BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

K 1600 GTL EXCLUSIVE / Genel Bakış


Kapsamli bir touring: K 1600 GTL Exclusive

Performans hem lüks hem de dinamik olunca ortaya çok özel ve heyecan verici bir sonuç çikiyor. BMW Motorrad’in sundugu K 1600 GTL Exclusive, teknoloji ve görsel tasarimi en yüksek boyuta tasiyan yüksek sinif bir touring motosikleti. Bu GTL bütün ‘6 silindir’ rüyalari gerçege dönüstürüyor.
 
Tasarim: Kusursuzca islenmis bir basyapit.
Onu ilk gördügünüz andan itibaren “Exclusive”: GTL Exclusive’in üç kat boya uygulanmis dis cephesi, ona essiz bir kalite ve derinlik kazandiriyor. Metalik mineral beyazi ve magnezyum mat metalik renklerinin pürüzsüz birlesimi, krom kaplamali parçalar, uyumlu renklerde seleler ve diger tüm detaylardaki essiz çesitlilik – GTL Exclusive her açidan lüks ve dinamik performansi yansitiyor.
 
Teknoloji: Sadece en iyisi.
GTL Exclusive’in diger bir özelligi de güçlü ve sarsintisiz sirali 6 silindirli motoru. Onu özel kilan ögeler ise detaylarda gizli:Egim Kalkis Kontrolu (HSC) yokuslardan kolaylikla kalkis yapmanizi , Anahtarsiz Sürüs - Keyless Ride, gidon kilidini, kontagi, yakit deposu kapagini ve alarm sistemini 2 metre uzaktan kontrol etmenizi saglar. Radyo anteni görünmeyecek sekilde gövdeye entegre edilmistir ve LED teknolojisine sahip akilli gündüz sürüsü fari görüs ve güvenlik seviyesini artirir.
 
Donanim: Hiçbir seyden ödün vermiyor.
GTL Exclusive’in donanim opsiyonlari motosiklet kullanicilarinin en çok talep ettigi özellikler dogrultusunda hazirlandi. Alarmli merkezi kilit sistemi ve isiticili arka sele ile birlikte arka sirt dayama standart olarak sunuluyor. ESA II, DTC, RDC, ekstra LED far, adaptif xenon far, ikinci bir fren lambasi ve zemin aydinlatmasi seyahatte konforu saglamak için eklendi.Entegre BMW yol bilgisayari Pro iyilestirilirken, motor koruma demiri de standart donanima eklendi


Canlı Destek