BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

K 1300 R / Genel Bakış


Saldirgan. Saf adrenalin. Bu özellikler, sabit durdugunda bile hissedilirken, yol almaya basladiginda ise, daha da belirgin hale gelir. O an, bir motosikletçinin hayatindaki en özel anlardan biridir; roket gibi bir baslangiç.

Bu roket, geometrisi sayesinde yörüngeye benzersiz bir sekilde yerlesir. Ilk 400 metrede ne kadar mükemmelse, günlük kullanim için de, viraj dönüslerinde de o kadar mükemmel. 173 bg motor gücü ve 140 Nm torku sonuna kadar kullanirken, katalitik konvertör ve egzoz valfi ile yeni altigen egzozdan gelen ses de tüylerinizi ürpertecek. Üstelik tüm bunlar, “duyarli" bir motosikletin gurur duyacagi yakit tüketimi ve egzoz emisyonu seviyeleri ile bir arada sunuluyor. Ne de olsa, BMW’nin adi Bayerische Motoren Werke’den geliyor.
 
En son teknoloji, icat edenlerin yarattigi ergonomi ve kisaca unutulmaz bir tarz. Ve tüm bu duygusal cazibenin yaninda, günlük kullanima uygunluk derecesine sahip ve örnegin istege bagli olarak sunulan ABS ve ESA II ile en güvenli motosikletlerden biri olduguna inanmakta zorlanacaksiniz. 
 
Aksesuarlari ise sizi hayrete düsürecek; yaris sürücüleri, vitesler arasinda geçis yapmalarini saglayan otomatik vites degistirme islevinin yani sira MotoGP tarzi 2 boyutlu göstergeyi tercih ediyor. Motosikletinize yükleme yapmak isterseniz ise, bagaj çözümleri de bulunuyor. Fakat tüm bunlar dahi, bu aracin sehirdeki en mükemmel motosiklet oldugu gerçegini degistirmiyor. Bu motosikletle test sürüsü gerçeklestirmek hakkinda sorulariniz oldugu takdirde, Yetkili Saticiniz ile baglantiya geçebilirsiniz.
 
BMW K 1300 R: gücün tasviri.


Canlı Destek