BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

R 1200 GS / Genel Bakış


Tek Bir R 1200 GS. Tek Bir Görev: Tüm zamanlarin en iyi GS modeli olmak.

BMW R 1200 GS seyahat amaçli endurolarin simgesidir. “GS” 32 yildir bulundugu segmente yön verdi ve motosikletin yer aldigi tüm maceralarda güvenilir bir yol arkadasi oldugunu kanitladi. BMW Motorrad simdi bu basari hikayesinde yeni bir sayfa açiyor ve simge haline gelmis R 1200 GS'yi bir kez daha mükemmellestiriyor.
 
Tek Bir R 1200 GS. Tek Bir His: Her kosulda yeterli güç.
Güçlü, gelismis ve yüksek devirli. R 1200 GS, 125 bg güç sunan yeni iki silindirli karsilikli ikiz motordan güç aliyor. Yeni hava ve sivi sogutma ve silindir içerisinden dikey akis kavrami temelinde, motor her zaman verimli, güvenilir biçimde ve yüksek torkla çalisir. Yeni sarsintiyi önleyici islak debriyaj özelligi, E-Gas elektromotiv gaz kelebegi aktüatörü ve opsiyonel “sürüs modlari” gibi diger gelistirmeler, karsilikli ikiz motoru R 1200 GS’nin kalbinde yer alan mükemmel bir çözüm haline getiriyor.

Tek Bir R 1200 GS. Tek Bir Duygu: Üstün kontrol
Ana sasisinin saglamligi ve daha üstün enduro gidon hassasiyeti için gelismis Paralever ve Telelever özellikleri sayesinde R 1200 GS her tipte araziye hazirdir. Opsiyonel Dinamik ESA süspansiyonu otomatik olarak arazi ve yol durumuna göre yapilandirir. GS opsiyonel “sürüs modlari” sayesinde daha fazla islev sunar, dört farkli yapilandirmayi içeren bir set tek bir dügmeye basilarak kullanilabilir.
 
Tek Bir R 1200 GS. Tek Bir Izlenim: Son derece bireysel
Ilk bakista gerçek bir GS oldugu fark ediliyor. Güçlü, dinamik ve karakter sahibi. Yeniden düzenlenen yüzeyler ve kusursuz renk uygulamasi üstün kaliteye sahip karakterini öne çikarir. Yeni sogutma kavrami kesintisiz sekilde ayirt edilir tasarimina entegre edilmis ve görsel vurgu ön kisma kaydirilmistir. R 1200 GS artik çok daha fazla denge ve güç izlenimi sunuyor. Genis bir yelpazede yer alan seçenekleri ile R 1200 GS kesinlikle benzersizdir. Yenilikçi, benzersiz LED fari, çapraz tel jantlar ve üç kapsamli donanim modeliyle bu enduroyu herkes “kendi” GS’sine dönüstürebilir.
 
Tek Bir Dünya. Tek Bir R 1200 GS ile hayatinizin yolculugu.
R 1200 GS modelinin lansmani sirasinda BMW Motorrad benzersiz bir test sürüsünü hayata geçiriyor. “Tek Bir Dünya. Tek Bir R 1200 GS” etkinliginde, BMW Motorrad macerasever bes enduro sürücüsünü yenilenmis R 1200 GS üzerinde dünya çapinda bes yolculuga gönderiyor Dünyada bir ilk olan bu etkinlik, serinin bu yeni üyesini zorlu bir teste tabi tutacak ve size hayatinizin yolculugunu yapma firsati sunacak.


Canlı Destek