BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

K 1300 S / Genel Bakış


Atilgan, sporcu, aerodinamik ve öncü. Bu profile sahip baska bir spor motosiklet taniyor musunuz? Çok sayida 200 bg motosikleti geride birakan 175 bg çekis gücü. Ama sadece günlük kullanima mükemmel bir biçimde uyum sagladigi için yine de hizli bir gezintiye çikabileceginiz bir motosiklet ve ayni zamanda teknolojik bir deneyim. 

K 1300 S tüm bunlari 1.293 cc ve 8,250 dev/dak’da 140 Nm sayesinde gerçeklestiriyor. Mükemmel görünümlü, alti köseli egzozdan gelen gür bir ses. Katalitik konvertörlü ve egzoz supapli. Dinamik performansinin yarisina sahip çok sayida motosikletin yakit tüketimi ve egzoz emisyonu degerleriyle.
 
Bu jet ile, hiz kavrami tam anlamiyla yeni bir boyut kazanir. Sirali 4 silindirli motor; gücünü, hareketsiz durumda iken bile hissedebileceginiz bir sekilde ortaya koyar. Bunun nedeni, zamanin %80’inden fazlasini geçirdiginiz motor devri araliklarinda, yani düsük ve orta devir araliklarinda, ilk adimdan itibaren performans sergilemesidir. Standart ABS, istege bagli ASC ve ESA ile güvenlik özellikleri açisindan da benzersizdir. Ayrica vites degistirme islemini otomatik vites degistirme isleviyle gerçeklestirme (otomatik shift) özelligi ve 2 boyutlu göstergede saf yaris duygusu ile ekstra özellikleri de mükemmel;
 
BMW K 1300 S; Üstün gücün sportif yansimasi. Neden hemen simdi denemiyorsunuz?


Canlı Destek