BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

R NINE T / Genel Bakış


BMW R nineT. Saf sürüs.

Motosiklet sürmek her zaman bir tutku olmustur. 90 yildir bu tutkuyu gelecege de tasimak için çalisan BMW Motorrad, saf ve orijinal modelleri seven hayranlara özel, mükemmel bir makine gelistirdi: BMW R nineT. Tamamen saf bir tasarimi yansitan ve istege göre pek çok farkli sekilde kisisellestirilebilen bir motosiklet.
 
BMW R nineT: Saf ve Özgün.
Motosiklet sürmek ve özgürlügü hissetmek. BMW R nineT bu duyguyu tüm farkli detaylarina ragmen kesinlikle BMW ailesinin bir üyesi olan, çok özel bir motosiklette birlestiriyor. Sürüs hissi, tasarim ve ses gibi diger kriterler de bagimsiz, özgün bir yasam tarzinin temellerini olusturuyor.
 
BMW R nineT: Saf Kisisellestirme
BMW R nineT hava/yag sogutmali, 2 silindirli, 4 stroklu yatik çift motordan güç alir. Hiz göstergesi ve devir sayacindan olusan göstergeler eski zamanlari hatirlatir ve motosikletin maksimuma indirme ve hafif dokunuslu görsel cazibesini vurgular. Çok islevli gösterge de entegre edilmistir ve sürücüye faydali bilgiler saglar. BMW R nineT önde ters çatal ve arkada BMW Motorrad Paralever ile donatilmistir. Ancak nineT yalnizca indirgemeli tasarimiyla diger motosikletlerden ayrilmaz. nineT ayni zamanda kisisellestirme için mükemmel seçenekler sunar. Her türlü kisisellestirme istegi bu motosikletle karsilanabilir. Örnegin arka çerçeve kaldirilabilir, 6 inç jant ve diger çok sayida seçenek mevcuttur. BMW R nineT çok sayida modifikasyon firsati sunmakla beraber, teknik anlamda gerçek bir BMW motosikletidir. Standart olarak takili ABS, nineT'nin en yüksek güvenlik seviyesini sunmasini saglar.
 
BMW R nineT. Saf Yasam Biçimi.
Saf tutku, saf tasarim, saf sürüs keyfi: BMW R nineT’yi bir klasik motosiklet tutkunu için vazgeçilmez kilacak olan seyler. Onu istediginiz gibi modifiye edip, sürebilir ve keyfini çikarabilirsiniz. nineT, çesitlilik açisindan tüm istekleri karsilar. Motosikletinizi tasarlayin. Hayatinizi tasarlayin. Sadelikten yana bir yasam tarzi BMW R nineT ile artik tek bir isim altinda.


Canlı Destek