BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

F 800 GS ADVENTURE / Genel Bakış


Macera: Sinirsiz

Seyahat edeceginiz her yerde ve her türlü arazide F 800 GS ile her maceranin üstesinden gelebilirsiniz. Seyahat amaçli bu Enduro modeli, hiçbir yeri uzak saymayan ve yollarin disina çikarak dünyayi fethetmek isteyen gerçek gezginler için yaratildi. F 800 GS Adventure, sinirsiz bir macera deneyimi için güvenilir ve saglam yol arkadasiniz.
 
Güç: Ödünsüz
Güçlü 85 bg paralel çift motoruyla F 800 GS Adventure, medeniyeti arkanizda birakip gitmenizi saglar. Sahip oldugu 83 Nm tork ile bu Enduro en zorlu arazi sartlarinin güvenle üstesinden gelmek için gereken gücü tasiyor. 24 litrelik deposu ve 90 km/saatte 4,3 litre yakit tüketimiyle diger motosikletlerin yetersiz kalacagi mesafeleri asiyor.
 
Kayitsiz sartsiz kontrol.
Ister kum çöllerinde olsun, ister dag geçitlerinde ya da nehir geçislerinde, F 800 GS Adventure uzaklarda karsilasabilecegi her engeli asmasini bilir. Omurgasini önde 230 mm, arkada 215 mm yay mesafesiyle burulmaya dayanikli boru tipi çelik sasisi olusturur. Sürücü, gevsek zeminlerde süspansiyon tepkisini optimize eden "Enduro modu"yla elektronik olarak desteklenir. Her zaman oldugu gibi ABS standart bir özelliktir.
 
Karakter: Benzersiz
F 800 GS Adventure, rüzgarligindan kombine yakit deposu koruyucusuna ve yan çantalarina kadar tepeden tirnaga gerçek bir dünya gezgini. Çarpici yan panelleri, genis yakit deposu ve ayirt edici hatlariyla F 800 GS Adventure, GS ailesinin tartismasiz en yeni üyesi olma özelligini tasir. Mat Kum Beji veya dinamik Kirmizi renkleriyle, bu motosiklet dünyayi fethetmek için hazir.


Canlı Destek