Kosifler Oto


BMW M6 Gran Coupé / Tasarım


Kusursuzluk, en zorlu talepleri karsilayabilmek anlamina gelir. Güçlü silüeti, BMW M6 Gran Coupé'nin tüm beklentileri astigini uzak mesafeden bile gösteriyor.

Durmak bilmeden ileriye giden BMW M6 Gran Coupé, caddelerde sik bir sekilde boy gösteriyor. Uzun aks araligi, uzatilmis motor bölümü kapagi ve dinamik olarak tasarlanmis hatlari, sportif tasarimi tanimlayan her seyi birlestiriyor. Otomobilin essiz karakteri, tamamen karbondan üretilen çarpici bir tavana, hava kapakçiklarina ve krom kaplama çift çubuga sahip M'e özgü böbrek izgara içindeki M6 amblemi ile ön plana çikiyor. 

Seçkin renkler ve malzemeler iç tasarima çarpici bir hava katiyor. BMW Individual deri ve Alcantara tavan kaplamasi, karbon tavanin iç kenarlarina sikica oturtulmustur. Sürücü yönelimli tasarim, sikligini yansitiyor; merkez konsol hafif bir açidan, tüm ilgili bilgiyi 10,2" Control Display üzerinde sunuyor. Istege bagli ekstra özellik, renkli BMW Head-Up Display'in tüm bunlari sürücünün görüs alanina yansitmasini sagliyor. Yüksek performansli bir Coupé’den beklenmeyecek sekilde gerekirse fazladan bir yolcu için bile yer mevcut.Canlı Destek