BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

R 1200 RT / Genel Bakış


Sonsuz eglence.

Daha büyük heyecanlar için daha yüksek konfor. Touring motosiklet segmentini tanimlayan bir klasik olan yeni BMW R 1200 RT ile evriminin bir sonraki safhasina ulasti. Yeni R 1200 RT, sarsintisiz yol tutusu ile yolculugun en önemli kismina, yani manzarali yollarin keyfine varmaniza olanak sagliyor. Ister sürücü, ister yolcu olun, yeni R 1200 RT size tümüyle konforlu ve rahat bir sürüs sunuyor.
 
Daha dinamik performans. Daha fazla kontrol.
Yeni RT'de hava/su sogutmali BMW boxer motor ve 125bg'lik güçlü tahrik mevcut. Aktif elektronik süspansiyon sistemi ASC sayesinde, kirsal yollarda bile bu makineyi kontrol etmek ve dengede tutmak çok basit. Avrupa’dan farkli olarak Türkiye paketinde standart olarak sunulan "Rain" ve "Road" ve Dinamic sürüs modlari tek bir tusla etkin duruma getiriliyor ve motosiklet gerekli hava, yol ve sürüs kosullarina bir anda mükemmel uyum sagliyor. Pro Board Computer ve alisik oldugumuz isitmali elcikler, temel donanimi tamamliyor.
 
Daha fazla istege bagli ekstra özellik. Daha fazla konfor.
Yeni RT'nin özel donanimlari, yüksek konfor düzeyini korurken daha da kolay yol tutusu sagliyor. Örnegin, BMW Dynamic ESA elektronik süspansiyon, degisen yüzey kosullarina bir saniyeden kisa sürede tepki veriyor. Vites Degistirme Asistani Pro, sürücünün debriyaj veya gaz kelebegi kullanmasina gerek kalmadan vites degistirebilmesini sagliyor. Istege bagli seçenekler arasinda, her iki saklama kutusunu uzaktan kumanda ile kilitleyen merkezi kilitleme sistemi, seyir kontrol sistemi ve daha birçok özellik yer aliyor.
 
Daha sofistike tasarim. Daha büyük etki.
Seffaf materyallerin kullanimi sayesinde hafif ve çevik bir görünüme ve güçlü bir tarza kavusan üstün özellikli bir touring motosikleti. R 1200 RT, metalik kuvars mavisi, metalik abanoz rengi ve metalik mat gri renk seçeneklerine sahip.
 
Yeni R 1200 RT etkileyici tarziyla yollara damgasini vuruyor.


Canlı Destek