BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

C 650 GT / Genel Bakış


Ister sehri fethedin, ister sehirden uzaklara kaçin; yeni BMW C 650 GT Maxi-Scooter'i tercih ederek üstün bir stil sahibi olmak elinizde.

 
Uyumlu bir sekilde ayarlanmis 60bg (44kW) motor gücü, özellikle uzun mesafeli sürüslerde avantaj sagliyor. Her sekilde, C 650 GT'nin rahat yol tutusunu ve olaganüstü konforunu seveceksiniz. Sehirde, C 650 GT size daha önce hiç tatmadiginiz bir özgürlük ve bagimsizlik hissi yasatacak. Bu Maxi-Scooter, yürüyen aksamindan çarpici tasarimina kadar her seyiyle olagandisi karakterini konusturuyor. Ayrica, mükemmel rüzgar ve hava korumasinin yani sira, sinifinin en büyük saklama hacmine de sahip. 
 
Üstelik C 650 GT, etkileyici performansina ragmen daha az yakit tüketiyor. Benzersiz bir güvenlik özelligi olan LED gündüz farlari, yalnizca BMW Motorrad tarafindan sunuluyor. Yan ayaga entegre edilmis park freni, elektrik ayarli rüzgar paneli ve merkezi kilit gibi akilli detaylar Maxi-Scooter'in yenilikçi gücünü tam anlamiyla ortaya koyuyor. Genis seçenekler ve aksesuar yelpazesi de C 650 GT‘nin imajini tamamliyor. 
 
Yeni BMW C 650 GT, özgürlügü yeniden tanimliyor.


Canlı Destek