BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

S 1000 R / Genel Bakış


BMW S 1000 R ile yollari fethedin.

Yalnizca maksimum performansa odaklanan bir roadster. 160bg/118kW, 112Nm tork ve bg basina 1,29kg güç-agirlik orani ile en yakin rakibiniz bile dikiz aynasinda görünmez olacak. Kendinden bir önceki superbike gibi, S 1000 R da segmentinde bir dönüm noktasi.
 
Dogrusal güç sunan motor.
RR'dan miras aldigi yüksek performansli sirali 4 silindirli motor daha da gelistirildi. Böylece, tüm hizlarda sabit bir itis gücü saglayan mükemmel dogrusal tork elde edildi. S 1000 R'in motoru 11.000dev/dak'da 160bg/118kW güce sahiptir. Yine, 9.250dev/dak'da 112Nm tork da sürücüyü tatmin eder.
 
Ileri atilmaya hazir tasarim.
S 1000 R'in sahip oldugu genler ilk bakista bile dikkat çeker; kuyruk kismi yukarida ve ön kismi asagida olan bu motosiklet, ilk bakista ayirt edilebilen tasarim ve karakteristik hatlara sahiptir. "R" harfi ise motosikletin keskin, kasli görünümünü temsil eder.

Sürüs modlariyla çok yönlü.
S 1000 R'i tek bir dügmeye basarak dizginleyebilir ve tüm gücünü serbest birakabilirsiniz. "Rain" modu yumusak bir gaz pedali tepkisi almanizi saglarken, ABS ve ASC sistemleri islak yol yüzeylerine uyarlanabilir. Bunun yani sira "Road" modu, gaz pedalinin tepkisini optimize ederek ABS ve ASC'yi kuru asfalta uyarlar. Pro modlari ise esik degerlerine sigmayanlar için istege bagli bir özellik olarak sunulur. "Dynamic" ve "Dynamic Pro" modlari, bu motosikleti kendi sinirlarini zorlamaya tesvik eder.
 
Standart Race ABS ve ASC ile tam kontrol.
Gücü kontrol altinda tutun. Bunun için, S 1000 R'da Race ABS ve ASC (otomatik denge kontrolü) standart özelliklerdir. Bu ikili, esik sinirlari dahilindekusursuz birhizlanma ve yavaslama sunar. Yolculuk esnasinda etkinlestirilebilen ve devre disi birakilabilen bu sistemler, sürüs keyfinin kesintiye ugramamasini saglar.

Kisisellikten ödün vermeyin.
S 1000 R için iki paket seçenegi mevcuttur ve ikisi de çesitli özellikleri akilli bir sekilde gruplar: "Sport" paketi Pro modlarini (Rain, Road + Dynamic, Dynamic Pro), DTC, vites degistirme asistani ve cruisecontrol özelliklerini içerir. "Dynamic" paketi elektronik süspansiyon DDC, isitmali elcikler, LED sinyal göstergeleri ve gövde renginde motor spoyleri içerir. Tutkulu sürücüler için S 1000 R'da genis bir HP parça yelpazesi de saglanacaktir.


Canlı Destek