BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
 • SİZE ÖZEL OTOMOBİL KARAKTERİ
 • BMW 5 Serisi Sedan için Line ve Donanım
 • SİZE ÖZEL OTOMOBİL KARAKTERİ
 • BMW 5 Serisi Sedan için Line ve Donanım
BMW 5 Serisi Sedan Luxury Line
BMW 5 Serisi Sedan Luxury Line
BMW 5 Serisi Sedan Luxury Line
BMW 5 Serisi Sedan Luxury Line
BMW 5 Serisi Sedan Luxury Line
 • LUXURY LINE BMW 5 SERİSİ SEDAN.
 • BMW 5 Serisi Sedan Luxury Line, özellikle klasik ve şık tasarımıyla etkileyicidir. Parlak Krom farklı ve şık tasarım öğeleri dış tasarımdaki seçkinliği sportif çeviklikle birleştirir ve line'a özgü karakteri yansıtır.
 • Dış tasarım

Krom kaplama çubuklarıyla BMW böbrek ızgaraları ince ama çarpıcı bir izlenim oluşturur. Çok kollu tasarımlı özel 18 inç veya 19 inç hafif alaşım jantların yandan görünümü BMW 5 Serisi Sedan Luxury Line’ın şıklığını vurgular. Yan camların çerçeveleri krom kaplamadır ve aydınlatmalı kapı kollarında krom dolgu bulunur.
Ön ve arka rüzgârlıklar, Luxury Line'ın klasik tasarımına ekstra hava katan dekoratif krom öğeler içerir. Egzoz çıkışı kaplaması parlak kromdandır; B-sütunu ve dış ayna ayakları kontrast parlak Siyah renktedir.

 • İç tasarım

Luxury Line'ın iç tasarımı, parlak krom renginde seçkin vurgu şeritli ve kakmalı Fineline Antrasit veya Küllü Kahverengi dekoratif ahşap yüzey gibi seçkin tasarım öğeleri ile standartları belirler. Özel dikişli yüksek kalitede deri (Dakota Siyahı, Tarçın Kahverengi, Veneto Beji veya İstiridye, veya Mocha veya Fildişi Beyazı Nappa deri koltuklar, her biri özel dikişli) kaplamalar, ön ve arka kapı eşik kaplamaları gibi etkileyici atmosferi vurgular. Luxury Line'ın bir özelliği de dekoratif krom şeritli otomobil anahtarıdır.

BMW 5 Serisi Sedan M Sport Paket
BMW 5 Serisi Sedan M Sport Paket
BMW 5 Serisi Sedan M Sport Paket
BMW 5 Serisi Sedan M Sport Paket
BMW 5 Serisi Sedan M Sport Paket
BMW 5 Serisi Sedan M Sport Paket
 • M SPORT PAKET.
 • Sportif estetiğin en iyi örneğini sunan isteğe bağlı M Sport paket, BMW 5 Serisi Sedan'ın geleceğe dönük dinamiklerini en enerjik haliyle sunar. M Sport süspansiyon* sürüş dinamiklerini güçlendirip performansı iyileştirirken, seçkin donanım ayrıntıları da görsel bir hayranlık uyandırır.
  *xDrive modelleri hariç
 • Dış tasarım

M Aerodinamik paketinin dış tasarım bileşenleri BMW 5 Serisi Sedan'ın sportif görünümünü pekiştirir. Güçlü hava girişleri, akış açısından optimize edilmiş ön rüzgarlıklara daha belirgin bir duruş kazandırır. Ek kenar hatlarına sahip yan etekler otomobil profilinin hatlarını keskinleştirir; bu, Koyu Krom renkli egzoz çıkışı kaplaması ve yüksek hızlarda kontak basıncını artıran Metalik Dark Shadow renkli çarpıcı difüzör ile birlikte arka rüzgarlıkla mükemmel biçimde tamamlanır. Çift kollu tasarıma sahip iki M hafif alaşım jantlar arasında seçim yapabilirsiniz: 18 inç 613 M veya 19 inç 351 M.

