BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

F 800 R / Genel Bakış


BMW K 1300 R’den bu yana üretilen en iyi Roadster nesli olduguna süphe yok... Ilk metrelerden itibaren yola hakim; saf sürüs keyfi ve günlük kullanima uygunlugu mükemmel sekilde birlestirir.

Model revizyonundan sonra F 800 R çekiciligini bir adim öne tasidi. 798 cc 2 silindirli motor her zaman oldugu kadar güçlü. Maskülen tasarim ve minimalist çizgiler ise oldukça cazip bir sadelik sunuyor.
 
Yeni radyatör yan kaplamasi, beyaz sinyal lambalari ve kendi gövde renginde jantlar Roadster'i herkesin sürmekten zevk alacagi bir motosiklete dönüstürüyor. Yine gövde rengindeki yeni spor ön rüzgar paneli, motosikletin sade görünümünü vurguluyor.
 
Alistigimiz, oldukça ekonomik paralel çift motor olaganüstü bir keyif sunmaya devam ediyor. 86 Nm tork, tipki 87 bg gibi bu siniftaki bir motosiklet için olaganüstü bir rakam. 
 
Bu güç özellikle mükemmel ölçüde dogrusal olan motor devri araliginda sunuldugu için, bir baska deyisle aracin sundugu kullanilabilirlik ve sürüs keyfinden dolayi, BMW F 800 R yeni baslayanlara oldugu kadar deneyimli sürücülere de keyif veren üstün bir performans sunuyor.
 
Herkes için uygun ergonomik yapisiyla yalnizca 177 kg olan agirligi, temiz, hassas süspansiyonu, mükemmel bir sekilde dengelenmis geometrisi ve ödün vermeyen tarziyla yeni F 800 R, herkesin sevecegi bir sürüs keyfi sunuyor.


Canlı Destek