BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

K 1600 GT / Genel Bakış


Gran Turismo. Tarz sahibi yolculuk. Bu, dinamik performans ve konforu birlestirerek mesafeleri özgürlüge dönüstürmek anlamina gelir. Bu felsefenin özünde BMW Motosiklet’in vizyonu yer almaktadir; yani gerçek Gran Turismo hissi. Bu vizyon, yeni K 1600 GT ile gerçege dönüsüyor.

 
BMW'nin sirali 6 silindirli motorlari efsanevi olarak bilinir. K 1600 GT'de bir kez daha gördügümüz bu gerçek, bugüne kadarki en kompakt haliyle karsinizda. 1649 cc, 160 bg ve 175 Nm azami tork ile son derece etkileyici verilere sahip. Ancak sürüs deneyimi bunlardan çok daha fazla ilham veriyor. Enine yerlestirilmis güç üniteleri; akici ve sarsintisiz çalisma özelligine ek olarak olaganüstü derecede dinamik bir performans sergiliyor.
 
Sürücü sportif bir gösteri yapmak istediginde, motor daha düsük bir motor devri araliginda bile istekli bir hizlanma sergiliyor ve daha yüksek devir araliginda ise bunu sürekli hissettiriyor. Sadece 1500 dev/dak'dan itibaren bile azami torkun % 70'den fazlasi kullanilabilir durumda.
 
Motosikletin oldukça yüksek güç rezervlerine ragmen, boyutlari da bir o kadar küçültülmüs. Sadece 103 kg agirligi ve 555 mm genisligi ile büyük hacimli sirali 6 silindirli motor bulunduran bir motosiklet hiç bu kadar kompakt olmamisti. Sira disi bir kontrol ve artirilmis yan yatma özgürlügü. Ve yepyeni bir gezi motosikleti duygusu.
 
Artik virajlarda daha iyi görüs için GT, motosikletlerde dünya çapinda bir ilke imza atiyor; istege bagli sunulan adaptif far. Bu özellik, sundugu ayricalik hissini artirmanin yani sira motosikletin aktif güvenligini de artiriyor. Vizyon gerçege dönüsüyor.
 
K 1600 GT. ENGELLENEMEZ YOLCULUK KEYFI.


Canlı Destek