BMW 1 Serisi otomobilinize, yollarda benzerine az rastlanır daha canlı, daha modern ve daha ayrıcalıklı özellikler ekleyebilirsiniz.
 • Dış Tasarım

Urban Line, çekici 16 inç, V kollu, stil 411 hafif alaşım jantlar üzerinde sessizce ilerler. Mat Gümüş ızgara çubukları ve parlak Krom çerçeveye sahip BMW çift böbrek ızgaraları otomobilin ön kısmında görsel bir vurgu yaratır. Parlak Siyah ön hava girişleri, tıpkı arka tamponda olduğu gibi mat Gümüş vurgu çubuğuyla birlikte sunulur. Ön tamponda hava girişinin ortasına konumlandırılan çubuk parlak Siyah renktedir. "Urban Line" yazısı ön sol ve ön sağ kısımdaki yan panellerde bulunabilir.
17 inç, V kollu, stil 412, çift renkli Gümüş hafif alaşım jantlar, Urban Line'a özel bir alternatif olarak sunulur. Farklı jant seçenekleri de mevcuttur.

 • İç Tasarım

Şık Pearl Krom ayrıntılarıyla uzaktan kumanda, daha otomobile binmeden sizi bekleyen heyecanlı anlara dair ipucu verir. Ön kapılar açıldığında, bakışlar otomatik olarak alüminyum ek parçaları olan kapı eşik kaplamalarına ve "BMW Urban" yazısına yönlendirilir. Yolcular 'Path' Gümüş/Pearl Gri renginde kumaş/deri tasarımına sahip şık koltuklarda rahatça seyahat eder. Mat Gümüş vurgu kaplamaları ve saydam Siyah iç kaplama, ortam aydınlatması, aydınlatmalı kapı kolları ve ayak boşluğu aydınlatması gibi doğrudan ve dolaylı ışıkların rahatlatıcı karışımı sayesinde iç tasarıma lüks bir hava katar. Işığın rengi maviden turuncuya değiştirilebilir. Kaydırma ayarlı kol dayaması da sürücü ve ön yolcunun faydalanabileceği mükemmel konfor seviyesine katkı sağlar. Kolay kavranan spor deri direksiyon sürücünün BMW'nin süspansiyon hassasiyetinin keyfine tam olarak varmasını sağlar.
Kabartma yapılı ve mat Gümüş vurgu kaplamalı saydam beyaz iç kaplama ile 'Path' Siyah/Gümüş rengindeki kumaş/deri kombinasyonlu tasarıma sahip koltuklar da alternatif olarak sunulur.

Bmw 1 Serisi 5 Kapı Sport Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Sport Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Sport Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Sport Line
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Sport Line
 • SPORT LINE.
 • Sport Line ile dinamik BMW 1 Serisi çok daha yarışçı ve atletik görünür. Bu dış tasarım ve iç tasarım ayrıntılarında yapılan çok sayıda uyarlamayla elde edilir.
 • Dış Tasarım

Sport Line, dinamik 16 inç, Yıldız kollu, stil 376 hafif alaşım jantlarla sunulur. BMW çift böbrek ızgaraları krom bir çerçeveyle sunulur; ancak ızgara çubukları ile arka tampondaki vurgu çubuğu veya ön kısımdaki hava girişleri gibi diğer çarpıcı ayrıntılar parlak Siyah renktedir. Siyah Krom egzoz çıkışı kaplaması ile ön kısmın yan panellerindeki "Sport" yazısı modelin dinamik karakteri hakkında ipuçları verir.
17 inç, Yıldız kollu, stil 379 hafif alaşım jantlar Sport Line'a özel bir alternatif olarak sunulur. Farklı jant seçenekleri de mevcuttur.

 • İç Tasarım

Ön kapıları açarken, "BMW Sport" logosunu içeren alüminyum ek parçalara sahip kapı eşik kaplamaları, Sport Line'ın dinamik karakteri hakkında ipucu verir. Sürücü ve ön yolcuya Kırmızı vurgulu, Antrasit 'Corner' kumaş döşenmiş spor koltuklarla ideal destek sağlanır. Mat Mercan Kırmızısı vurgu kaplamaları ve parlak Siyah iç kaplama, ortam aydınlatması, iç aydınlatma ve ayak boşluğu aydınlatması gibi doğrudan ve dolaylı ışıkların rahatlatıcı karışımı sayesinde dinamik ve konforlu bir ortam yaratır. Işığın rengi beyazdan turuncuya değiştirilebilir.
Kaydırma ayarlı kol dayaması da sürücü ve ön yolcunun faydalanabileceği mükemmel konfor seviyesine katkı sağlar. Kolay kavranan, kırmızı kontrast dikişlere sahip Spor deri direksiyon ile sürücü daima otomobili mükemmel bir şekilde kontrol eder. Özel kadran tasarımına, kırmızı ayrıntılara ve daha hassas kademeleri olan kronometreli devir sayacına sahip gösterge paneli, iç tasarımın atletik görünümüne katkı sağlar. Kırmızı kakmalı uzaktan kumanda sportif görünümü tamamlar.
Gri vurgulu, Antrasit 'Corner' kumaş kaplı spor koltuklar ve mat Gümüş vurgu kaplamalı parlak Siyah iç kaplama alternatif olarak sunulur.

