BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

R 1200 RS / Genel Bakış


Sport Touring'in yeni yüzü.

Sürüs dinamikleri, R 1200 RS'de en ileri touring uyumuyla bir araya geliyor. Güçlü motoru ve dengeli süspansiyonuyla, spor touring motosiklet gelismis sürüs keyfinden daha fazlasini sunuyor. Rahat, sportif sele konumu ile birlikte rüzgara ve hava kosullarina karsi sundugu mükemmel koruma sayesinde, motosiklet hizli yolculuk yaparken veya kirsal yollarda sportif sürüs sirasinda tamamen yeni bir sürüs hissi sunuyor.

Performans ve tasarim bir arada.

Spor ve touring motosikletinin dinamik bir karisimindan olusan bu modern konsept, RR'in iki neslinden alinan simetrik farlari da kapsayan yarim kaplamasiyla görsel olarak da pekistiriliyor. Dövme alüminyum baglantili bölümüyle birlikte sik bir sekil verilmis gidon, fonksiyon ve ergonomiyi kusursuz sekilde bir araya getiriyor.

Sik ve hizli yol arkadasi.

Bu yeni spor touring motosiklet, üstün gücünü üstten helisel disli tahrikli kam mili ve denge miline sahip hava/sivi sogutmali 2 silindirli 4 zamanli boxer motorun ürettigi 125bg'den (92kW) alir. Her türlü kirsal yolda denge saglamak üzere son derece aktif, elektronik olarak ayarlanan süspansiyon ASC (otomatik Denge Kontrolü) standart olarak sunulur, ayni sekilde standart olarak sunulan "Rain" ve "Road" modlariyla ideal sürüs deneyimini tamamlar.

Donanim ve aksesuarlar kusursuz bir son rötus sunar.

Çanta tutucular ve bagaj raflarindan, cruise control ve konforlu "Anahtarsiz Sürüse" kadar opsiyonel donanimlardan olusan kapsamli bir ürün ailesi mevcuttur. Yeni sistem çantasi ve pratik arka çanta, spor touring motosikleti kusursuz sekilde tamamlar. Her zamanki gibi motosikletin ergonomisi ile kusursuz bir uyuma sahiptir ve genel görünümüne entegre edilmis sekilde, bir spor tourer motosikletten beklediginiz seviyede yolculuk konforu sunar.Canlı Destek