Kosifler Oto


BMW M6 Coupé / Dış Tasarım


Maksimum performans, her açidan inanilmaz bir etki yaratir. Hareketsiz haldeyken bile BMW M6 Coupé olaganüstü güç kapasitesini sergiler.

Rüzgâr tünelinden gelen güç. Titizlikle tasarlanmis hava girisleri bulunan, alt kisma yerlestirilmis ön rüzgarlik aerodinamik kanunlarini kullanarak, sürüs dengesini ve yüksek performansli motorun havalandirilmasini en iyi düzeye getirir. M6 amblemli çift böbrek izgara, siyah çift çubuklarin arkasinda yer alan temel kuvveti ortaya çikarirken, Adaptif LED Farlar ise hem tasarim hem de fonksiyon bakimindan dinamik sekilde ideal çizgiyi izler.

Güçlü bir sekilde tasarlanmis yan kisimda karakter çizgisi hakimdir ve M hava kapakçiklariyla entegre göstergeler bulunur. Bu özelligiyle kasli yapida, parlak tekerlek yuvalarinin görsel baskinligini artirir ve standart 19 inç veya istege bagli 20 inç hafif alasim jantlar için uygun bir ayar saglar. Sportif arka tasarim büyük iz genisligini vurgularken arka difüzör ve M twin egzoz borulari otomobilin arka kismina daha yuvarlak hatlar kazandirir.Canlı Destek