BMW Motorrad sadece ANTALYA şubebimizde bulunmaktadır.

G 650 GS / Genel Bakış


Neden olmasin? G 650 GS'nin slogani budur. Ister sehirde, ister toprak pistte olsun, G 650 GS ile her türlü yol kontrolünüz altindadir ve sürüs keyfiniz söz konusu oldugunda  ödediginiz degerden  çok daha fazlasini alirsiniz.
 
G 650 GS, BMW Motosiklet'in tek silindirli motorlardaki basarisini, 6500 dev/dak'da 48 bg ve 5000 dev/dak'da 60 Nm maksimum tork ile etkileyici bir sekilde sürdürüyor. Motosiklet, 100 km’de* 3,2 litre normal benzinle sasirtici bir yakit tüketim seviyesi sunuyor. Motosiklet dünyasina henüz girmis olanlar ise tercihlerine göre çikis gücünü 34 bg'ye düsürebiliyor.
 
Nereye giderseniz gidin, G 650 GS'nin sundugu sürüs duygusunun son derece heyecan verici oldugunu kesfedeceksiniz. Güvenilir, test edilmis ve onaylanmis bir yürüyen aksam, salincak  çatal  üzerindeki merkezi yayli baglanti ile birlikte yolda ya da engebeli arazide hassas kontrol saglar. Enduro ailesinin bir üyesi oldugu, bu yeni motosikletteki dik oturma pozisyonu ve önde 170 mm, arkada 165 mm'lik etkileyici yay açikligi ile ön plana çikiyor. Orta seviyedeki 780 mm standart sele yüksekligi ve alçaltilmis süspansiyon seçenegi, bu deneyimi herkes için yasanabilir kiliyor.
 
G 650 GS dayanikli ve güçlü yapisina karsin sadece 192 kg agirligi ile oldukça hafif bir motosiklet. Düsük yakit tüketimi ve kolay kullanimiyla, yeni baslayan motosiklet meraklilari için de son derece ideal. Genç ve tipik enduro tarzi tasariminin ince ve atletik durusu; kolay bir sürüs ve mutlak bir keyif anlamina geliyor. Canli Orange Kirmizisi ya da saf Aura Beyazi renkleri ise son derece çekici seçenekler sunuyor.
 
Yeni  BMW enduronun istege bagli olarak sunulan donanim  özellikleri arasinda rahat el korumalari, alüminyum karter muhafazasi, yüksek bir ön cam ve kullanisli Vario çantalar bulunuyor.
 
Bu seçeneklerle yeterince güvenli hale gelen motosiklette daha fazla denge saglamak için ise bir orta sehpa, daha güçlü kavrama için isitmali elcikler ve tekerleklerin kilitlenmesini engelleyen ABS de  özellikleri de yer aliyor.
 
G 650 GS’nin gerçek anlamda keyfini süreceksiniz. Bu sebeple, motosikletinize atlayip yola  çikmaya ne dersiniz?
 

* 90 km/h sabit hizda Canlı Destek