BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

S 1000 RR / Genel Bakış


Üstün özellikli bir motosiklet üretiyorsak, yalnizca en iyisini üretiriz. Simdi ise en üstün yaris gücüne sahip en son modelimizi sunuyoruz. Alüminyum bir sase, radyal frenler, arka kismin yukarida, ön kismin asagida oldugu süper sportif bir tasarim, çekici renkler ve elektronik sürücü destek sistemlerinin mükemmel bir bilesimi. Ikisi yol, ikisi farkli amaçlarla (yaris pistinde sportif bir sürüs için Yaris Alani ve Kaygan Zemin, kaymaya olanak saglayan yan yatma devir hizli dislili Dinamik Çekis Kontrolü (DTC)) kullanilmak üzere tasarlanmis dört mod gibi özellikleri içeren ilk Yaris ABS’si. Bu kadar çok gücü kontrol altinda tutmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamisti. 

 
Yollarda oldugu gibi yaris pistinde de ayni durum geçerli. RR amblemi, plaka takilarak trafige çikabilmesinin yani sira safkan bir yaris motosikleti oldugunu gösteriyor. Hepsinden önemlisi, tam anlamiyla gurur ve mutluluk kaynagimiz olan bir motora sahip. Ve dünya çapindaki motor sporlari ekiplerimiz de bunu tüm kalbiyle onayliyor.
 
HP Yaris Destegi, azimli yarisçilarin en iyi performanslarini sergilemelerine yardimci olmak üzere motor yarislari konusundaki uzmanligiyla sizi desteklemeye hazir. Hatta bu destek ihtiyaç duyuldugunda sahada dahi temin edilir. Profesyoneller profesyonellere.


Canlı Destek