 • İç tasarım

Kapıyı açar açmaz, krom süslemelere sahip M kapı eşik kaplamaları ve M logosu dikkatleri diğer heyecan verici özelliklerin sizi beklediği M Sport paketinin iç tasarımına toplar. Spor koltuklar M görünümlü Gri Shadow/Antrasit özel kumaş/Alcatara kombinasyonu ile kaplıdır (Sürücü ve ön yolcu için Dakota deri, özel dikişli siyah Nappa deri veya BMW Individual deri seçenekleri ile comfort koltuklar da opsiyonel olarak mevcuttur). Kokpitte M çok işlevli direksiyon ele mükemmel şekilde oturur ve sürücüye tam bir kontrol sunar. Alüminyum Hexagon ve Antrasit BMW Individual tavan kaplaması gibi iç kaplama şeridi, atletik bir stil kazandırır.

BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
 • BMW INDIVIDUAL.
 • Kişiliğin benzersizliği her ayrıntıda görülür. İşte gerçek ayrıcalığın kaynağı. Kusursuzluk arayışınızda kendinizi ifade edin.
 • BMW Individual renkleri

Hem iç tasarımı hem de dış tasarımıyla ikna edici. BMW 5 Serisi Sedan'ın sunduğu BMW Individual seçenekleri atmosferi belirler. Metalik Donuk Koyu Mavi BMW Individual dış tasarım rengiyle başlar. Bu özel rengin tasarımcıları, buzlu kutup gecelerinden ilham aldılar ve bunun sonucunda metalik Donuk Mavi renge eşsiz görünümünü veren havalı bir güzellik elde ettiler. Mat, koyu mavi yüzeyi, aynı zamanda BMW 5 Serisi Sedan'ın güçlü tasarım dilini de etkileyici şekilde ifade eder. Ve gerçek lüksün şıklıkta ortaya çıktığını kanıtlar.

 • BMW Individual Merino deri

Şıklık hissi iç tasarımda da açıkça görülebilir. Kaşmir Bej rengindeki BMW Individual ince taneli Merino deri, öncelikle kadife dokusundaki görünümü ve olağanüstü yumuşaklığı ile dikkat çeker. Her ikisi de derinin eşsiz kökeninden dolayı değerlidir. Malzeme seçim sürecinde bile en titiz standartlar uygulanır. Doğal halindeki BMW Individual Merino deri, pürüzsüz, açık gözenekli bir yapı ve kusursuz yumuşaklık için hassas bir makara pigmentasyonu ve mükemmel bir işçilik sürecinden geçirilir. Bu, seçkinliğin en doğal halidir. Ayrıca, İpek Griden Amaro Kahverengiye kadar büyüleyici renk yelpazesi ile tercih size bırakılmıştır.

 • BMW Individual iç kaplama

Burada, Sen Açık Kahverengi BMW Individual iç kaplamanın daha açık tonları ve Kaşmir Bej rengindeki BMW Individual ince taneli Merino deri, aydınlık ve ferah bir iç mekân sunar. BMW Individual 5 Serisi Sedan'ı mükemmelliğin doruk noktası olarak tanımlayan şey ince detaylardır. BMW Individual 5 Serisi Sedan. Sizin kadar eşsiz.

 • PAKETLER.
 • BMW 5 Serisi Sedan otomobiliniz için özel aksesuarlar söz konusu olduğunda ilk seçiminiz BMW donanım paketleridir. Türkiye’de hangi paketlerin mevcut olduğunu BMW Yetkili Satıcılarından öğrenebilirsiniz.
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
BMW 5 Serisi Sedan Line'lar ve Donanim
 • ORİJİNAL BMW AKSESUARLARI.
 • Orijinal BMW Aksesuarları ile BMW 5 Serisi Sedan’ınızın sportifliğini ve şıklığını vurgulayın. Burada kullanışlı ve yüksek kaliteli ürün seçeneklerini bulabilirsiniz.
 • Giysi askılı Seyahat ve Konfor sistemi

Ceket askısı kıyafetlerin kırışmadan taşınmasını sağlar. Ayrıca, giysiler bağlantıdan çıkarılıp otomobil dışında da taşınabilir.

