BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

F 700 GS / Genel Bakış


F 650 GS’nin dogrudan mirasçisi F 700 GS ile herkese yönelik tasasiz bir motosiklet zevki! 75 bg gücündeki motorda bulunan daha kisa vites orani, motosikletin alisilmis üst düzey kullanim özelliklerini garanti ederken, ayni zamanda çevikligini de artiriyor. Böylece F 700 GS’ i, GS ailesi içerisindeki en ideal “çok amaçli” motosiklet haline getirirken, deneyimi ne olursa olsun her tür sürücüye uygun bir motosiklete imza atiyor.

Zaten iyiydi, çok daha iyi hale geldi: Standart olarak sunulan ABS ile birlikte opsiyonel olarak sunulan ESA ve ASC sayesinde sürücü çok daha güvende olmanin yani sira üst düzey konfora da sahip oluyor. Azaltilan agirligi ve alçak süspansiyon seçenekleri ile F 700 GS, özellikle kadin sürücüler için mükemmel bir “çok amaçli” enduro motosiklet haline geliyor.
 
Her yerde GS duygusu; ön cam, kadran yüzleri ve karartilmis sinyal ile LED arka stop aydinlatmalarinin yeni tasarimi F 700 GS’ye hak ettigi olgun görünümü veriyor. Üç renk seçenegi her begeniye hitap ediyor; Mat Metalik Kirmizi rengi, erkeksi Ostra Gri Metalik ve dinamik Glacier Gümüs Metalik.
 
Her zaman oldugu gibi bir kez daha genis aksesuar seçenekleri ile F 700 GS, BMW'nizi kisisellestirmek isteyenlere birçok degisik olanaklar sagliyor. 
 
Yeni F 700 GS ile GS duygusunu her yere tasiyin.


Canlı Destek