• GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEZ.
 • BMW M6 Cabrio'da güvenlik ve konfor.
 • BMW M6 Cabrio son teknoloji güvenlik sistemleriyle donatılmıştır. Buradaki odak noktası BMW Gece Görüş ve Head-up Display gibi yenilikler sayesinde kazaları aktif olarak önlemenin yanı sıra iç tasarımla yolculara her zaman mümkün olan en iyi korumayı sağlamaktır.
 • BMW M Serisi M6 Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • BMW M Serisi M6 Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • M SÜRÜCÜ YÖNLENDİRMESİ.
 • BMW M6 Cabrio'da tüm özellikler sürücüye dönük tasarlanmıştır. M otomobillerinin olağanüstü özelliklerinden biri mükemmel ergonomisidir ve bu felsefe bu spor dört koltuklu otomobilde tutarlı bir şekilde kullanılmış ve optimize edilmiştir. Tüm düğmeler, tuşlar, kısacası her şey tam olarak bulmayı beklediğiniz yerdedir. Ne de olsa hem yarış pistinde, hem de yolda esas olan tepki süresi ve kontroldür.
BMW M Serisi M6 Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • RÜZGAR DEFLEKTÖRÜ.
 • Rüzgar deflektörü, yüksek hızlarda seyrederken bile sürücüyü ve ön yolcuyu hava akımlarına karşı etkileyici bir biçimde koruyarak sürüşü daha keyifli hale getirir. Ağ yapısı, oturma alanının genişliğini kapsamakla birlikte üstü açık otomobil deneyimini aksatmadan sürüş konforunu arttırır. Rüzgar deflektörü, kendi yerindeyken bile arka koltuklardaki nesneleri değiştirmek için kaldırılabilir. Kullanılmadığında katlanarak özel torbasında saklanabilir. İnce boyutu bagaj bölmesinde fazla yer kaplamamasını sağlar.
BMW M Serisi M6 Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • AKTİF VE PASİF GÜVENLİK.
 • Aktif Koruma sürücüdeki yorgunluk belirtilerini izlemek üzere Dikkat Asistanını kullanır. Tehlikeli durumlarda ön emniyet kemerlerini önceden gerdirir, ön yolcu koltuğunu dik konuma getirir ve yan camlarla kayar cam tavanı kapatır. Çarpışmanın ardından, çarpışma sonrası darbelerin önlenmesi veya azaltılması amacıyla otomatik olarak fren uygulanır.
  Tüm M otomobilleri, özenle seçilmiş malzemelerin kullanımı ve son derece sert yapısıyla
 • pasif güvenlik açısından yüksek standartları karşılar. Bu özellikler saygın bağımsız kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen çarpışma testlerine uygun olarak tasarlanan son derece verimli sınırlama sistemi ile birleştirir, böylece yolcular mümkün olan en iyi korumaya güvenebilirler.
BMW M Serisi M6 Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • ADAPTİF LED FARLAR.
 • Adaptif LED farlar otomobilin önündeki yolu dinamik olarak aydınlatarak, sürüş hızına göre otomatik olarak ayarlanan ışık dağıtımı ile ön plana çıkar. Sinyal lambaları ve gündüz farlarına ek olarak, değişken şehir içi ve otoyol aydınlatma, viraj ışıkları ve otomatik olarak kısa ve uzun farlar arasında geçiş yapan BMW Seçici Far (elektrokrom uzun far fonksiyonu) özelliklerine sahip Adaptif Far işlevini de içerir. Bu durum sisteme her koşulda yolu en iyi şekilde aydınlatma becerisi sunar.
  Hareket edebilen farlar direksiyon çevrildiği anda sürücünün karanlıkta virajın öte tarafını görebilmesini sağlar. Kısa mesafeli görüş kabiliyetinin artırılması amacıyla otomobil
 • hareketsiz haldeyken bile sinyal lambası etkinleştirildiğinde veya direksiyon çevrildiğinde viraj ışıkları otomatik olarak etkinleştirilir. Adaptif farlar yolun ideal şekilde aydınlatılmasını sağlayarak aktif güvenliği önemli ölçüde artırır.
  BMW Seçici Far özelliği sürücünün uzun huzmeyi sürekli açık bırakmasını mümkün kılarak geceleri ideal görüş koşullarının oluşturulmasını kolaylaştırır. Sistem önde ilerleyen araçların varlığını algılar ve uzun huzmeli farları yoldaki diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önleyecek şekilde sürekli olarak ayarlar.
 • BMW SERVICE INCLUSIVE.
 • BMW M Serisi M6 Cabrio Guvenlik ve Konfor
 • BMW Service Inclusive ile müşteriler belli bir süre belirleyebilir ve böylece periyodik bakımlar için masrafların birikmesi endişesi duymalarına gerek kalmaz. Orijinal BMW Parçalarını da içeren bu hizmetlerin tümü BMW Service Inclusive kapsamındadır. Bu opsiyon sadece ilgili ülkede değil dünya çapında katılan tüm BMW atölyelerinde ve BMW Yetkili Servislerinde mevcuttur. BMW otomobilin satılması durumunda, BMW Service Inclusive paketi otomatik olarak otomobilin bir sonraki sahibine aktarılır ve böylece ikinci el satış değeri yükselir. Müşteriler, kendi ihtiyaçlarına uygun bir BMW Service Inclusive paketini seçebilirler.
  Filtreler ve dolum ile birlikte yağ değişimi gibi periyodik işlemler, mikro filtrelerin, yağ filtrelerinin, yakıt filtrelerinin ve bujilerin değişimi ve bakımı, fren hidroliğinin değişimi, otomobil kontrolleri ve BMW standartlarının korunması için gereken ilave hizmetleri kapsar. Müşteriler bir BMW Service Inclusive Plus paketini seçtiğinde ayrıca diğer BMW Service Inclusive hizmetlerinden de yararlanır. Bu hizmetler arasında ön ve arka fren balata/disklerinin, debriyajın (gerektiğinde) veya sileceğin (gerektiğinde, yağ değişimi kapsamında) değişimi yer alır. Service Inclusive hizmeti üç ila on yıllık süreli veya 40.000 ila 200.000 km'lik menzil seçenekleriyle sunulur.
BMW M Serisi M6 Cabrio Guvenlik ve Konfor