• HER OLASILIK MÜMKÜN.
 • BMW 3 Serisi Touring'deki BMW ConnectedDrive Hizmet ve Uygulamaları.
 • BMW 3 Serisi Touring'den beklediğiniz maksimum konfor. BMW ConnectedDrive'a ait Hizmetler ve Uygulamalar ile kendinizi artık çok daha iyi hissedeceksiniz. Örneğin, bu otomobili size özel bir mobil ofise dönüştürebilirsiniz. İnternetin sunduğu pek çok şeye BMW 3 Serisi Touring otomobilinizden doğrudan erişebilirsiniz. Örneğin, beklenmedik bir trafik sıkışıklığı sizin için asla sürpriz olmayacaktır. Bir sürprizle karşılaşsanız bile, hızlı destek otomatik olarak elinizin altındadır.
 • BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • CONNECTEDDRIVE HİZMETLERİ.
 • ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği; çeşitli bilgi, eğlence ve hizmet özelliklerini yoldayken sürücüye sağlayan BMW ConnectedDrive işlevlerinin temelini oluşturur.
  Bu işlevlerin arasında hava durumu ve haberler gibi konuma bağlı güncel bilgilere, Here.com ile çalışan çevrimiçi bir aramaya ve ofis işlevlerine erişim sağlayan BMW Online yer alır. "Uygulamalar" menüsünde web kameraları, yakıt fiyatı bilgileri, park bilgileri gibi kişiselleştirilmiş hizmetlerin bir araya getirilmesi de mümkündür. Bununla birlikte, belirli akıllı telefon uygulamalarına uyumlu, güvenli ve sınırsız erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca ConnectedDrive Hizmetleri, kullanıcıların kişisel gereksinimlerine uyum sağlamak için hizmetlerin ve uygulamaların her an, her yerde sipariş edilebildiği ve genişletilebildiği BMW ConnectedDrive Store'a erişim sağlar. ConnectedDrive Hizmetleri donanım seçeneği, tüm bu özellikleri ve daha da fazlasını sunarak BMW otomobillerle yapılan her seyahati gerçek bir deneyime dönüştürür.
 • BMW ConnectedDrive Store

Tüm ihtiyaçlara uygun hizmetler ve uygulamalar BMW ConnectedDrive Store'dan istediğiniz zaman satın alınabilir. Bu hizmetler, BMW otomobili satın alındıktan sonra bile esnek şekilde seçilebilir ve sipariş edilebilir. Bu sayede müşteriler bireysel ihtiyaçlarına göre her zaman doğrudan otomobillerinden BMW ConnectedDrive hizmetlerine ve uygulamalarına erişebilir.
BMW ConnectedDrive Store'dan alınabilen hizmet ve uygulamalar BMW sürücülerinin ihtiyaç ve isteklerine uymak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Ayrı hizmetlerin süresi de ayrıca seçilebilir. Bu sayede müşteriler örneğin sadece tatilleri için belli bir süre hizmet sipariş edebilirler.
BMW ConnectedDrive Store'a yolculuk sırasında BMW'nizin içinden veya My BMW ConnectedDrive online müşteri portalı üzerinden erişilebilir. Yeni sipariş edilen hizmetler ve uygulamalara da satın alma sonrasında kısa bir süre içinde erişebilirsiniz. BMW ConnectedDrive Store her zaman mevcut hizmet ve uygulamalarla ilgili güncel bilgiler sunar.

 • Uygulamalar

Apps donanım özelliği, belirli akıllı telefon uygulamalarının BMW otomobillerinde uyumlu biçimde kullanılmasını sağlayan bir platformdur. BMW, müşterilerine çeşitli uygulamalar sağlayabilmek için BMW ConnectedDrive uygulaması ve BMW M Laptimer gibi kendi uygulamalarını geliştirmenin yanı sıra diğer uygulamaların otomobilde güvenli bir şekilde kullanılması için Spotify, Napster, GoPro, Deezer ve Audible gibi ortaklarla yakın şekilde çalışmaktadır.
Otomobile uyumlu bir akıllı telefonu, bir snap-in adaptörü (mevcutsa) ya da USB kablosuyla bağlamanız yeterlidir. Uygulamanın tüm işlevleri iDrive Butonu ile kumanda edilebilir. Otomobilde kullanılabilen uygulama seçenekleri, BMW ve birçok farklı tedarikçi arasındaki yakın ortaklıklar sayesinde sürekli genişlemektedir.
Daha fazla bilgi için: www.bmw.com/apps.

BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • AKILLI ACİL DURUM ÇAĞRISI.
 • Akıllı acil durum çağrısı yirmi dört saat boyunca, eğitimli bir personel tarafından, yurtdışında olsalar bile sürücünün ana dilinde hızlı, hedefe yönelik bir yardımı garanti eder. Bir hava yastığının veya emniyet kemeri gergisinin etkinleşmesini içeren (örneğin) bir kaza meydana gelirse sistem otomatik olarak bir acil durum çağrısı yayınlar. Otomobilin kesin konumu, kazanın şiddeti ve yolcuların olası yaralanma riski gibi bilgiler otomobilde bulunan yerleşik SIM kart aracılığıyla, yani cep telefonundan bağımsız olarak BMW Çağrı Merkezine iletilir. BMW Çağrı Merkezi en yakın kurtarma koordinasyon merkezini durumdan haberdar eder ve kurtarma hizmetleri ulaşana dek telefonla yardım sağlar. Acil durum çağrısı aynı zamanda, yoldaki diğer kişilere yardımcı olmak amacıyla manuel olarak da tetiklenebilir.
BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • OFİS ÖZELLİKLERİ.
 • BMW ConnectedDrive ofisinizi BMW'nizin içine taşır. Arkanıza yaslanın ve ofisinizi otomobilinizin içine taşıyın. BMW ConnectedDrive ile e-postalarınızı alabilir, okuyabilir ve yanıtlayabilirsiniz.
 • Bluetooth Ofis

Bluetooth Ofis, otomobil içinde geçirilen zamanın daha verimli harcanmasını sağlar. Bluetooth özellikli cihazlar aracılığıyla günlük işlerinizi hareket halindeyken rahatlıkla organize edebilirsiniz. E-postalar, randevular, görevler veya metin mesajları gibi uyumlu akıllı telefonlara ait en önemli ofis fonksiyonları Kontrol Ekranında gösterilir. Tüm uyumlu mobil cihazların listesini www.bmw.com/bluetooth adresinde bulabilirsiniz.

 • BMW Online Ofis

BMW Online Ofis sayesinde otomobilde harcanan zaman çok daha verimli şekilde kullanılabilir; bu özellik e-postaların yoldayken bile alınmasını ve yanıtlanmasını sağlar. Kontrol Ekranı'ndaki kapsamlı e-posta düzenleme ve gönderme fonksiyonlarına sahiptir.
Mevcut e-posta adresini kullanan bir posta kutusu "My BMW ConnectedDrive" müşteri portalı kullanılarak özel bir bilgisayardan birkaç adımda ayarlanabilir. Ayrıca, seçili e-posta sağlayıcıları da otomobilde BMW Online Ofis gelen kutusu olarak ayarlanabilir. Aynı sağlayıcıya ait birden fazla e-posta hesabı varsa, bunlar menüde açık bir biçimde gösterilir. Kurulum tamamlandıktan sonra, tüm e-postalar gecikme veya aksama olmaksızın otomobile gönderilir.

 • BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • GERÇEK ZAMANLI TRAFİK BİLGİSİ.
 • Gerçek Zamanlı Trafik Bilgisi (RTTI), her zaman en güncel trafik bilgisini sağlar. Otoyollar ve şehir içindeki birçok rotanın mevcut trafik durumuyla ilgili bilgileri gerçek zamanlı olarak sürücüye vermek için gecikmelerin kesin konumu ve süresi aktarılır. Akıllı alternatif rota önerileri sürücünün varış noktasına en çabuk ve en verimli şekilde ulaşabilmesine yardımcı olur. Yol durumu otomobil filolarının hareket profillerinden anonim olarak alınan GPS verilerinin yanı sıra, akıllı telefon uygulamalarından ve trafiğin yoğun olduğu saatlerdeki genel trafik bilgilerinden derlenir. Bu trafik bilgisi yollar yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renklerle işaretlenerek sürücüye açık bir şekilde iletilir.
 • BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • BMW 3 Serisi Touring Hizmet ve Uygulamalar
 • UZAKTAN ERİŞİM.
 • Uzaktan Erişim ve ücretsiz BMW Remote Uygulaması (Apple App Store ve Google Play Store'da mevcuttur) ile BMW 3 Serisi'ni kilitlemek ve kilidini açmak gibi otomobille ilgili birçok işlev uzaktan gerçekleştirilebilir. Here.com arama motoru kullanılarak bulunan varış adresleri bir navigasyon sistemine (mevcutsa) doğrudan aktarılabilir.
  Ayrıca, otomobilin konumu da görüntülenebilir. Müşterilerin bu özelliği kullanabilmesi için yalnızca www.bmw-connecteddrive.com.tr adresindeki "My BMW ConnectedDrive" müşteri portalından Uzaktan Erişim özelliğini etkinleştirmeleri yeterlidir.