BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

C 600 SPORT / Genel Bakış


Sehir sizi ve BMWMotorrad Maxi-Scooter'i bekliyor. Yeni C 600 Sport, akilli bir mobilite çözümü arayan ve BMW Motorrad deneyimini yasamak isteyen herkes için mükemmel seçim. 

C 600 Sport, size mükemmel kullanim özellikleriyle üstün bir çekis sistemi sunuyor. Karakteristik BMW stilinin çarpici tasarimi, sehirde dikkatleri üzerinizde toplayacak. Bu motosiklet, sehir içi mobilitenin anahtari. Onun üzerindeyken sizi firsatlarla, macerayla ve heyecanla dolu bir dünya bekliyor.
 
C 600 Sport'un selesine oturdugunuz anda, onun gerçek bir BMW oldugunu fark edeceksiniz. Nefes kesici bir sürüs hissi, cazibeli bir görünüsle ve dikkatle gelistirilmis çözümlerle birlesiyor; genis ve çok kullanimli saklama bölmesi, konfor ve islevsellik açisindan çitayi fazlasiyla yükseltiyor. Ayarlanabilir rüzgarlik C 600 Sport'un sadece konforlu degil, ayni zamanda sportif bir deneyimi beraberinde getirdigini kanitliyor. 
C 600 Sport, sürekli hareket halinde oldugunuz bir dünyaya yepyeni bir gözden bakmanizi saglayacak.
 
Bu Maxi-Scooterile, her gün yaptiginiz rutin yolculuklar hem kolaylasir hem de daha keyifli hale gelir. Mükemmel yol tutus ve üstün performansin birlesimini kendiniz yasamalisiniz.
 
Yeni C 600 Sport: Sehrin son trendi.


Canlı Destek