DISCOVERY 4 / Genel Bakış


Macera için yaratildi

Önünüzde ne olursa olsun, Discovery maceraya atilmak için hazir. 65 yildan fazla Land Rover uzmanligi, yedi yetiskine yetecek sayida konforlu koltuklar ve çok yönlü iç tasarimi ile sizi çevrenizdeki dünyayi kesfetmek için özgür birakacak araci tasarladi.

Herkes için mükemmel görüs

Stadyum Düzeni Koltuklar sayesinde herkes önünü görebilir; sinifinin en iyisi bas, diz ve omuz mesafesi ve tam boy koltuklari ile yedi yetiskinin binebilecegi bir araçtir.

Her seyi görün

Hakim Sürüs Pozisyonu ile, önünüzdeki yola hakim olursunuz. Önemli kumandalar elinizin altinda oldugundan manevra yapmak kolaylasir ve uzun yolculuklar daha az zorlayici hale gelir.

Esnek kullanim

Planiniz ne olursa olsun, Discovery'nin genis iç tasarimi hemen her türlü kullanim için uygundur; ikinci ve üçüncü koltuk sirasi birbirinden bagimsiz olarak katlanabilir.

Yükünüzü hafifletin

Ister hafta sonu kaçamagina ister uzun bir yolculuga çikiyor olun; Discovery'nin bölünmüs bagaj kapagi yükleme yapmayi kolaylastirir. Daha alçak yükler için alt kismi açin ve kolay erisim için bu kismi kapatin.

Önce güvenlik

Çocugunuzu okula birakmak veya arazide bir macera yasamak... Her tür deneyim için Discovery'nin gelismis güvenlik özellikleri sayesinde yol tutus ve denge daima sizinle. Gerektiginde devreye girecek Acil Durum Fren Yardimi ve ön, yan ve perde hava yastiklari ile içiniz rahat olsun.

Macera için hazir

Discovery; bisiklet tasiyici, arka erisim merdiveni ve tavan raylari gibi aksesuarlari ile macerayi ayaginiza getiriyor.

 Canlı Destek