Kosifler Oto


BMW M6 Cabrio / M Tasarımı


BMW M6 Cabrio'nun yarisçi genlerini hissetmek için nefes kesici tasarimina bir göz atmak yeter. Hem iç tasarimda hem dis tasarimda M'e özgü detaylar performans iddiasinin kanitini olusturur.

Çarpici dinamizm sunan alçak rüzgarliklar, güçlü hava girisleri ve gösterisli tekerlek yuvalarini içeren atletik dis tasarim, aerodinamik fonksiyonlari büyüleyici bir biçime dönüstürür. M6 amblemini tasiyan yeni M böbrek izgara, yan M hava kanali elemanlari ve arka bölümdeki karakteristik M ikiz egzoz çikisi, BMW M6 Cabrio'nun yarisçi genlerinin ayirt edici göstergeleridir.

Ister üstü kapali ister üstü açik kullanabileceginiz iç tasarim, motor sporlari atmosferinin keyfini her gün lüks bir ortam içerisinde sürmek için idealdir. Hakim tasarim konsepti, tutarli bir sürücü yönelimidir. Aydinlatilmis M6 esiklerden, orta konsol araciligiyla ergonomik M koltuklara ve gösterge panelinin M modeline özgü görünümüne kadar BMW M6 Cabrio en ince ayrintisina kadar sahip oldugu performans kapasitesini gözler önüne serer.Canlı Destek