Bmw 1 Serisi 5 Kapı M Sport Paket
Bmw 1 Serisi 5 Kapı M Sport Paket
Bmw 1 Serisi 5 Kapı M Sport Paket
Bmw 1 Serisi 5 Kapı M Sport Paket
Bmw 1 Serisi 5 Kapı M Sport Paket
Bmw 1 Serisi 5 Kapı M Sport Paket
Bmw 1 Serisi 5 Kapı M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • Sportif görünüm sokaklara taşınıyor. M Sport paketle BMW 1 Serisi'nin sportif karakterini baştan sona gözler önüne serin. M Aerodinamik paketi ve paketin bir parçası olan M Sport Süspansiyon'un tasarım ayrıntıları otomobile karşı konulamaz bir atletik duruş verir.
 • Dış Tasarım

M Sport Süspansiyon ve karma lastiklerle 17 inç, Çift kollu, stil 383 M hafif alaşım M jantlar sayesinde M Sport paket dinamik sürüş tutkunu sürücülerin taleplerini karşılamak için idealdir. Gövde renginde tamponlar ve yan eteklere sahip M Aerodinamik paketi ile özel, kontrast oluşturan metalik Koyu Shadow renkteki arka difüzör girişi otomobilin atletik görünümünü vurgular. Krom çerçeveli BMW çift böbrek ızgaralarındaki her bir segment parlak Siyah ön yüzü olan dokuz ızgara çubuğu içerir. Spor görünüm, parlak Siyah kaplama şeritleri, yan çerçeveler, cam girintisi kaplamaları, dış ayna kolu ve çerçevesi gibi BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama özellikleriyle tamamlanır. Egzoz çıkışı parlak Krom renktedir. Ön kısmın yan panellerindeki M logoları otomobilin dinamik iddiasına işaret eder. Metalik Estoril Mavisi renk yalnızca M Sport pakette mevcuttur.
M Sport Paket, alternatif olarak, standart süspansiyon veya Adaptif M süspansiyon ve karma lastiklerle 18 inç, Çift kollu, stil 461 M, Gümüş veya metalik Ferric Gri hafif alaşım M jantlarla da sunulur.

 • İç Tasarım

Özel M stili, Royal Mavi kontrast dikişli 'Hexagon' Antrasit kumaş/Alcantara kombinasyonlu M Sport Paket spor koltuklar. Bu koltuklar sürücü ve ön yolcuya ideal destek sağlarken kaydırma ayarlı kol dayaması ise yüksek düzeyde konfor sunar. BMW Individual Antrasit tavan astarı ve mat mavi vurgu kaplamalı Alüminyum Hexagon iç kaplamalar, otomobilin dinamik performansını zarif bir biçimde ön plana çıkarır. Üç kollu tasarıma, baş parmak dayama çizgilerine ve çok fonksiyonlu tuşlara sahip M deri direksiyon sayesinde sürücü otomobili daima mükemmel bir şekilde kontrol eder. 373 mm çapında M amblemli direksiyon simidi, siyah dikişli, Siyah "Walknappa" deri kaplamaya sahiptir. Devir sayacında daha hassas kademeler bulunan gösterge paneli otomobilin atletik karakterini vurgularken, Estoril Mavisi ayrıntılarıyla otomobil anahtarı ise sürücünün dinamik sürüş tutkunu olduğunu otomobilin dışından bile belli eder.
İç aydınlatma ve ayak boşluğu aydınlatması gibi doğrudan ve dolaylı aydınlatma özellikleri iç tasarıma çarpıcı bir stil kazandırır. Işığın rengi beyazdan turuncuya değiştirilebilir.
İç kaplamalar, alternatif olarak, parlak Siyah vurgu kaplamalı Alüminyum Hexagon seçeneği ile sunulur. İlave iç kaplamalar mevcuttur.

