BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

F 800 GT / Genel Bakış


Yola çikmaya hazir misiniz? Yeni, dinamik tasarima sahip F 800 GT, kirsal yollarda ya da dolambaçli Alp geçitlerinde veya bitmek bilmeyen otoyollarda yaptiginiz her turda, etkileyici bir dinamik performans saglar.

 
Motosiklet, gaz kolunun bir dönüsü ile ortaya konulan 90 beygir gücü sayesinde rutin gündelik yasami arkanizda birakabileceginizin garantisini verir. 798 cc kapasiteye sahip su sogutmali 2 silindirli sirali motor size her yolculukta olaganüstü bir dinamik performans saglar ve en düsük düzeyde bakim gerektiren disli kayis tahriki sayesinde üstün bir güç iletimi ortaya koyar. Daha uzun arka tekerlek salincagi ve daha sert süspansiyon ile üstün sürüs izlenimleri garanti eden, üst düzey ve sarsintisiz bir sürüs dengesi ortaya koyar.
 
Bu güçlü sürüs keyfi ayni zamanda kusursuz bir kontrol ve konfor da saglar. F 800 GT’de bu özellik süspansiyon ve her sürücü için dogru ergonomiyi saglayan üç farkli sele yüksekligiyle elde edilir. Ayrica, opsiyonel olarak sunulan ESA (Elektronik Süspansiyon Ayari), arka geri tepme sönümlemesinin yol kosullarina göre tek bir dügmeyle ayarlanmasi için kullanilir.
 
Temiz çizgileri ve kusursuz biçimde ayarlanmis ön cami, GT kullanicilarina saf bir sürüs keyfi saglar. F 800 GT, ayni zamanda gövde renklerinde de kendi damgasini vurmaktadir; Metalik Turuncu ve Metalik Koyu Grafit Gri renginden Açik Beyaz’a kadar olan renk seçenekleri arasinda, mutlaka herkesin zevkine uygun bir tane vardir.
 
Güvenlik en iyi yol arkadasidir. En zorlu manevralarinda dahi, BMW’nin standart olarak sundugu çift kanalli ABS sistemi ile GT, sinifinin en iyi frenleme özelligine sahiptir. Çok daha üst düzeyde güvenlik arayanlar için, opsiyonel olarak sunulan ASC sistemi ilave edilebilir.
 
Simdi yapacaginiz tek sey motosikletinize binip yola çikmak! Artik sizi unutulmaz bir yolculuga çikmaktan alikoyacak hiçbir sey yok.
 
Tipik GT ile engellenemez yolculuk keyfi.


Canlı Destek