BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

G 650 GS SERTÃO / Genel Bakış


Güç, saglamlik ve çeviklik ile sunulan maksimum kontrol. G 650 GS Sertão’nun anlami budur; arazideki en maceraci deneyimlerin bile  üstesinden gelecek sekilde tasarlanmis bir motosiklet. Dogal olarak, olaganüstü sürüs  özellikleri ile yalnizca arazide degil kirsal yollarda ve sehir trafigindeki günlük sürüslerde de mükemmel.

 
Elbette ki bunu saglayan, sahip oldugu teknik  özelliklerdir. Motor 6500 dev/dak’da 48 bg ve 5000 dev/dak'da 60 Nm azami tork üretir. Yakit tüketimi 100 km’de 3,2 lt ile son derece düsüktür ve dolu depoyla 192 kg’lik oldukça hafif agirligi sayesinde bu motosiklet her durumla kolayca basa çikabilir.
 
G 650 GS Sertão’nun görünümü de heyecan vericidir. Seçkin ve klasik Aura beyazi / Arroy mavisi renk tasarimi ayni zamanda moderndir. Bagaj tasiyicisi siyahtir ve sele ise siyah / gri renktedir.
 
Enduro tutkunlari ayni zamanda genis donanim yelpazesinden de memnun kalacaklar.
 
Son teknoloji ürünü bir ABS sayesinde G 650 GS Sertão’nun fren sistemi islak asfaltta yeni bir seviyeye ulasir. Sürüs güvenliginden ayri olarak isitmali elcikler ve uzun mesafe sürüslerinde sorunsuz seyahat hissi veren soket, yüksek düzeyde konfor saglar. Donanim  özellikleri orijinal  BMW Motosiklet alarm sistemi ile tamamlanir.
 
Tüm bu  özellikler, G 650 GS Sertão’yu adini aldigi Brezilya'nin heyecan verici çölü gibi macera arayan çok yönlü bir Funduro haline getirir. Kendinizi maceraya teslim edin!


Canlı Destek