 • Seyahat ve Konfor sistemi, katlanır masa

Seyahat ve Konfor sistemi bir katlanır masadan oluşur ve arkada yolculuk edenlere yüksekliği ve açısı ayarlanabilen pratik bir yüzey sunar. Ayrıca şık krom halkasıyla, katlanabilir bir içecek tutucuya da sahiptir.

 • Seyahat ve Konfor Sistemi, Apple iPad tutucu

BMW Apple iPad tutucu tüm iPad modelleriyle uyumludur. Tutucu kullanılarak iPad, Seyahat ve Konfor sisteminin tabanına sağlam bir şekilde monte edilir ve bir düğmeye basılarak yerinden çıkarılabilir. Açısı ve yüksekliği gerektiği gibi ayarlanabilir ve arka kısımdaki entegre destek tutucunun otomobilin dışında da ayarlanabilmesini sağlar.

 • Snap-in adaptörü

Snap-in adaptörü Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony ve RIM/BlackBerry tarafından üretilen cep telefonları için yerleşik hızlı şarj fonksiyonuna sahip güvenli ve dengeli bir bağlantı sistemidir. Harici bir anten her zaman mümkün olan en iyi sinyal alımını sağlarken otomobilin içerisindeki radyasyon miktarını da azaltır. Otomobilin donanımı, ilgili cep telefonu ve snap-in adaptörüne bağlı olarak BMW aracılığıyla akıllı telefon uygulamaları entegre edilebilir.

 • Lüks arka bölme için saklama çantası

Lüks arka bölme için saklama çantası, ekstra 20 litre saklama kapasitesi sunar. Bu çanta, merkezi kemeri kullanılarak arka koltuk sırasına bağlanır ve yalıtımlı şişe için uygun saklama bölmesi gibi çeşitli saklama bölmelerini içerir.

 • Bisiklet ve e-bisikletler için römork çeki demiri üzerinde arka taşıyıcı

Arka taşıyıcı, römork çeki demiri üzerindeki basit bir 'geçmeli' sistem sayesinde üç adede kadar bisikleti taşımanızı sağlar. En yüksek maksimum yük, e-bisiklet/pedelekleri taşımanıza imkan sağlar.
Temel versiyonunda taşıyıcı iki bisiklet taşımaya uygundur. Üçüncü bisiklet için bir uzatma seti de mevcuttur. Arka taşıyıcı ve bisikletler hırsızlığa karşı güvenli bir şekilde takılabilir ve gerektiğinde, örneğin bagaj yüklenip boşaltılırken, katlanabilir. Yenilikçi tasarımı sayesinde taşıyıcı, çok küçük boyutlara katlanabilir ve kolayca saklanabilir. Yalnızca isteğe bağlı özel römork çeki demiri donanımı ile kullanılır. Kolay yükleme için bir seyahat çantası ve yükleme rampası da mevcuttur.

 • ISOFIX çocuk koltuk sistemi - BMW çocuk koltuğu grup 1 (ISOFIX tabanlı)

BMW çocuk koltuğu grup 1, 10 aylık-3.5 yaş (yaklaşık 9-18 kg) arası çocuklar için uygundur. Çocuk koltuğu, kendi beş noktalı kemer sistemine ve ISOFIX tabanına sahip koltuk katmanından oluşur. Koltuk, varsa ISOFIX tabanı üzerinde kolayca öne veya arkaya ayarlanabilir. Patentli dahili hava yastıkları yandan çarpmalarda yüksek güvenlik sağlamanın yanı sıra rahatlıkları ve yumuşaklıklarıyla günlük kullanım için de uygundur.