BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

K 1600 GTL / Genel Bakış


Lüksü fazlaliklarindan arindirdiginizda, yeni bir seviye ortaya çikar. Birinci sinif bir gezi motosikleti olan yeni K 1600 GTL ise bu evrimin en üst seviyesinde yer aliyor. K 1600 GTL, seri üretim bir motosiklette bulunan, simdiye dek üretilmis en verimli ve kompakt sirali 6 silindirli motora sahip.

 
K 1600 GTL’nin ergonomisi hem sürücünün hem de yolcunun konfor bakimindan arzu edecegi her seyi sunacak sekilde uzun yolculuklar için tasarlandi. Sele bölgesindeki ince tasarim ve gidonun oldukça geriye uzanmasi sayesinde saatlerce ve yüzlerce kilometre boyunca rahat bir oturma pozisyonu ile yol alabilmenizi sagliyor. Arkada oturan yolcu ise genis bir selenin ve konforlu bir sirt dayamanin keyfini sürebiliyor.
 
Bir motosiklette ilk kez olarak sunulan ve K 1600 GTL'nin ön görünümü ile uyum saglayan devrim niteligindeki adaptif far (özel donanim) özelligi en yüksek seviyede aktif güvenlik sagliyor.
 
GTL ile konfor ve çeviklik bir arada. Bunun nedeni ise mükemmel kullanim saglayan essiz yürüyen aksam. Çigir açan Duolever ön süspansiyonla tamamen dogrudan sürüs duygusu veriyor. Arkada ise, motorun gücünü yola yansitan Paralever’e ek olarak; sistemler süspansiyon ve amortisörün tek bir dügmeyle, duruma ve tercihe göre ayarlanabilmesine olanak tanidigi için GTL'nin her zaman sarsintisiz sekilde yol almasini saglayan, istege bagli ESA II (Elektronik Süspansiyon Ayarlamasi) yer aliyor. 
 
Her bir detay maksimum sürüs keyfi için özenle tasarlandi. Farkli bir üstünlük arayanlara özel bir motosiklet.
 
K 1600 GTL. ENGELLENEMEZ YOLCULUK KEYFI.


Canlı Destek