Kosifler Oto


BMW X3 xDrive20d / Dış Tasarım


Ikna edici görünüme sahip BMW X3'ün dis tasarimi sportifligini hemen beli eder. Genis tampon ve güçlü hava girisleri sayesinde ön bölüm hakim bir tavir kazanir.

Büyük çift böbrek izgaralar kendini belli eden merkezi konumuyla net bir ifadeye sahiptir ve kendine güveni yansitir. Iki yandan böbrek izgaralara dogru uzanan özgün farlar ön kisma son bir dokunus ekler ve opsiyonel olarak xenon veya tümüyle LED teknolojisiyle sunulur. Iç kisimlarinda ve ayni zamanda dis ayna muhafazalarinin içine entegre edilmis sinyal lambalari da yer alir. Standart bir özellik olan sis farlari opsiyonel olarak LED olarak da sunulur.

Siluet yandan bakildiginda tartismasiz sekilde BMW X3 görünümüne sahiptir. Arkaya dogru uzanan bir karakter çizgisi, dinamik havasina katkida bulunan kama biçimini öne çikarir. Hofmeister kivriminin bu benzersiz yorumu otomobilin açikça bir BMW X3 oldugunu belirler. Hakim konumdaki tamponu ile arka bölüm genel görünümü tamamlar ve saglam, dengeli durusu öne çikarir. Bir diger çarpici detay da xLine paketiyle birlikte sunulan Alüminyum görünümünde alt gövde korumasidir.Canlı Destek