Bmw 1 Serisi 5 Kapı Paketler
 • PAKETLER.
 • BMW 1 Serisi otomobiliniz için özel aksesuarlar söz konusu olduğunda ilk seçiminiz BMW donanım paketleridir. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu Kosifler Oto BMW Yetkili Satıcıları’na sorabilirsiniz.
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Orjinal Aksesuarları
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Orjinal Aksesuarları
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Orjinal Aksesuarları
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Orjinal Aksesuarları
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları sayesinde BMW 1 Serisi otomobilinizin kendine özgü stilini ön plana çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda çok yönlülüğünü ve esnekliğini arttırabilirsiniz. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • Taşıma ve Bagaj

Beyaz ve antrasit renklerde modern BMW port bagaj 320 maksimum 185 cm uzunluğundaki beş çift kayak takımı için alan sağlar ve tüm BMW tavan rafı sistemleriyle uyumludur. Her yandan açılabilme özelliği ve her yanda bulunan üçlü kilitleme sistemi sayesinde kayakların yüklenmesi kolaydır ve hırsızlığa karşı koruma sağlar.
Üniversal tutucu her türlü nesnenin taşınması için idealdir. Serbestçe ayarlanabilen dört tutucu, dört kayış halkası ve iki gergi kemeri sayesinde büyük hacimli nesneler dahi sağlam bir şekilde sabitlenebilir.
Siyah/mavi BMW Çocuk Koltuğu Grubu 2/3 çocuğunuz büyüdükçe "büyütülebilir" ve çocuklar yaklaşık üç ila on iki yaşına gelene kadar (yaklaşık 15-36 kg) oldukça uzun bir süre kullanılabilir. Bu koltuk, otomobilin üç noktalı emniyet kemeriyle sabitlenir ve ayrıca otomobilin ISOFIX sabitleme noktalarına da bağlanabilir. Böylece koltuk yüksek denge sunar. Aynı zamanda, patentli hava yastıkları ve yüksek yan destekler baş için ideal yan darbe koruması sağlar. Buna ilave olarak, çocuk koltuğu ayarlanabilir sırt dayaması açısı sayesinde her otomobil koltuğuna en iyi şekilde yerleştirilir. Sırt dayamasının katlanma işlevi, örneğin seyahat ederken, otomobil dışında da kolay taşıma sağlar.
USB/şarj kablosu için bir soket içeren Apple iPad 2, 3 ve 4 tutucusu. Bir düğmeye dokunarak temel taşıyıcısına (gerekirse) kolaylıkla takılabilir ve taşıyıcıdan kolaylıkla sökülebilir. Apple iPad, 360° döner çerçeveye kolaylıkla tutturulabilir. Farklı konumlara ayarlanabiliyor olması arkadaki yolcuların konforlu bir okuma açısına sahip olmasını, videoları rahat bir pozisyonda izleyebilmesini veya çevrim içi iletişime dahil olabilmesini sağlar (yalnızca BMW Otomobil Etkin Noktası ile birlikte). Tutucu, arka kısmında yer alan entegre taşıyıcı sayesinde otomobil dışında da kullanılabilir.
Römork çeki demiri için bisiklet/ e-bisiklet tutucusu hafif ancak sağlamdır ve maksimum 60kg yük taşıyabilir. Kullanımı son derece kolaydır ve iki bisiklet veya e-bisiklet taşıyabilir (üç bisiklet taşıyabilecek şekilde genişletilebilir). Yatırma özelliği bagaj bölümüne her an kolay erişim sağlar.

 • Hafif alaşım Jantlar

Üstün kaliteli 19 inç Yıldız kollu, stil 660 çift renkli Orbit Grisi hafif alaşım jantların görünür yüzeyi parlatılmıştır. Run-flat karma lastiklerle eksiksiz TPMS jant seti, ön jant boyutu 225/35 R19 88Y XL RSC lastiklerle, 7,5J x 19, arka jant boyutu 245/30 R19 89Y XL RSC lastiklerle 8J x 19.
Premium kaliteye sahip 19 inç Çift Kollu stil 361 çift renkli hafif alaşım jantlar kırmızı halkalı ve siyah renklidir; otomobile son derece atletik bir stil kazandırır. Run-flat karma lastiklerle eksiksiz jant seti, ön jant boyutu 225/35 R19 88Y XL RSC lastiklerle 7,5J x 19, arka jant boyutu 245/30 R19 89Y XL RSC lastiklerle 8J x 19.

 • İç Tasarım

Kusursuz şekilde yerine oturan her türlü hava koşuluna uygun Urban paspaslar, yükseltilmiş kenarları ve şık tasarımıyla ön ayak boşluğunu neme ve toza karşı korur, ayaklarınızı kuru tutar. Ön ayak boşluğu için açık gri kenarları olan siyah paspaslar Urban Line ile mükemmel uyum sağlar.
BMW Urban anahtar muhafazası yüksek kalitede deriyi yenilikçi metal detaylarla birleştirir ve otomobilin dinamik karakterini mükemmel bir şekilde tamamlar. Muhafazasına sağlam bir şekilde tutturulan anahtar, çizilmelere karşı korunur ve kolaylıkla çıkarılabilir. Siyah/açık gri rengi Urban Line'ı tamamlar.
Kusursuz şekilde yerine oturan, dayanıklı bagaj bölümü paspası, yükseltilmiş kenarları ve şık tasarımıyla ön ayak boşluğunu neme ve toza karşı korur, ayaklarınızı kuru tutar. Ön ayak boşluğu için açık gri kenarları olan siyah paspaslar Urban Line ile mükemmel uyum sağlar.