Bmw 1 Serisi 5 Kapı Hizmet ve Uygulamalar
 • SİZ YOLU AÇIN.TÜM DÜNYA SİZİ İZLESİN
 • BMW 1 Serisi'nin BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları
 • SİZ YOLU AÇIN.TÜM DÜNYA SİZİ İZLESİN
 • BMW 1 Serisi'nin BMW ConnectedDrive Hizmetleri ve Uygulamaları
 • BMW 1 Serisi ile hareket halindeyken, BMW ConnectedDrive tarafından sağlanan Hizmetler ve Uygulamalar sayesinde sizi çevrenize bağlayan ve yaşam kalitenizi arttıran özellikleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece, internetin sunduğu her olanak elinizin altındadır. Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde kendi müziğinizi dinleyebilir, yalnızca alternatif bir güzergah seçerek trafik sıkışıklığından kolayca kurtulabilirsiniz.
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Connected Drive Hizmetleri
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Connected Drive Hizmetleri
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Connected Drive Hizmetleri
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Connected Drive Hizmetleri
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Connected Drive Hizmetleri
 • CONNECTED DRIVE HİZMETLERİ.
 • ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği; çeşitli bilgi, eğlence ve hizmet özelliklerini yoldayken sürücüye sağlayan BMW ConnectedDrive işlevlerinin temelini oluşturur.
  Bu işlevlerin arasında hava durumu ve haberler gibi konuma bağlı güncel bilgilere, GoogleTM ile çalışan çevrimiçi bir aramaya ve ofis işlevlerine erişim sağlayan BMW Online yer alır. Kişiselleştirilmiş hizmet türlerini uygulamalar menüsünde bir araya getirebilirsiniz.
 • Bununla birlikte, belirli akıllı telefon uygulamalarına uyumlu, güvenli ve sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca ConnectedDrive Hizmetleri, kullanıcıların kişisel gereksinimlerine uyum sağlamak için hizmetlerin ve uygulamaların her an, her yerde sipariş edilebildiği ve genişletilebildiği BMW ConnectedDrive Store'a erişim sağlar. ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği, tüm bu özellikleri ve daha da fazlasını sunarak BMW otomobillerle yapılan her seyahati gerçek bir deneyime dönüştürür.
 • BMW Uygulamalar

Apps donanım özelliği, belirli akıllı telefon uygulamalarının BMW otomobillerinde kolay biçimde kullanılmasına olanak sağlar. Müşterileri için çeşitli uygulamaları sunmak adına BMW, BMW Connected ve M Laptimer gibi kendi uygulamalarını geliştirmenin yanında Napster, GoPro, Deezer, Spotify ve Audible gibi ortaklarla da çalışarak uygulamalarının otomobilde güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar. Otomobile uyumlu bir akıllı telefonu, bir snap-in adaptörü (mevcutsa) ya da USB kablosuyla bağlamanız yeterlidir. Uygulamanın tüm işlevleri iDrive Butonu ile kumanda edilebilir. Otomobilde kullanılabilen uygulama seçenekleri, BMW ve birçok farklı tedarikçi arasındaki yakın ortaklıklar sayesinde sürekli genişlemektedir. Daha fazla bilgi için: www.bmw.com/apps.

 • BMW ConnectedDrive Store

Tüm ihtiyaçlara uygun hizmetler ve uygulamalar BMW ConnectedDrive Store'dan istediğiniz zaman satın alınabilir. Bu hizmetler, BMW otomobili satın alındıktan sonra bile esnek şekilde seçilebilir ve sipariş edilebilir. Bu sayede müşteriler bireysel ihtiyaçlarına göre her zaman doğrudan otomobillerinden BMW ConnectedDrive hizmetlerine ve uygulamalarına erişebilir.
BMW ConnectedDrive Store'dan alınabilen hizmet ve uygulamalar BMW sürücülerinin ihtiyaç ve isteklerine uymak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Ayrı hizmetlerin süresi de ayrıca seçilebilir. Bu sayede müşteriler örneğin sadece tatilleri için belli bir süre hizmet sipariş edebilirler. BMW ConnectedDrive Store'a yolculuk sırasında BMW'nizin içinden veya My BMW ConnectedDrive online müşteri portalı üzerinden erişilebilir. Yeni sipariş edilen hizmetler ve uygulamalara da satın alma sonrasında kısa bir süre içinde erişebilirsiniz. BMW ConnectedDrive Store her zaman mevcut hizmet ve uygulamalarla ilgili güncel bilgiler sunar.

Bmw 1 Serisi 5 Kapı Uzaktan Erişim
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Uzaktan Erişim
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Uzaktan Erişim
 • UZAKTAN ERİŞİM.
 • Uzaktan Erişim ve ücretsiz My BMW Remote Uygulaması (Apple App Store ve Google Play Store'da mevcuttur) ile otomobili kilitlemek ve kilidini açmak gibi otomobille ilgili birçok işlev uzaktan gerçekleştirilebilir. GoogleTM arama motoru kullanılarak bulunan varış adresleri bir navigasyon sistemine (mevcutsa) doğrudan aktarılabilir.
  Bunun yanında otomobilin konumu 1,5 km yarıçap dahilinde gösterilir. Kullanım için www.bmw-connecteddrive.com adresinde "My BMW ConnectedDrive" müşteri portalinde Uzaktan Erişimin bir seferlik aktive edilmesi gereklidir.
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi
 • GERÇEK ZAMANLI TRAFİK BİLGİSİ.
 • Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi (RTTI), her zaman en güncel trafik bilgisini sağlar. Otoyollar, kırsal yollar ve şehir içindeki birçok rotanın mevcut trafik durumuyla ilgili bilgileri neredeyse gerçek zamanlı olarak sürücüye vermek için gecikmelerin kesin konumu ve süresi aktarılır. Akıllı alternatif rota önerileri sürücünün varış noktasına en çabuk ve en verimli şekilde ulaşabilmesine yardımcı olur.
 • Yol durumu otomobil filolarının hareket profillerinden anonim olarak alınan datanın yanı sıra, akıllı telefon uygulamalarından, polis raporlarından ve trafiğin yoğun olduğu saatlerdeki genel trafik bilgilerinden derlenir. Bu trafik bilgisi yollar yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renklerle işaretlenerek sürücüye açık bir şekilde iletilir.
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Akıllı Acil Durum Çağrısı
Bmw 1 Serisi 5 Kapı Akıllı Acil Durum Çağrısı
 • AKILLI ACİL DURUM ÇAĞRISI.
 • Akıllı acil durum çağrısı yurt dışında bile sürücünün kendi dilinde, yirmi dört saat boyunca hızlı, hedefe yönelik yardımın yanı sıra, eğitimli personel tarafından destek hizmetlerini içerir. Bir hava yastığının veya emniyet kemeri gergisinin etkinleşmesini içeren (örneğin) bir kaza meydana gelirse sistem otomatik olarak bir acil durum çağrısı yayınlar. Otomobilin kesin konumu, kazanın şiddeti ve yolcuların olası yaralanma riski gibi bilgiler otomobilde bulunan yerleşik SIM kart aracılığıyla, yani cep telefonundan bağımsız olarak
 • BMW çağrı merkezine iletilir. BMW çağrı merkezi en yakın kurtarma koordinasyon merkezini durumdan haberdar eder ve kurtarma hizmetleri ulaşana dek telefonla yardım sağlar. Acil durum çağrısı yolda başkalarının başına bir kaza gelmesi durumunda da manüel olarak çalıştırılabilir.