BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

S 1000 XR / Genel Bakış


XR: Adventure ile spor arasinda bir geçis modeli.

Adventure modelinin çok yönlülügünü, bir touring motosikletinin konforunu ve spor bir motosikletin dinamik performansini isteyenler için mükemmel bir BMW motosiklet. Yeni S 1000 XR, sinir tanimayan sportif bir ruh pesinde kosan herkes için BMW Motorrad tarafindan üretilen ilk adventure sports motosiklet olarak, her modelin en iyi yönlerini bir araya getiriyor.

Sicak füzyon. Tasarim.

S 1000 XR olaganüstü bir motosiklet ve görünümü de bunu yansitir. Spor ve adventure sentezi sayesinde, S 1000 R'nin gücünü GS'nin düz oturma konumuyla birlestirir. XR üzerinde gittiginiz her yerde tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

Iki dünyanin en iyisi: teknoloji.

Adventure motosikleti ve sports motosiklet arasinda bir geçis modeli olan S 1000 XR, BMW Motorrad'in bu siniflardaki deneyimden tam olarak yararlaniyor. S 1000 R'nin spor motoru, 11.000dev/dak'da ürettigi 160bg güç ve 9.250dev/dak'da ürettigi 112Nm torku GS serisi motosikletlerin oturma konumu ile bir araya getirerek, her yol tipine uygun bir motosiklet yaratiyor.

Tümüyle benzersiz donamim ve aksesuarlar.

Bir adventure sports motosiklet olarak S 1000 XR, temel özelligi olan çok yönlülügü ve opsiyonel ekstralar sayesinde sürücünün kisisel tercihlerine kusursuz uyum saglar. HP Shift Assistant Pro kalkis ve durus sirasinda debriyaj kullanimini en düsük seviyeye getirerek, vites degistirmeyi hizlandirir ve kolaylastirir. Elektronik süspansiyon kumandasi Dynamic ESA araciligiyla ideal süspansiyon performansi sunar. Motosikletlerinden en iyi performansi almak isteyenler, ilk kez BMW Motorrad tarafindan sunulan iki dinamik ayar ve virajlarda maksimum fren güvenligi sunan ABS Pro özelligini içeren Pro sürüs modlarini tercih edebilirler. 

Benzersiz S 1000 XR konsepti, tamamen farkli iki motosiklet tipinin özelliklerini ilk kez bir araya getiriyor. Bu essiz bilesime sahip maceraci atlet sizinle tanismayi bekliyor.Canlı Destek