BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

R 1200 GS ADVENTURE / Genel Bakış


Uçlarda yasamayi ve uzun yolculuklari sever misiniz? Peki ya zorlu yollarda, tasli parkurlarda ve doganin içinde yolculuk etmeyi? Ister asfalt, ister arazi, tas veya kum olsun, yeni BMW R 1200 GS Adventure, tüm bu zorluklari çevikligiyle alt etmeye hazir. Sinirlarini test etmek ve asmak isteyenlerin tercihi bu modeli kisaca anlatmak gerekirse, yeni BMW R 1200 Adventure gerçek macera arayan ve ayni zamanda da sürüs keyfinden vazgeçmek istemeyen sürücüler için.

Tüm ihtiyaçlarinizi karsilayacak bir enduro üzerinde tüm yollari fethedin.Avrupa’dan farkli olarak Türkiye paketinde standart olarak sunulan sürüs modu ("Rain", "Road", “Dynamic”, “Enduro” ve “Enduro Pro”) bir dügmeyle elinizin altinda ve size tamamen farkli, mükemmel ayarlanmis sürüs deneyimi sunuyor.
30 litrelik yakit deposu ve motorun optimize edilmis yakit verimliligi, istenmeyen duraklamalari yolculugunuzdan çikararak sizi "durdurulamaz" hale getiriyor. Ek olarak gelistirilen standart donanimda, yerlesik bir bilgisayar da mevcut. Bu da, mükemmel navigasyon saglamanin yani sira sürücüye yakit seviyesi, hiz ve yakit tüketimi gibi konularda faydali bilgiler veriyor.
Yakit deposunun üzerinde yer alan, küçük esyalari sürekli elinizin altinda tutmanizi saglayan yeni entegre bölme de bu seyahat amaçli enduro motosikleti mükemmel sekilde tamamliyor.
 
R 1200 GS Adventure, su sogutmali 2 silindirli 4 zamanli yatik ikiz motorun sagladigi efsanevi 125Nm tork ve 125bg güç sayesinde her kosulda dinamik bir tepkisellige sahip. 
 
R 1200 GSAdventure ayni zamanda benzersiz bir tasarima, iyilestirilmis oturma konforuna, rüzgar ve hava korumasina ve güçlü bir durusa sahip. Mevcut olan renk seçenekleri: Mat yesil, Metalik yaris mavisi ve Alp Beyazi.
 
R 1200 GS Adventure. Her kosulda ve her yer yerde etki yaratin.


Canlı Destek